قتل عام اره زنجیری تگزاس سرگرم کننده است حتی زمانی که شما چرمی نیستید

لطفاً از یک مرورگر با قابلیت ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

کوک، به اعتبار او، شاید شخصیت مورد علاقه من در حال حاضر برای زمانی که به عنوان خانواده بازی می کنم باشد. او کمی کندتر است، اما مهارتی باورنکردنی دارد که می تواند بازماندگان را وقتی سر و صدا می کنند، پینگ کند. او می‌تواند این کار را از فاصله‌ای دور نیز انجام دهد، و به او یک نوع قابل حمل و بیشتر در دسترس از پدربزرگ NPC بی‌حرکت می‌دهد، که می‌تواند به طور دوره‌ای توانایی شبیه به سونار را زمانی که خون کافی در طول مسابقه تغذیه می‌کند، ایجاد کند.

می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌هایتان به خاطر بسپاریم؟

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

کلید ارتقاء این شرورهای دیگر به سطح Leatherface در توانایی های آنها نهفته است. موفقیت از بازی تیمی سازماندهی شده حاصل می شود، زیرا هر شرور – و بازمانده در تیم شوم “قربانیان” – مهارت های منحصر به فرد خود را دارد. Leatherface بسیار خشن است، بنابراین او می‌تواند میانبرهای خاصی را از بین ببرد و استراتژی‌های خروج را ببندد، اما فضاهای زیادی وجود دارد که او نمی‌تواند به آن‌ها برسد. در این موارد، Hitchhiker کلیدی است، زیرا قاتل گروهی می‌تواند مانند بازماندگان از شکاف‌های دیوار بلغزد. او همچنین می تواند تله بگذارد، به علاوه او سریع ترین در بین این سه است، زیرا هم از کوک جوان تر و هم از Leatherface کوچکتر است.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

اندازه:

بخوانید:   اولین تیزر سریال Twisted Metal Show اولین نگاه به دندان شیرین دلقک شیطانی را به ما می دهد

زمانی که فیلم The Texas Chain Saw Massacre (TCM) در سال 1974 منتشر شد، سال‌ها قبل از آن بود که ژانر اسلشر برای دهه‌ها دنیای ترسناک را در اختیار بگیرد. اما زمانی که دنباله‌های آن 12 سال بعد شروع به انتشار کردند، پس از آن بود که علاقه‌مندان به ترسناک با افرادی مانند مایکل مایرز، جیسون وورهیس و فردی کروگر آشنا شدند. در آن دنیای جدید، افراد بازاریابی پشت TCM به یک طلسم هیولایی نیاز داشتند تا به آن تکیه کنند، و به این ترتیب Leatherface از یکی از اعضای یک خانواده شرور قاتلان (به طور مسلم برجسته) به مرکز اصلی خود ارتقا یافت، و در نهایت حتی یک فیلم پیش درآمد به نام Leatherface را به دست آورد.

تمام برداشت های مدرن از فرنچایز از زمان راه اندازی مجدد سال 2003 روی شخصیت شرور الهام گرفته از اد جین متمرکز شده است، و اغلب خانواده او را شامل نمی شود. اما بازی ویدیویی آینده Gun Interactive و Sumo Nottingham بر اساس آن فیلم اصلی است، بنابراین نمی‌تواند فقط یک بازی Leatherface باشد. این باید یک بازی در مورد خانواده Slaughter باشد. پس از چند ساعت بازی در طول تست فنی آخر هفته، به نظر می رسد که آنها تکلیف را درک کرده اند.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

در حال پخش: The Texas Chain Saw Massacre – تریلر گیم پلی بدون رتبه

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.