لطفا صحبت در مورد ساخت Titanfall 3 را متوقف کنید، خیلی درد دارد

زامپلا می‌گوید: «این باید کار درستی باشد». “این یک فرنچایز دوست داشتنی برای طرفداران و همچنین برای ما است. اگر لحظه‌ی مناسب، ایده‌ی درستی نباشد، پس منطقی نیست.»

Oshi No Ko یکی از انیمه های اولیه سال است

Respawn به توسعه ادامه داد Apex Legends، یک بازی تنظیم شده در سقوط تیتان فقط کیهانبسیار مهم است– بدون تایتان‌ها و سال‌هاست که پول چاپ می‌کند. آنها جدید را نیز ساخته اند جدای جنگ ستارگان بازی‌هایی که بازگشت موفقیت‌آمیزی برای یک فرنچایز بوده است که مدت‌ها در جهنم اقتباسی مجاز گیر کرده بود.

هر دو بازی عالی بودند. دوم، به ویژه، این است به عنوان داشتن یکی از منحصربه‌فردترین داستان‌های اول شخص (و ترفندهای سطح) به یاد می‌آید. در تاریخ مدرن تیراندازی. پس شما فکر می کنید که یک سوم سقوط تیتان بازی بی‌معنا می‌بود، اما زندگی به این شکل پیش نرفت.

بنابراین این احتمال وجود دارد که ما همیشه a Titanfall 3به خصوص الف Titanfall 3 در همین راستا Titanfall 2، باریک هستند! در واقع این سخاوتمندی است. این احتمال وجود دارد که Respawn، به همان اندازه که شلوغ است، a Titanfall 3 با حمایت EA، ناشری که عملکرد ضعیفی دارد حق رای دادن در سطل زباله بدون یک ثانیه تردید، تقریباً زیاد است صفر.

اما من دوست دارم ببینم که این پاسخ واقعی است.

من بچه، البته، دلایل زیادی برای برنامه ریزی، منابع و دلایل مالی وجود دارد که ما ندیده ایم. Titanfall 3اما با طراوت – و تنها خبر خوبی که امروز در اینجا وجود دارد – این تا حدی به این واقعیت مربوط می شود که اگر چنین چیزی اتفاق می افتاد، Respawn می خواست انجام دهد. درست با بازی، به جای رها کردن تور تایتانفال در iOS یا چیزی.

بخوانید:   Battlefield 2042 فصل 5 تغییرات بزرگی را در وسایل نقلیه به ارمغان می آورد

من از اینکه بگویم بله متنفرم، سپس مردم به آن چنگ بزنند، و بعد از آن به سیخ بکشند.

آنها بسیار مشغول این کارها بوده اند و با توجه به موفقیت آنها احتمالاً در آینده قابل پیش بینی خواهد بود. شما همچنین باید بدانید که، به عنوان انتقادی موفق به عنوان Titanfall 2 بود، بازی – در کنار دسته ای دیگر از شوترهای پرفروش منتشر شد، شامل بتلفیلد 1 خود EAتوسط ناشر دیده شد هنرهای الکترونیکی مانند عظیم شکست تجاری.

با این حال این باعث نمی شود که طرفداران از این کار جلوگیری کنند امید. آن طرفداران – و من یکی از آنها هستم –در سال های اخیر از طریق رینگر بوده اندمسخره می شود و سپس شلیک می شود، فقط برای ربوده شدن آن ها نور می دهد. خنده دارتر از همه، گاهی اوقات حتی برعکس است، مثل زمانی که صلح کردم با وجود هیچ چیز جدیدی سقوط تیتان قبل از اینکه ریسپون یک بیانیه به ظاهر قطعی را با یک شوخی لعنتی دیگر به عقب برگرداند.

این هفته، ما به رینگر گفته شد. صحبت کردن با بارون (با تشکر، PC Gamer)، بیشتر در مورد جدید آنها جنگ ستارگان در بازی، از وینس زامپلا، رئیس Respawn در مورد احتمال وجود یک سوال پرسیده شد Titanfall 3، که او پاسخ داد

مرد من، تو یکی از تعداد انگشت شماری از مردم روی کره زمین با قدرت انجام این اتفاق! نیازی نیست در مصاحبه در مورد آن صحبت کنید، بروید چند جلسه تماس بگیرید!

شاید آن زمان به زودی برسد. شاید هرگز نباشد! تنها چیزی که می دانم این است که تا زمانی که به آن لحظه مناسب در زمان برسیم زمانی که باید “Titanfall 3” را تایپ کنم و آن را با “اعلام شده” دنبال نکنم، مرا خواهد کشت.

منبع: https://kotaku.com/titanfall-3-apex-legends-respawn-ea-pc-fps-tease-news-1850385312

در سال 2014 Respawn منتشر شد سقوط تیتان، بازی ای که ترکیبی از دو مورد از بهترین چیزها در بازی های ویدیویی است: ماشین های دیواری و غول پیکر. عالی بود، اما فقط چند نفره بود، بنابراین در سال 2016 دنباله‌ای را منتشر کردند که ماشین‌های دیواری و غول‌پیکر را حفظ کرد، اما یکی دیگر از بهترین چیزها را در بازی‌های ویدیویی اضافه کرد: یک کمپین تک نفره جالب و سرگرم‌کننده.