قانون شکنان جنگ ستارگان ممکن است یک سیستم آشپزی بر اساس تیز رمزی کارگردان داشته باشند

ما همچنین با تیم Ubisoft Massive و Lucasfilm درباره برخی از همین موضوعات مصاحبه کردیم تا نگاهی عمیق تر به Outlaws داشته باشیم.

در پانلی که امروز در San Diego Comic-Con بازی را پوشش می‌داد، Gerighty در بحثی در مورد جزئیات Tatooine و مکان جدیدی که تیم ایجاد کرد، ماه Toshara شرکت کرد. پس از گپ زدن در مورد سرعت‌دهندگان و زیبایی‌شناسی جغرافیایی، Gerighty پانل را با دو غافلگیری احتمالی که ممکن است در Toshara با آن روبرو شود به پایان رساند:

می‌توانید در جمع‌بندی همه چیزهای اعلام‌شده ما، از سایر اخبار منتشر شده از Comic-Con مطلع شوید.

منبع: https://www.ign.com/articles/star-wars-outlaws-may-have-a-cooking-system-based-on-cryptic-tease-from-director

آیا همیشه می خواستید بدانید که مردم در یک کهکشان دور و دور چه چیزی می پزند و می خورند؟ خب، به نظر می‌رسد که طبق گفته جولیان گریتی، مدیر خلاق Ubisoft Massive، قانون‌گذاران جنگ ستارگان ممکن است به بازیکنان این شانس را بدهند که خودشان آن را کشف کنند.

او گفت: “چند سورپرایز وجود دارد که نمی خواهم آنها را خراب کنم.” “یک شکارچی خاص در توشارا وجود دارد که به طرز شگفت انگیزی جالب است. بنابراین اگر از قورباغه می ترسید، ممکن است این بازی برای شما مناسب نباشد. اشکالی ندارد، بسیار نادر است. دومین چیز این است که غذا برای دنیای جنگ ستارگان بسیار مهم است. و اگر از غذا و کشف معجون های بیگانه لذت می برید، این یک تجربه هیجان انگیز برای شما خواهد بود.”

آیا… Gerighty فقط یک سیستم پخت و پز را تایید کرد؟ قطعی نیست. اما بسیاری از بازی‌ها، از جمله بازی‌های جهان باز، این روزها سیستم‌های آشپزی را پیاده‌سازی می‌کنند که شوکه کننده نیست. جهان جنگ ستارگان واقعاً قبلاً سناریوی آشپزی عمیق و تعاملی ندیده بود (به غیر از یک سری کتاب آشپزی رسمی)، بنابراین گنجاندن یکی در Outlaws تغییری اساسی در اجازه دادن به مخاطب برای تجربه غذاهای منحصر به فرد موجود در سراسر کهکشان خواهد بود. شیر آبی کسی هست؟

بخوانید:   نقد و بررسی The Lord Of The Rings: Gollum - ما آن را نمی خواهیم، ​​ما به آن نیاز نداریم