لطفا این ویدیوی شگفت انگیز Overwatch x Dallas Mavericks را تماشا کنید

بیشتر بخوانید: ستاره NBA لوکا دونچیچ یک استاد بزرگ است Overwatch بازیکن، اصلی زاریا

سایر بازیکنان بر اساس هر ارتباطی که Guttery می توانست بین آنها و an ایجاد کند، تعیین شدند Overwatch قهرمان – یا اگر فکر می‌کرد که می‌توانستند به اندازه کافی از حرکات یک شخصیت الگوبرداری کنند. نه.

ولی Overwatch توسعه‌دهنده بلیزارد واقعاً این ویدیو را دید و برای گاتری یک «شخصیت بیوه‌میکر واقعاً خوب» را فرستاد که تیم آن را در دفتر به نمایش گذاشت. و در حال حاضر، همان ویدیو دوباره در رسانه های اجتماعی چرخیده است. زمان یک دایره صاف است، اما لوکا دونچیچ دیگر یک هانزو اصلی نیست. الان زاریا است.

منبع: https://kotaku.com/overwatch-luka-doncic-dallas-mavericks-tiktok-video-1850410600

اما کی گاتری این ویدیو را با Reddit به اشتراک گذاشت، که احتمالاً همان جایی است که این TikToker آن را پیدا کرده است، او با کمی مشکل مواجه شد.

دومین بازیکنی که برجسته شده، مرکز سابق Mavs، Deandre Jordan است که وانمود می‌کند که یک Lucio ult (“اوه، بیایید آن را خراب کنیم”) با نام مستعار “Shootscio”. کمکم کنید. گاتری توضیح داد: “جردن لوسیو را به دلیل بازی های دفاعی عالی و توانایی او برای زنده نگه داشتن تیم به دست آورد.”

این کلیپ با نقش آفرینی Dirk Nowitzki با خط توانایی نهایی سرباز: 76 آغاز می شود (“من تو را در چشمانم دارم”) در حالی که وانمود می کند که یک گیره خیالی را قبل از برش دادن به کلیپ هایی از او در حال غرق شدن سه نفره فعال می کند.

جدای از درامی که با اختصاص دادن بازیکنان Mavs به وجود آمد Overwatch همتایانش، گاتری می‌گوید که مدت‌ها طول کشید تا او ویدیو را تأیید کند، زیرا رئیسش «در واقع نمی‌دانست چه چیزی Overwatch بود.” اما به او گفتن که دونچیچ آدم بزرگی است Overwatch طرفدار “واقعا به فروش آن کمک کرد.” این کلیپ در طول روز رسانه ای تیم فیلمبرداری شد، و در حین آرامش در گیم پلی روی صفحه نمایش های داخل عرصه پخش شد تا “واکنش بسیار خوبی” از طرف هواداران به وجود آمد.

بخوانید:   NVIDIA GeForce RTX 30 Series در مقابل پردازنده های گرافیکی سری 40

این انیمیشن دختر جادویی حواس پرت استودیو ماشه کدگذاری به کمال است

نزدیک بود اخراج شوم! او با خوشحالی ارتباط داد. «بعد از پخش ویدیوهای ما در بازی، معمولاً آنها را تا پایان فصل به صورت آنلاین منتشر نمی‌کنیم، یا مگر اینکه از (مالک مارک) کوبان برای اجرای آنها اجازه دریافت کنیم. اما من خیلی هیجان زده بودم که این یکی چطور شد، من واقعاً می خواستم ببینم چطور شد Overwatch جامعه به آن واکنش نشان خواهد داد. بنابراین من آن را در Reddit پست کردم و در همان روز منفجر شد … در نهایت توجه رئیسم را جلب کرد که بسیار ناراحت شد که آنجا بود و او می ترسید که اگر کوبان این را ببیند، ما نخواهیم بود. دیگر برای آنها ویدیو می سازم، بنابراین آن را حذف کردم. خوشبختانه کوبایی هرگز متوجه آن نشد، بنابراین مشکلی نبود.»

دیشب در میان یک کمدون خوراکی در TikTok می چرخیدم، و به طور اتفاقی با چیزی بسیار مضحک، بسیار ترسناک، بسیار درخشان برخورد کردم که باورم نمی شد هنوز آن را قبلاً دیده بودم. این Maverwatch نام دارد و یک ویدیوی هیپ سال 2018 برای دالاس ماوریکس NBA است که بازیکنان ستاره آن را دو برابر می کند. Overwatch شخصیت ها.