فولادین لیست قیمت انواع فنس توری حصاری ، باغی ، متری ، کیلویی | foulka

هر مقدار که چشمه های توری کوچک باشد مقاومت زیادی در برابر ضربه های احتمالی و از ورود و خروج حیوانات جلوگیری می کند. توری حصاری با جنس فولاد گالوانیزه چون مقاومت زیادی در برابر خوردگی دارد. بنابراین عمر بیشتری نسبت به سایر توری فلزی های موجود و  نوع فولادی آن داشته و قیمت بالاتری دارد؛ از طرفی ظاهر زیباتری داشته و در هر شرایط آب و هوایی میتوانیم از آن استفاده کنیم.

فنس توری شکلات پیچ در اندازه های سفارشی

فولادین لیست قیمت انواع فنس توری حصاری ، باغی ، متری ، کیلویی | foulka

در فنس های پی وی سی اصلی ترین معیار علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت (به دلیل گالوانیزه شدن)، زیبایی محلی است که توری حصاری پی وی سی نصب میشود. توری گالوانیزه در برابر زنگ‌زدگی مقاومت بالایی دارد و به تناسب آن افزایش قیمت خواهد داشت. این توری علاوه بر آن‌که از ظاهری زیبا برخوردار است، بلکه سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف می‌باشد.

برای حصارکشی زمین‌های کشاورزی، زمین‌های ورزشی و بسیاری از مکان‌های مهم دیگر که نیاز به حفظ حریم شخصی دارند، قطعاً محاسبه نرخ روز این‌چنین محصولات فولادی مورد توجه و استقبال قرار می‌گیرد. توری حصاری یا فنس به وسیله‌ی بافته‌شدن مفتول فلزی در قطرهای مختلف و همچنین چشمه‌های مختلف تولید می‌شود. از توری حصاری(فنس) معمولاً برای حصار‌کشی و فنس‌کشی مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. در سفارش توری حصاری پارامترهایی مانند عرض حصار، قطر مفتول و اندازه چشمه باید مشخص باشد. فنس توری با نام دیگر توری حصاری جز حصارهای مدرن در صنایع مفتولی شناخته می‌شود.

بخوانید:   Diablo IV همه چیز برای دانستن

توری حصاری ساده یا مفتول سیاه معمولا برای توری سندی استفاده میشود و مقاومت بالایی به دلیل گالوانیزه نشدن در برابر آب ندارد. یکی از ملزومات زندگی امروزی، امنیت و مرزبندی ملک های شخصی و یا زراعی ماست. توری حصاری یا فنس، یکی از پر کاربرد ترین و ارزان ترین راهکار ها برای محافظت و امنیت از ملک شخصی، مزرعه، باغ و … است. فنس کشی یا استفاده از توری حصاری سبب میشود تا علاوه بر ایجاد امنیت برای زمین شخصی، امکان دیدن داخل محوطه حصارکشی شده نیز فراهم شود. در ادامه به توضیح ویژگی ها، قیمت توری حصاری و سایر مشخصات آن اشاره خواهیم کرد، با اهنیتو همراه باشید.

پر فروش ترین محصولات صنایع فولاد توفیقی

توری فرنگی از مفتول های ظریف تری تولید می شود و مانند توری فنس از قدرت فیزیکی و شرکت فولکا کششی کمتری دارد. مفتول ها مانند یک قلاب در هم هستند و کاملا همدیگر را نگه داشته اند. محصولاتی که با مفتول سیاه  تولید می شوند، زیاد در برابر رطوبت و و زنگ زدگی مقاومت ندارند. برای همین در مناطق مرطوب نمی توان از این طوری استفاده نمود. البته برای اینکه کمی مقاومت آن  در برابر رطوبت کم  بالابرود می تواند آن را با اسپری رنگ کمی مقاوم نمود.

  • همچنین رنگ نقره ای حاصل از گالوانیزاسیون زیبایی بسیار بالایی به بافت توری می بخشد .
  • در واقع به منظور حصارکشی کل محوطه باغ می‌توان از این محصول استفاده کرد.
  • این توری‌ها در مقابل درختان چندان مقاوم نیستند و نباید در اطراف آن‌ها درختی وجود داشته باشد.
  • برای تولید فنس توری معمولا از فولاد گالوانیزه سرد و گرم استفاده می‌شود.
  • برای تولید توری حصاری معمولا از مفتول گالوانیزه گرم و یا سیم گالوانیزه روکش‌دار که جنس روکش آن از پی وی سی (PVC) است، استفاده میشود.
بخوانید:   وعده نخست وزیر ژاپن برای تقویت توان نظامی این کشور