قاب شکوهمند CM NR200 Mini ITX را با قیمت 70 دلار بردارید

من بارها در مورد عشقم به کیس کامپیوتر کوچک Cooler Master’s NR200 صحبت کرده ام، و امروز برای اولین بار پس از مدتی در ایالات متحده به فروش می رسد – بنابراین فکر کردم به شما اطلاع دهم!

در حال حاضر می توانید NR200 را در رنگ سفید با قیمت 70 دلار خریداری کنید که از 115 دلار کاهش یافته است. برای دریافت این قیمت، باید از کد استفاده کنید CMJUND2 در سبد خرید و سپس از فرم تخفیف برای 25 دلار اضافی استفاده کنید. این مطمئناً کمی بد است، اما در ازای آن یکی از بهترین و محبوب ترین کیس های رایانه شخصی SFF در بازار را دریافت می کنید.

توجه داشته باشید که این کیس نسخه NR200 است، یعنی کابل رایزر و پنل جانبی شیشه ای اضافی نسخه NR200P ندارد. این اساساً نصب عمودی GPU شما را به عنوان یک گزینه حذف می‌کند (حداقل خارج از جعبه؛ شما همیشه می‌توانید کابل رایزر خود را بردارید) اما به هر حال بهترین سازگاری خنک‌کننده CPU را با یک GPU سنتی در پایین کیس خواهید داشت. .

در غیر این صورت، این یک معامله عالی است – شما فضایی برای یک مادربرد Mini ITX (تا پردازنده‌های Ryzen 7000 و پردازنده‌های نسل سیزدهم)، تا یک رادیاتور 280 میلی‌متری، پردازنده‌های گرافیکی سه شیار و منابع تغذیه SFX یا SFX-L دارید. بسته به اجزای دیگر شما.) ساخت این کیس بسیار آسان است و می‌تواند ترکیب خوبی از حرارت و سر و صدا را به دست آورد، در حالی که هنوز به اندازه کافی جمع و جور باقی می‌ماند تا به راحتی به مهمانی‌های LAN یا بین خانه/خوابگاه/دفتر/دوست بروید.

بخوانید:   استودیو Lord of the Rings: Gollum بابت بازی در توییتر عذرخواهی می کند

من دو سیستم NR200 ساخته‌ام و هر دو هنوز در حال استفاده هستند، بنابراین خوشحالم که این مورد را به همه کسانی که گوش می‌دهند توصیه می‌کنم. از اینکه به من ملحق شدید متشکریم و مطمئن شوید که عکس‌ها و برداشت‌های کوچک خود را به اشتراک می‌گذارید!

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/pick-up-the-glorious-cm-nr200-mini-itx-case-for-70