فورتنایت اکنون به طور رسمی یک ورزش (e) المپیک است

Fortniters در همه جا، شاد باشید! بازی Fortnite اکنون می‌تواند شما را در مسیر بازی‌های المپیک قرار دهد، بنابراین معلمان دیگر نمی‌توانند بچه‌ها را به‌خاطر دزدکی در یک بازی سر کلاس سرزنش کنند – به این ترتیب اکنون مدال طلا می‌گیرید، لعنتی. المپیک امروز اعلام کرد که نبرد رویال چاپ پول به صف بازی‌های المپیک Esport Series 2023 که ماه آینده در سنگاپور برگزار می‌شود، پیوسته است.


کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) قبلاً انتخاب بسیار عجیبی از بازی‌ها را برای سری Esports خود اعلام کرده بود که بیشتر شامل کرایه‌های معمولی به سبک المپیک، اما دیجیتال است. اگر دوست دارید ورزش های مجازی به جای عناوین معمولی ورزش های الکترونیکی که معمولاً به آن فکر می کنید. برای مثال، برنامه تمرینی Zwift، پایه ورزش‌های الکترونیکی برای دوچرخه‌سواری بود. Chess.com نماینده بخش شطرنج – درست حدس زدید – بود. Just Dance یک ورزش الکترونیکی برای بخش رقص و غیره بود.

Fortnite اکنون به بخش جدید «تیراندازی ورزشی» می‌پیوندد، که آن را به یک سیم‌کارت پرت تبدیل می‌کند، زیرا دقیقاً یک سیم‌کارت shooty نیست. با این حال، به نظر نمی رسد که IOC برای سرگرمی های معمولی Fortnite بر اساس ساختمان تلاش کند (ببخشید). طبق بیانیه مطبوعاتی امروز، دوازده بازیکن حرفه ای از سری قهرمانان فورتنایت امسال در «یک جزیره خلاق فورتنایت طراحی شده ویژه، ساخته شده برای انعکاس مسابقات تیراندازی ورزشی» رودررو خواهند شد. این جزیره “دقت هدف گیری تیراندازان تیزبین را مورد آزمایش قرار می دهد و می بیند که آنها در هنگام رقابت در محیط بازی حرکت می کنند.”

در مقایسه با باس‌فایت‌های مکانیکی پر زرق و برق ایجاد شده در حالت خلاقانه جدید و بهبود یافته فورتنایت، بازآفرینی صحنه تیراندازی المپیک چندان چشمگیر به نظر نمی‌رسد و تماشای آن به‌ویژه جالب به نظر نمی‌رسد.

بخوانید:   بهترین پیشنهادات PS5 SSD برای سال 2023: 2 ترابایت با هیت سینک از 119.99 دلار

صرف نظر از این، فورتنایت اکنون یک ورزش المپیک است، که مطمئنم بچه ها (و بازیکنان بزرگسال) را در همه جا خوشحال می کند. مجموعه کامل ورزش های المپیک از 22 تا 25 ژوئن برگزار می شود و رویداد Fortnite در روز شنبه 24 ژوئن برگزار می شود.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/fortnite-is-now-officially-an-olympic-esport