لوکیشن Evil Spirit Armor در Zelda: Tears of the Kingdom

راهنمای ما به شما نشان می‌دهد که کجا می‌توانید هر سه قطعه زره روح شیطانی را پیدا کنید روح شیطانی گریوز، ماسک روح شیطانی، و زره روح شیطانی – که در اشک پادشاهی، به علاوه چند توصیه در مورد چگونگی آماده شدن برای سفر. این یک طولانی است.


نکاتی برای تهیه ست زرهی روح شیطانی

ساده ترین راه برای رسیدن به این موارد، پایین افتادن از بالای هزارتو است. هنگامی که همه دستگاه‌ها فعال هستند، به عمق شیرجه بزنید، Construct را بیرون بیاورید و جایزه خود را دریافت کنید.

را زره روح شیطانی یکی از سخت‌ترین زره‌ها برای یافتن است The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، با هر قطعه ای که در اعماق زمین دفن شده و در پشت قفل شده است دو لایه های پازل هزارتویی مجموعه کامل مخفی کاری شما را افزایش می دهد و برخی از هواداران دفاعی مناسب را ارائه می دهد، اما یک ویژگی منحصر به فرد نیز دارد: ضربه زدن به سلاح های استخوانی سخت تر. این سلاح ها به هر حال دوام زیادی ندارند، بنابراین پوشیدن این مجموعه زرهی راه خوبی برای استفاده حداکثری از آنها قبل از شکستن آنهاست.

از برج اسکای ویو کوه اولری به هوا شلیک کنید و به سمت هزارتو بپیچید. مانند دو مورد دیگر، در نهایت با دستگاه های Zonai در جزیره ای کوچک فرود خواهید آمد. از دستگاه موجود در آنجا برای رسیدن به قلعه آسمان استفاده کنید.

به اعماق شیرجه بزنید، رئیس Flux Construct III را شکست دهید و جایزه خود را دریافت کنید. فراموش نکنید که بقیه ساختمان را برای یافتن تعدادی سلاح Zonai بررسی کنید و از پشت بام صعود کنید تا یک لایت روت جدید پیدا کنید.

را زره روح شیطانی دارای ارزش پایه دفاع +4 است و مخفی کاری شما را افزایش می دهد. تجهیز کل مجموعه به شما امکان می دهد در میان دشمنان استالفوس – دشمنان اسکلتی – قرار بگیرید و قدرت حمله همه سلاح های استخوانی را افزایش دهید.


را ماسک روح شیطانی هست در هزارتوی لومی جنوبی در صحرای گرودو عبور از این یکی کمی دشوارتر است، اگرچه راهنمای لابیرنت لومی جنوبی ما شما را از طریق هر بخش از پیچ و خم زمین و بخش رو به آسمان می برد.

نقشه ای مکان زره روح شیطانی را در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

یک نقشه مکان یک لایت روت را در نزدیکی زره ​​روح شیطانی در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

پیوند به سمت یک جزیره آسمان در نزدیکی هزارتوی جزیره لومی در اشک‌های زلدا پادشاهی می‌چرخد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

قبل از شروع، مطمئن شوید که حداقل پنج یا بیشتر به همراه داشته باشید اکسیرهای استقامت تا تو را در هزارتوهای آسمان نگه دارم. اگر با مسیرها مشکل دارید و در پیچ و خم گم شده اید، ممکن است بخواهید آن را دریافت کنید مدال سفر و قبل از شروع آن را در بالای هزارتو فرو ببرید. پس از فعال کردن یکی از کلیدهای حلقه، می‌توانید سریعاً به بالای سقف برگردید، به کلید بعدی بروید و این روند را تکرار کنید.

راهنمای لابیرنت شمالی لومی ما شما را در هر مرحله راهنمایی می کند. از نظر فنی می‌توانید به دخمه پرپیچ و خم در Depths بروید، اما بخش مرکزی بسته است تا زمانی که معماهای آسمان را کامل کنید.

نقشه ای مکان های یک هدف را در جزیره لابیرنت لومی نشان می دهد در حالی که به دنبال زره روح شیطانی در Zelda Tears of the Kingdom می گردد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

به خاطر داشته باشید که در حالی که نمی توانید صعود کنید هر دیوار در هزارتوهای آسمان، می توانید از دیوارهای نشان داده شده در بالا بالا بروید و از برآمدگی های کوچک به عنوان تکیه گاه استفاده کنید. این یک راه مفید برای رسیدن به قله و تغییر جهت خود در صورت گم شدن است.

