فیلم Flash Trainwreck به پایین ترین حد خود رسید

هیچ یک از این چیزها ذاتا قابل اعتراض نیستند، اما زمانی که همه اینها به یک کمبود تولیدی بر اساس بازاری که قبلا آمد و رفت، برای فیلمی که در بازارهای معمولی بمباران شده است، بوی ناامیدی می دهد.

Warner Bros. Digital Collectibles، شعبه رسمی NFT/Web3 این شرکت، امروز پست کرد که در حال عرضه است. تجربه فیلم Flash Web3، که اولین فیلم “جدید” است که در WB منتشر شده است سرویس مزخرف بلاک چین پس از انتشار «تجربه‌های» مشابه برای فیلم‌های قدیمی‌تر مانند ارباب حلقه ها: یاران حلقه و سال 1978 سوپرمن فیلم نسخه محدود فلاش این تجربه شامل محیط‌های تعاملی عجیب و غریبی است که می‌توانید بر اساس مکان‌های فیلم و همچنین مجموعه‌های دیجیتالی مانند کارت‌ها و مدل‌ها، روی تلفن خود تند به اطراف بکشید. در کل معامله یک کپی دیجیتالی از فیلم، دسترسی به ویژگی‌های جایزه، و همه چیزهای معمولی که از خرید یک فیلم از طریق یک سرویس دیجیتال انتظار دارید، بسته‌بندی شده است.

تصویر: برادران وارنر

فلش یک فاجعه برای دی سی و برادران وارنر بود. فیلم ابرقهرمانی به رهبری ازرا میلر در حال به دست آوردن رکوردی است. یکی از بزرگترین شکست های باکس آفیس در کسب و کار عوامل زیادی ما را به این نقطه رساندند، اما برادران وارنر تلاش می‌کند تا قبل از راه‌اندازی مجدد دنیای سینمایی دی‌سی، پولی از فیلم به دست آورد، به پایین‌ترین حد خود رسیده است: بلاک چین.

فلش نشان داده شده است که به چیزی در بالا با حالتی شوکه شده نگاه می کند.