قبل از افزایش قیمت، یک تن در اشتراک Game Pass صرفه جویی کنید

با تشکر از شما، PS Plus، برای بزرگتر کردن مطالب معوقه من

انباشتن اشتراک ها، مانند پیش خرید بازی ها، یک حرکت مخاطره آمیز است. شما می توانید در کوتاه مدت مقدار زیادی پس انداز کنید، اما همچنین شرط می بندید که این سرویس، خواه Game Pass، PS Plus یا چیز دیگری باشد، به ارائه بازی هایی که می خواهید بازی کنید (یا مهمتر از آن: زمان داشته باشید) ادامه خواهد داد. برای بازی) به صورت ماهانه. Game Pass یک بود بسیار عالی در سال 2021. سال گذشته بحث بیشتر بود. من باید تعداد زیادی بازی جالب Xbox را امتحان کنم که شاید در غیر این صورت لمس نمی‌کردم، اما با 180 دلار در سال برای اشتراک Ultimate، احتمالاً می‌توانستم آن تعداد انگشت شماری را که واقعاً می‌خواستم بازی کنم، بخرم و مالک آنها بودم.

منبع: https://kotaku.com/xbox-game-pass-deal-discount-cheap-save-starfield-1850577161

هفته گذشته اعلام شدGame Pass از 7 ژوئیه به طور رسمی از 10 دلار به 11 دلار در ماه برای اعضای جدید خواهد رسید. Game Pass Ultimate که شامل Xbox Live Gold (برای بازی بیشتر بازی های آنلاین Xbox مورد نیاز است) از 15 دلار به 17 دلار خواهد رسید. این در حالی است که مشترکین موجود تا 13 آگوست فرصت دارند با قیمت موجود تمدید کنند. اگر از طرفداران خوش رنگ Game Pass هستید و قصد ندارید آن را به این زودی کنار بگذارید، اگر همین الان شروع به جمع آوری اشتراک خود کنید، می توانید سالانه 24 دلار آن را پس انداز کنید (می توانید حداکثر تا 3 اشتراک را تمدید کنید. سال در یک زمان).

بخوانید:   خون‌آشام‌ها با آزمایش‌های فرانکشتاین در اولین به‌روزرسانی بزرگ V Rising ملاقات می‌کنند

مایکروسافت در آستانه افزایش قیمت خدمات اشتراک مشابه نتفلیکس است. Xbox Game Pass، با چند دلار در ماه. اما می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌های اضافی، زودتر شروع به تمدید اشتراک خود کنید، به خصوص اگر وب را برای یافتن برخی از معاملات ارزان‌قیمت جستجو کنید.