قبل از اینکه نیویورک را بشناسم، شهر آزادی را شناختم: مروری بر تنظیمات GTA IV

با این وجود، لذت بخش ترین چیز در مورد این سفر در مسیر حافظه این بوده است که این سال ها بعد به بازی بازگشته و آن را به شیوه ای نه با انگیزه اما از روی عشق جدا کرده است. مثل اینکه چطور نمی‌توانم از Grand Army Plaza در بازی بازدید کنم بدون اینکه گلایه کنم که کتابخانه مرکزی در سمت کاملاً اشتباه طاق قرار دارد، یا نبود پارک وی شرقی، جایی که از پیاده‌روی‌های طراوت‌بخش زیادی لذت برده‌ام و دونده‌ها و آنها را دیده‌ام. سگ های زیبا در طول سال ها در حالی که من تمام دانش خود از شهر را مدیون GTA IV نیستم، به سختی می توان نقش آن را به عنوان یک جنبه اساسی انکار کرد که چرا آن را به خوبی اکنون می شناسم. و اگر چه مقداری از تنظیمات این بازی از من دور شده است، اما خوشحالم که حداقل به عنوان کپسول زمانی آن وجود دارد. بنابراین همانطور که در زندگی پیشروی می کنم و دنیای اطرافم همچنان در حال تغییر است، قصد دارم GTA IV را به عنوان یادگاری از اولین جایی که دوست داشتم حفظ کنم.

15 سال پیش، GTA IV رابطه من با شهر نیویورک را با ارائه یکی از آنها بهم زد. قبل از اینکه مناظر و صداهای خانه خودم را بدانم، لیبرتی سیتی را مثل کف دستم می شناختم. در حول و حوش زمان راه اندازی GTA IV، Rockstar به طور فزاینده شبیه سازی های دقیق و واقعی از افراد و مکان ها را انجام داد. به اعتبار خود، GTA IV به اندازه کافی شبیه سازی از نیویورک (در آن زمان) بود که من آن را جایگزینی برای چیز واقعی می دانستم. بنابراین، بله، خواننده، من برای اولین بار خانه خود را در شهر نیویورک از طریق شهر لیبرتی ترسیم کردم. به نوبه خود، من یاد گرفتم که جایی را دوست داشته باشم که هرگز به درستی عکس نگرفته بودم.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

لطفاً از یک مرورگر با قابلیت ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌هایتان به خاطر بسپاریم؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/before-i-knew-new-york-i-knew-liberty-city-a-retrospective-on-gta-ivs-setting/1100-6513699/?ftag=CAD-01-10abi2f

از همه مهمتر برای من، من ساختمان های پروژه را در سرتاسر شهر GTA IV دیدم، فقط چند ماه بعد از اینکه من و خانواده ام به یکی از آنها نقل مکان کردیم. این یکی از اولین بارهایی است که می توانم ساختمان های پروژه را در یک بازی ببینم. در حالی که هیچ تصویر منحصر به فردی از نیویورک هرگز صادق تر از دیگری نخواهد بود، اکثر رسانه ها به من انگیزه دادند که خانه ام را به عنوان زرق و برق شهر بزرگ بدانم، نه غم واقعیت در بیشتر مکان های دیگر یا کنار هم قرار گرفتن این دو. قبل از GTA IV و موج اصیل سازی که به زودی شهر را تغییر می داد، بسیاری از نیویورک در خارج از منهتن برای مردمی که از بیرون به داخل می نگریستند یک فکر بعدی بود. اما از نظر GTA IV، ما به همان اندازه شایسته بودیم که بخشی از آن باشیم. تصویر بزرگتر این تصویری بود که صادقانه به نظر می رسید، و برای من معنایی داشت – و هنوز هم دارد. و در طول مسیر، تلاش‌های من کارساز بود و GTA IV شهر را برایم ابهام زدایی کرد، یا حداقل به اندازه‌ای آن را درک کرد که بتوانم با اطمینان آن را کشف کنم و رازها و لذت‌های دیگرش را کشف کنم.

تکامل Grand Theft Auto