فیلم D&D، مردی به نام اتو از نتفلیکس و هر فیلم جدیدی که باید تماشا کنید

این آخر هفته، Guardians of the Galaxy Vol. 3، جدیدترین (و احتمالاً نهایی) فیلم MCU از جیمز گان، مدیر برجسته استودیو دی سی، سرانجام به سینماها آمد. اگر ماجراجویی‌های Star-Lord (کریس پرت) و گروه شاد مزدوران هوشیار او کاملاً سرعت شما را ندارند، از آن غافل نشوید: تعداد زیادی نسخه جدید برای پخش و اجاره از خانه‌تان وجود دارد.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thievesبا بازی کریس پاین و میشل رودریگز، پیشنهادهای VOD را رهبری می کند. ولی جن گیر پاپ، چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم، و رنفیلدبا بازی نیکلاس کیج و نیکلاس هولت نیز جدید برای اجاره خانه در دسترس است. آیا به دنبال صرفه جویی در هزینه این آخر هفته هستید که چه چیزی را تماشا کنید؟ ما به شما رسیدیم: هیجان روانی داخل (نباید با کمدی ویژه بو برنهام اشتباه گرفت) با بازی ویلم دافو در درام کمدی Peacock پخش می شود. مردی به نام اتو با بازی تام هنکس به نتفلیکس می آید و فیلم عاشقانه جاده آدمخوار استخوان ها و همه، با بازی Timothée “Moad’dib” Chalamet، سرانجام برای پخش در MGM Plus در دسترس قرار گرفت.

مجموعه‌ای از فیلم‌ها برای انتخاب وجود دارد، بنابراین بیایید در آن شیرجه بزنیم و ببینیم چه چیزی در منوی بعدی است.


جدید در نتفلیکس

مردی به نام اتو

کجا تماشا کنیم: برای پخش در نتفلیکس موجود است

اتو (تام هنکس) در ایوان خود نشسته و گربه ای را در آغوش گرفته است که پوزخندی به سختی روی صورتش دیده می شود.

تصویر: Niko Tavernise/Columbia Pictures

ژانر. دسته: درامدی
زمان اجرا: 2 ساعت 6 دقیقه
کارگردان: مارک فورستر
قالب: تام هنکس، ماریانا تروینو، ریچل کلر

تام هنکس در این اقتباس کمدی تاریک از رمان فردریک بکمن در سال 2012 مخالف نوع است. مردی به نام اوو، نقش یک بیوه عبوس و تنها را بازی می کند که – برخلاف طبیعت ضد اجتماعی خود – به طور ناخواسته باعث ایجاد دوستی با همسایه همسایه جدید و فرزندشان می شود. اخطار محتوا: این فیلم حاوی مطالب زیادی در مورد خودکشی است.

جدید در Peacock

داخل

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است طاووس

مردی برهنه و ژولیده با شلوارک بوکس (ویلم دافو) با پاهای ضربدری جلوی یک میز شیشه‌ای در اتاق نشیمن تاریک با نوری که از پنجره‌ای خارج از صفحه نمایش در داخل می‌ریزد، نشسته است.

تصویر: ویژگی های فوکوس

ژانر. دسته: هیجان انگیز روانی
زمان اجرا: 1 ساعت 45 دقیقه
کارگردان: واسیلیس کاتسوپیس
قالب: ویلم دافو، جین بروتس، الیزا استوک

ویلم دافو (مرد عنکبوتی، فانوس دریایی) در این فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی در نقش یک دزد هنری سطح بالا بازی می‌کند که در اواسط سرقت در پنت‌هاوس نیویورک به دام می‌افتد. با کمبود غذا، بدون هیچ راهی برای تماس با دنیای بیرون، او باید راهی برای فرار به مکان امن ابداع کند، در غیر این صورت خطر می کند که با جنون خودش از بین برود.

جدید در MGM Plus

استخوان ها و همه

کجا تماشا کنیم: برای پخش جریانی در دسترس است ام جی ام پلاس

زن جوانی (تیلور راسل) پیشانی خود را در برابر مرد جوانی (تیموتی شالامه) با رگه هایی از رنگ صورتی در موهایش قرار می دهد.

عکس: یانیس دراکولیدیس/MGM

ژانر. دسته: ترسناک/عاشقانه
زمان اجرا: 2 ساعت 10 دقیقه
کارگردان: لوکا گوادانینو
قالب: تیلور راسل، تیموتی شالامه، مایکل استولبارگ

مرا با نام خود صدا کن کارگردان لوکا گوادانینو و ستاره تیموتی شالامه بار دیگر برای یک فیلم جاده ای عاشقانه-ترسناک درباره عشق و آدم خواری با هم متحد می شوند. Chalamet در نقش لی، یک جوان سرگردان شدید با گرسنگی برای گوشت انسان بازی می کند، اما تمرکز اصلی بر روی همکار او “خورنده” مارن (تیلور راسل) است که به دنبال تعلق و اطمینان در جهانی خشن و نامطمئن است.

