قبل از اینکه نیویورک را بشناسم، شهر آزادی را شناختم: مروری بر تنظیمات GTA IV

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/before-i-knew-new-york-i-knew-liberty-city-a-retrospective-on-gta-ivs-setting/1100-6513699/?ftag=CAD-01-10abi2f

ثبت نام کنید یا هم اکنون وارد شوید!

چیزی که در بازتاب GTA IV برای من جالب‌تر است این نیست که این روزها چقدر شهر را می‌شناسم و با اطمینان خاطر به آن کاوش می‌کنم، بلکه چقدر اکنون تصویری از مکانی است که دیگر کاملاً وجود ندارد. به همان اندازه که بازی من را از شهر نیویورک از اواسط تا اواخر آن آگاه کرد، اکنون در نقاطی غیرقابل تشخیص است. DUMBO، که در آن زمان به دلیل ساختمان‌های صنعتی متروکه‌ای نسبتاً مزخرف بود، از آن زمان به شدت توسعه یافته است، ابتدا صحنه‌های هنری رو به رشدی را در خود جای داده است، قبل از انتقال به استارت‌آپ‌های فناوری و خانه‌های مسکونی سطح بالا که کاملاً با احساس فرسودگی GTA IV در تضاد هستند. معادل. این به این دلیل است که بسیاری از ساختمان‌ها و انبارهای متروکه آن زمان در اواخر دهه گذشته برای برآورده کردن خواسته‌های ژانری‌فایرها در دهه 2010، به زندگی پیشرفته مجهز شدند. به طور مشابه، شهر ایست آیلند نشان نمی دهد که شهر لانگ آیلند در دهه گذشته چقدر به لحاظ نجومی مجلل شده است، تا جایی که آمازون چند سال پیش در حال ساخت یک دفتر مرکزی در آنجا بود که تمام خانوارهای کم درآمد باقی مانده را بیرون می کرد. در منطقه. در نتیجه، GTA IV یک نگاه اجمالی عجیب به شهر نیویورک قبل از رکود اقتصادی و اصالت بخشی است، جایی که این روزها خاطره ضعیفی از آن دارم.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.