آ Flux Construct III رئیس در انتهای هر هزارتو نیز در انتظار شماست. اینها مانند باس‌های ضعیف‌تر Flux Construct عمل می‌کنند، اما حملات آن‌ها می‌تواند به راحتی هفت قلب یا بیشتر را از بین ببرد، اگر یک مدافع دفاعی فعال نداشته باشید یا زره خود را ارتقا نداده باشید.

طبق معمول، هدف شما فعال کردن چهار دستگاه حلقه است. مینی مپ مکان ها را به صورت مربع های بژ بزرگتر با یک خط مشکی نشان می دهد، اما ما آنها را در زیر نیز علامت گذاری کرده ایم.

را روح شیطانی گریوز در اعماق زیر فرو رفته اند هزارتوی شمالی لومی، که در قسمت شرقی هبرا است ، جایی که در آن بود نفس وحشی. این یکی از هزارتوهای کمتر پیچیده برای عبور است، و حتی می‌توانید تنها با یک چرخ استقامت از قلعه در آسمان عبور کنید، زیرا تقریباً هر مسیر به دستگاه کلید بعدی منتهی می‌شود.

را زره روح شیطانی قطعه در است جزیره لابیرنت لومی، شمال آزمایشگاه فناوری باستان در آکالا. راهنمای جزیره لابیرنت لومی ما در هر مرحله از پیچ و خم قدم می زند، اما شما با دنبال کردن بلوط ها شروع می کنید تا به مرکز پیچ و خم برسید و دستگاه حلقه را فعال کنید.

لینک در فیلم Zelda Tears of the Kingdom به دیواری در هزارتو خیره شده است.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

با Construct کنار بیایید و با دستگاه حلقه تعامل داشته باشید. سینه حاوی روح شیطانی غمگین است ظاهر خواهد شد. این قطعه دارای ارزش پایه دفاع 4+ است و مخفی کاری شما را افزایش می دهد.


لوکیشن Evil Spirit Armor Head Piece

را ماسک روح شیطانی همچنین دارای ارزش پایه دفاع +4 است و مخفی کاری شما را افزایش می دهد.


لوکیشن Evil Spirit Armor Chest Piece

لینک در زیر یک محراب در اعماق در Zelda Tears of the Kingdom قرار دارد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

ممکن است بخواهید مقداری اضافی مصرف کنید بسته های چوبی و هیلیان پینکونز در کنار یک مخروط کاج را در آتش کمپ بیندازید، و یک جریان صعودی قدرتمند ایجاد می کند که می تواند به شما کمک کند راحت تر در هزارتوها حرکت کنید.

لینک زیر یک محراب ایستاده است که زره روح شیطانی را در فیلم Zelda Tears of the Kingdom به تن دارد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

هنگامی که به عمق شیرجه می‌روید، غذایی بپزید یا بخورید که حمله شما را تقویت می‌کند و به سمت میدان باس حرکت کنید. با این حال، هنوز وارد آن نشوید. می توانید دو نفر را اخراج کنید گل بمب فلش – یا چهار، اگر کمان دوتایی دارید – و قبل از شروع نبرد، ضربه های مهمی را وارد کنید.

یک سینه روی ستونی در برکه‌ای در جزیره هزارتوی لومی نشسته است در حالی که لینک به دنبال زره روح شیطانی در Zelda Tears of the Kingdom می‌گردد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

هنگامی که هر سه قطعه زره روح شیطانی را پیدا کردید، با لیست ما از تمام مجموعه‌های زره‌ها مشورت کنید و پاداش‌ها را تعیین کنید تا ببینید در مرحله بعد چه چیزی پیدا کنید، یا توصیه‌های ما را برای بهترین زره بررسی کنید.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23751800/evil-spirit-armor-locations-head-chest-legs

در نهایت توصیه می کنم از زیر هزارتوی لومی در آکالا اول، حتی اگر پازل هزارتو را درست در آن زمان کامل نکنید. می توانید با استفاده از Ascend در انتهای غار ساحلی نزدیک به آنجا برسید و Gloom Hands و Phantom Ganon قدرتمند را رها می کنند. باشگاه گلوم. یک Black Moblin یا Horriblin Horn را در آنجا بچسبانید، و می توانید یک Boss Flux Construct III را در کمتر از 10 ضربه از بین ببرید. (فقط اطمینان حاصل کنید که ابتدا مقداری Sundelion بپزید، زیرا کلوپ Gloom قلب شما را آب می کند.)


لوکیشن Evil Spirit Armor Legs Piece

بخوانید:   انتقاد نخست وزیر ژاپن از رزمایش‌های چین/ در هیچ جنگی شرکت نمی‌کنیم