قهرمان جدید Apex Legend، بالستیک، برای نجات پسرش می‌جنگد

Apex Legendsبعدی، جدیدترین شخصیت یک مرد مسن تر است: بالستیک، که در نبرد رویال قهرمان تیرانداز به عنوان یک “افسانه رسوا” مربوط به دوران قبل از بازی های Apex توصیف می شود. حالا او برگشته است تا حساب های قدیمی خود را تسویه کند.

در این ویدیو می آموزیم که Ballistic یک ستاره در بازی های Thunderdome بود. اکنون او به ارتقای فعلی می پیوندد تا پسرش را از مرگ در عرصه نجات دهد. Apex Legendsفصل جاری در ماه فوریه بدون قهرمان جدید راه اندازی شد، اما بازی 23 قهرمان موجود را در یکی از پنج دسته جدید دسته بندی کرد: Assault، Skirmisher، Recon، Support و Controller. بالستیک یک شخصیت Assault است.

منبع: https://www.polygon.com/23695954/apex-legends-new-hero-ballistic-trailer-season-17

بالستیک، با نام واقعی آگوست مونتگومری برینکمن، یک مبارز 63 ساله است که سابقه بازی او به بازی های Thunderdome، سلف متعارف بازی های Apex برمی گردد. بالستیک در یک تیزر تریلر تقریباً پنج دقیقه ای که Respawn روز دوشنبه منتشر کرد، پس از دیتامینرها فاش شد. تمام برنامه های خود را برای فصل 17 انجام دادند. فصل جدید همچنان طبق برنامه‌ریزی‌شده در تاریخ 9 می روی نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، رایانه‌های شخصی ویندوز، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود.

بخوانید:   Cyberpunk 2077: Phantom Liberty راه اندازی بد را نشان می دهد بازی ها را تمام نکنید - Spot On