فیلم Street Fighter به کارگردانی دو نفره فیلم ترسناک با من صحبت کن

هنوز اطلاعاتی در مورد زمان اکران Street Fighter، داستان و یا چه شخصیت هایی در آن وجود ندارد، اما با توجه به اینکه تیم کارگردانی ظاهراً انتخاب شده است، فقط زمان زیادی است که استودیو Legendary Pictures اطلاعات بیشتری در مورد آن اعلام کند. سازگاری

منبع: https://www.polygon.com/23701441/street-fighter-movie-directors-talk-to-me-horror-philippou-rackaracka

مهمتر از همه، این فیلم آینده برادر فیلیپو است با من حرف بزن که بهترین حالت را برای فیلم Street Fighter آنها ایجاد می کند. این فیلم که در اوایل سال جاری در ساندنس اکران شد و قرار است در 28 جولای اکران شود، یک فیلم ترسناک و هیجان انگیز است که دارای اکشن های بسیار شدید و فوق العاده جالب است. کل فیلم، که گروهی از نوجوانان را دنبال می‌کند که از دست مومیایی شده استفاده می‌کنند که به ارواح اجازه می‌دهد تا برای مدت کوتاهی بدن‌هایشان را به عنوان داروی مهمانی در اختیار بگیرند، همچنین به گونه‌ای طراحی شده است که دقیقاً با روحیات Street Fighter مطابقت دارد.

مدیران از فیلم Street Fighter آشکار شده اند. مطابق با هالیوود ریپورترمایکل و دنی فیلیپو، دوتایی پشت یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک امسال، اقتباسی از بازی‌های ویدیویی آینده را بر عهده خواهند داشت: با من حرف بزن. در حالی که ممکن است کارگردانان یک فیلم ترسناک بدیهی ترین انتخاب به نظر نرسند، این دو ممکن است جفت مناسبی برای عالی ساختن یک فیلم Street Fighter باشند.

این دو فیلمساز که برادران دوقلوی استرالیایی هستند، کانال موفقی در یوتیوب به نام RackaRacka داشتند که در آن فیلم های کوتاه کمدی و ترسناک بارگذاری کردند. یکی از آنها، مایکل، حتی کمی تجربه در مبارزه واقعی دارد، زیرا در رویداد پرداخت به ازای Logan Paul vs KSI به عنوان یک undercard شرکت کرده است.

بخوانید:   دو کشته در تیراندازی به یک مرکز نظامی تایلند