لطفاً کاری نکنید که Link در Zelda: Tears of the Kingdom کارهای زشت انجام دهد

بازی‌های The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که گویی برای هر بازی دارای سیستم‌های گیم‌پلی انعطاف‌پذیر است، لینک را وادار می‌کند تا کارهای زشتی انجام دهد.

هجوم سه گانه گیم پلی / داستان سبک / هشدارهای NSFW برای این یکی.

اگر کتاب Legend of Zelda: Breath of the Wild – Creating a Champion را خوانده اید، به احتمال زیاد آن نقاشی یک را دیده اید. لینک کاملا خالی این نشان می دهد که او نوع خاصی از سلاح را از دست داده است. چرا توسعه دهندگان تصمیم گرفتند این موضوع را با ما به اشتراک بگذارند، من هرگز نمی دانم، اما بدیهی است که بازیکنان Tears of the Kingdom به این نتیجه رسیده اند که باید آن را در شکل یا شکلی اصلاح کنند. و بنابراین، آن‌ها لینک را وادار می‌کنند تا برای جبران آن، چند ابزار زشت خلق کند.

برای یکی، این وجود دارد. بله، به تنهایی قادر به حرکت است. بله، چرخ‌ها دقیقاً همان چیزهایی هستند که شما فکر می‌کنید باید باشند. بله، شعله های آتش از نوک خارج می شود. نه، لینک نباید این کار را انجام دهد.

بدترین بخش این است که خالق این خلقت خاص حتی تنها کسی نیست که یک شعله افکن درست کرده است، زیرا کاربر توییتر و زاکویا، زاکویا، برداشت خود را از کل شعله افکن به جای بدن به اشتراک گذاشتند. قسمت shtick تنها تفاوت این است که از برخی بمب ها برای جایگزینی اشیاء گرد خاص استفاده شده است که برای این ساخته خاص به خوبی پایان نیافته است.

به طور جدی، مردم نمی توانند از ساختن خلاقیت هایی که شامل اشیاء طولانی است دست بکشند. کاربر Reddit mooofasa مسیر شعله‌افکن را انتخاب نکرد، اگرچه یک canon را روی مسیر خود قرار داد. سکته های مختلف برای افراد مختلف

(ToTK) من تو را دوبله می‌کنم، پسرک خودکار، برو جلو فرزندم
توسط u/mooofasa1 که در زلدا

هرکسی باعث نمی‌شود که لینک چنین سازه‌هایی بسازد، خوشبختانه ذهن کوچک معصومش قرار نبود ببیند – نه، بعضی‌ها او را وادار می‌کنند درست از پشت مجسمه‌ها شلیک کند. حداقل تغییر ایجاد می کند.

چرا همه شما نمی توانید به جای آن یک مکانیک بسازید؟

منبع: https://www.vg247.com/please-stop-making-link-do-obscene-things-in-zelda-tears-of-the-kingdom

بخوانید:   باکس آفیس افتتاحیه آخر هفته Guardians of the Galaxy 3 توانست Ant-Man 3 را شکست دهد