فیلم‌های مورتال کمبت ممکن است جانی کیج خود را داشته باشند

این اولی نیست مورتال کامبت فاقد شخصیت های بزرگ کانوی مبتذل و خشن جاش لاوسون این جایگاه را در فیلم 2021 اشغال کرد، اما به دلیل اتفاقاتی که در فیلم اول رخ داد، بعید است که او در قسمت بعدی حضور داشته باشد. بنابراین جانی اربن آماده است تا وارد آن پویایی شود مورتال کامبت 2.

بسته بندی ابتدا خبر را منتشر کرد و IGN از آن زمان آن را با منابع خود تأیید کرده است. به نظر می رسد اوربان در حال مذاکره نهایی برای بازی در نقش ستاره سینما و رزمی کار است. جانی در فیلم اول حضور نداشت، اما پوستر فیلم در صحنه‌های پایانی فیلم به او اشاره کرد و قهرمان داستان کول یانگ به لس‌آنجلس می‌رود تا بخش اصلی سریال را پیدا کند. غیبت جانی در فیلم اول مورد توجه طرفداران دیرینه قرار گرفت، اما کارگردان سیمون مک کووید گفت تنوع آنها تصمیم گرفتند که او را وارد نکنند زیرا او شخصیت بزرگی است که داستان را از مسیر خارج می کرد و در مرکز توجه قرار می گرفت.

به نظر می رسد مورتال کامبت دنباله فیلم جانی کیج خود را پیدا کرد پسر ها و ارباب حلقه ها بازیگر کارل اوربان

به هر حال، از همه کسانی که می خواستند ستاره WWE، The Miz، نقش جانی را بازی کند، متاسفم مورتال کامبت همکار اد بون و کوتاکو ایزایا کولبر، نویسنده کارکنان.

منبع: https://kotaku.com/mortal-kombat-2-movie-johnny-cage-actor-karl-urban-1850409639

این انیمیشن دختر جادویی حواس پرت استودیو ماشه کدگذاری به کمال است

Urban در بسیاری از نقش های فرانچایز بسیار برجسته بوده است. او در موارد فوق ظاهر شده است پسر ها، ارباب حلقه ها، به همان خوبی پیشتازان فضا فیلم ها و ثور: راگناروک. او همچنین سابقه ای در اقتباس از بازی های ویدیویی داشته است و در سال 2005 نقش Doomguy را بازی کرده است عذاب فیلم سینما.

بخوانید:   درخواست کره‌جنوبی از چین برای ایفای نقشی فعال درباره کره‌شمالی