از بررسی ما:

فراتر از آماده شدن برای حجم عظیم خون و خشونت کوتاه و شدید، استخوان ها و همه نوعی فیلم است که در لحظه بهتر از توصیفات تجربه می شود. هر افشاگری جدید درباره گذشته و حال مارن با دقت آشکار می‌شود، تا حدی به این دلیل که او واقعاً ماهیت خود را درک نمی‌کند و باید در کنار مخاطب درباره آن بیاموزد. فیلمنامه‌نویس دیوید کاجگانیچ (نویسنده، تهیه‌کننده و توسعه‌دهنده سریال ترسناک بسیار محبوب ترور) هرگز احساس نمی کند که برای رسیدن به قسمت خاصی از داستان عجله دارد. او و گوادانینو برای یادگیری مارن از طریق مکالمات، ابتدا با سالی، فضای زیادی ایجاد می کنند.پل جاسوسانمارک رایلنس، یک بار دیگر در یک اجرای باورنکردنی ناپدید می شود، سپس با آشنای جدیدتر لی (شالامت)، پسری عاقل جهان در سن او.

جدید در VOD

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

کجا تماشا کنیم: برای اجاره به قیمت 19.99 دلار در دسترس است آمازون، سیب، و وودو

(LR) جادوگر نیمه جن سایمون (جاستیس اسمیت)، بارد ادگین انسان (کریس پاین)، دروید گره گشای دوریک (سوفیا لیلیس) و جنگجوی بربری هولگا (میشل رودریگز) ایستاده در دره ای که در کنار آن با نگاهی باشکوه ایستاده است. مجسمه ها در سیاه چال ها و آمپر;  اژدها: افتخار در میان دزدان.

تصویر: آیدان موناغان/پارامونت پیکچرز

ژانر. دسته: ماجراجویی فانتزی
زمان اجرا: 2 ساعت 14 دقیقه
کارگردان: جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دیلی
قالب: کریس پاین، میشل رودریگز، رژژان پیج

کریس پاین (پیشتازان فضا) در نقش ادگین درویس، یک دزد تبدیل شده سابق که گروهی غیرمحتمل از ماجراجویان را تشکیل می دهد، در تلاش برای بازیابی یک مصنوع از دست رفته قدرتمند است. هنگامی که حزب با شخصیت خطرناکی که تمایل به تسلط بر جهان دارد، برخورد می‌کند، ادگین و متحدانش باید برای نجات روز به مبارزه، دویدن و ابتکار دست بزنند.

از بررسی ما،

فیلم در تمام طول فیلم بازیگوش و جدی است، با تمرکز بر این واقعیت که برای شخصیت ها، این موقعیت های جدی هستند. وحشی رودریگز هنوز از یک رابطه شکسته در حال فروپاشی است، و وقتی خط داستانی او نتیجه می دهد، خنده دار است – اما مخاطب همچنان دعوت می شود تا درد او را احساس کند و با او همدردی کند. Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves مکانیک بازی یا حس بداهه گویی و همچنین مثلاً The Legend of Vox Machina، اما این بهترین فیلم سیاه چال ها و اژدها است که می توانستیم به آن امیدوار باشیم. این نه تنها یک فیلم فانتزی سرگرم کننده است، بلکه اقتباسی عالی از یک جلسه بازی است. و این دعوتی است به نسخه ای جدید و بصری از دنیایی که بازیکنان اختصاصی از قبل دوست دارند – و به نظر می رسد فیلمسازان نیز آن را دوست دارند.

جن گیر پاپ

کجا تماشا کنیم: برای اجاره به قیمت 19.99 دلار در دسترس است آمازون، سیب، و وودو

راسل کرو در فیلم The Pope's Exorcist یک صلیب با شعله های آتش در پشت سر خود نگه می دارد.

تصویر: سونی پیکچرز

ژانر. دسته: وحشت فراطبیعی
زمان اجرا: 1 ساعت 43 دقیقه
کارگردان: جولیوس اوری
قالب: راسل کرو، دانیل زواتو، الکس اسو

راسل کرو در طول زندگی حرفه‌ای خود نقش‌های بزرگ‌تری را ایفا کرده است: یک ژنرال رومی که تبدیل به گلادیاتور شده است، یک دریاسالار نیروی دریایی سلطنتی که در جنگ‌های ناپلئونی می‌جنگد، پدر سوپرمن، آن مردی که یک قایق واقعا بزرگ ساخته است، رابین هود. ، و غیره کرو در فیلم ترسناک فراطبیعی جدید جولیوس اوری، ردای سیاه و یقه سفید یک جن گیر – جن گیر پاپ – را به تن می کند تا بتواند جان یک کودک تسخیر شده را نجات دهد.

چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم

کجا تماشا کنیم: برای اجاره به قیمت 6.99 دلار در دسترس است آمازون، سیب، و وودو

دو نفر که ماسک گاز می پوشند با مواد شیمیایی کار می کنند، در حالی که یکی از آنها در چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم اشاره می کند.

تصویر: نئون

ژانر. دسته: مهیج دزدی از محیط زیست
زمان اجرا: 1 ساعت 44 دقیقه
کارگردان: دانیل گلدابر
قالب: آریلا بارر، کریستین فروسث، لوکاس گیج

کارگردان دانیل گلدابر (طب مکمل و جایگزین) کتاب غیرداستانی 2021 آتش زا آندریاس مالم را اقتباس می کند، به دنبال گروهی از فعالان آب و هوا که سرخورده از ناکارآمدی جنبش های سرمایه گذاری و بی عملی مقررات دولتی، دست به دست هم می دهند تا اقدامی سیاسی برای آسیب رساندن به اموال به عنوان اعتراض به محیط زیست انجام دهند. : انفجار یک خط لوله نفت در غرب تگزاس.

از بررسی ما،

چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم فیلم نادری است که به طور موثر یک پیام سیاسی رادیکال را با تلفیق آن با داستان سرایی ژانر متعارف به سلاح تبدیل می کند. احساس می‌کند که یک بازی را تغییر می‌دهد: نوع فیلمی که برای نسل‌های آینده الهام‌بخش هنرمندان و فعالان نوپا خواهد بود. این سرگرمی هیجان انگیز و پرتنش با خط پایانی گفت و گوی انفجاری و به یاد ماندنی است. سال 2023 تا کنون سال بسیار خوبی در سینما بوده است، اما شکست دادن این سال سخت خواهد بود.

رنفیلد

کجا تماشا کنیم: برای اجاره به قیمت 19.99 دلار در دسترس است آمازون، سیب، و وودو

دراکولای شاد و خندان (نیکلاس کیج) بر فراز یک رنفیلد افسرده (نیکولاس هولت) در رنفیلد ظاهر می شود.

عکس: Michele K. Short/Universal Pictures

ژانر. دسته: کمدی ترسناک
زمان اجرا: 1 ساعت 35 دقیقه
کارگردان: کریس مک کی
قالب: نیکلاس هولت، نیکلاس کیج، آکوافینا

نیکلاس کیج نقش دراکولا را در این برداشت کمدی از خون‌آشام افسانه‌ای بازی می‌کند، که خدمتکارش رابرت مونتاگ رنفیلد (نیکولاس هولت) را می‌بیند که سعی می‌کند رابطه سمی‌ای را که با رئیس جاودانه‌اش دارد محاسبه کند.

از بررسی ما:

هولت در نقش رنفیلد به‌خوبی خوش‌بین است و خود را نشان می‌دهد – او احتمالاً صمیمانه‌ترین بخش یک پروژه بدبینانه است – اما او تنها بازیگری است که به نظر می‌رسد اجازه داشته از هر چیزی شبیه به یک روح کمدی یا دراماتیک استفاده کند. او همچنین تنها کسی است که با دیالوگ‌هایی که به صورت آماتور بازی می‌کند، سروکار ندارد. او حوصله تماشا کردن ندارد این حداقل چیزی است که برای یک بازیگر روی پرده سینما وجود دارد، اما پیش نیازی است که تقریباً هر جنبه دیگری از رنفیلد نمی تواند ملاقات کند، از کنش بیهوش کننده اش که حاضر نیست در هیجان یا خنده ی خنده دار تجمل کند تا داستان پراکنده اش از مردی که راه هایی برای بازگو کردن رئیس احمقش پیدا می کند. از این نظر، این باید مرتبط ترین کمدی جهان باشد. در عوض، این فقط یک سری از تصاویر جدا شده است که توسط کنایه‌های نیمه‌پخت به هم چسبانده شده‌اند که می‌توانید عملاً در دهان هر شخصیت دیگری قرار دهید. نتیجه به همان اندازه شکست خواهد بود.

منبع: https://www.polygon.com/2023/5/5/23706721/new-movies-watch-dungeons-and-dragons-d-and-d-movie-netflix-man-called-otto-how-to-blow-up-pipeline