لوکیشن Sky Armor در Zelda: Tears of the Kingdom

بر خلاف اکثر زره ها اشک پادشاهی، این یکی کارکرد عملی ندارد. مجموعه کامل هیچ چیز منحصر به فردی به شما نمی دهد، حتی اگر Great Fairies را به طور کامل ارتقا دهید.

یک نقشه مکان مسیری را از طریق Depths به Sky Armor در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

نقشه ای مکان تونیک آسمان را در اشک زلدا پادشاهی نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

به لبه شمالی بچسبید و استفاده کنید دانه های Brightbloom برای روشن کردن راه مسیر بیش از یک بار به یک دره سقوط می کند، و در حالی که پیمودن آن مسیر خوب است، بالا رفتن از آن برای رسیدن به ریشه بعدی دردناک است.

لایت روت را فعال کنید، به سمت شمال بچرخید و باید یک کنده درخت بزرگ ببینید. روی آن بلغزید، درخت را در مرکز شکست دهید و سینه را باز کنید.

در عوض، از شکاف تپه شرقی شروع کنید روستای کاکاریکو، که اگر تلاش جانبی Trip Through History را تکمیل کرده باشید، ممکن است آن را به خاطر بسپارید. این شکاف شما را به سمت شمال می کشاند معدن متروکه کاکاریکو. را فعال کنید آروساکم لایت روت آنجا، و راه خود را به سمت غرب و کمی شمال در پیش بگیرید.

اینها هیولاهای کوچک (بزرگ، خیلی بزرگ) سختی هستند، اما قطعاتی که می ریزند برای ترکیب و اکسیرهای پخت و پز عالی هستند.

*شما می توانید یک بار در روز شانس به دست آوردن یک قطعه از زره را با اسکن کردن آن داشته باشید شمشیر آسمان amiibo را پیوند دهید، اما هنوز هم می توانید آن را به روش قدیمی پیدا کنید. راهنمای ما جزئیات مکان یافتن تمام قطعات زره آسمانی را نشان می دهد شلوار آسمان، کلاه آسمان، و تونیک آسمان – در اطراف Hyrule.


تکه پا زره آسمان (شلوار آسمان) مکان

را زره آسمان چلپ چلوپ اضافه می کند شمشیر آسمان نوستالژی به The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – و شما حتی برای دریافت آن به amiibo نیاز ندارید. با این حال، شما به چند ده دانه Brightbloom و زمان کافی نیاز دارید تا در قسمت‌های طولانی Depths بچرخید تا هر قطعه را پیدا کنید.

شما همچنین می توانید فقط یک اسکله گسترده به آن بدهید و مبارزه را به طور کلی نادیده بگیرید.

لینک یک صندوقچه حاوی شلوار آسمان در اشک زلدا پادشاهی را باز می کند.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

لینک سینه‌ای را باز می‌کند که شامل تونیک زره آسمانی در عمق در اشک زلدا پادشاهی است.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

Nojoj Lightroot درست است معدن کرنل کانیون، که در مرکز آن قفسه سینه حاوی تونیک آسمان. این قطعه همچنین دارای ارزش زره پایه دفاع +3 است.


شما در نهایت به معدن هاتنو و کیمناز لایت روت. آن را فعال کنید و یا با تهدید Yiga در اطراف فورج مقابله کنید یا فعلاً آن را نادیده بگیرید. تا رسیدن به شمال شرقی به سفر ادامه دهید Kisihayam Lightroot در حومه نخلستان رتسام.

نقشه ای مکان زره آسمان را در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

لینک یک سینه حاوی کلاه آسمان را در نزدیکی تنه درخت در Zelda Tears of the Kingdom باز می کند.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

را کلاه آسمان زیر است روستای هاتنو – یکی از معدود مکان‌هایی در Hyrule که در نزدیکی آن شکافی وجود ندارد. تنها راه رسیدن به آنجا، انحراف از آن است شکاف کوه مداکه درست در شمال برج اسکای ویو Rabella Wetlands قرار دارد.

را تونیک آسمان رسیدن به آن کمی بیشتر طول می کشد، و در طول راه یک چالش اضافی دارد. این قطعه از مجموعه در زیر تالاب های لانایرو قرار دارد، و اگرچه ممکن است فکر کنید شکاف در انتهای شمالی باتلاق ساده ترین راه برای رسیدن به آنجا است، اشتباه می کنید. ناحیه Depths که شما را در آن می‌اندازد توسط دیوارهای صخره‌ای خالص از محلی که تونیک است جدا شده است.

را کلاه آسمان به شما دفاع +3 می دهد.


محل قفسه سینه زره آسمان (تونیک آسمان).

شکاف را پایین بیاورید و سپس آن را فعال کنید Yikot Lightroot به غرب شما ضروری نیست، اما پیمایش مسیری را که باید طی کنید آسان‌تر می‌کند. از لایت روت به سمت شرق حرکت کنید. شما می خواهید تقریباً این مسیر را طی کنید.

نقشه ای مکان قطعه قفسه سینه Sky Armor را در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

هنگامی که هر سه قطعه از Sky Armor را پیدا کردید، با لیست ما از تمام مجموعه‌های زره ​​و پاداش‌ها مشورت کنید تا ببینید چه چیزی را در مرحله بعد پیدا کنید، یا توصیه‌های ما را برای بهترین زره بررسی کنید.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23750906/sky-armor-location-head-legs-chest

را شلوار آسمان ساده ترین قطعه زره آسمان برای یافتن است و به کمترین پیاده روی در اعماق نیاز دارد. سفر سریع به اصطبل جنگلی در منطقه الدین، مستقیماً در شمال اصطبل از تپه ها بالا بروید و خود را به داخل آن پرتاب کنید شکاف مینشی وودز.

را Uihcoke Lightroot کمی در جنوب نقطه فرود شما قرار دارد. قفسه سینه با تونیک آسمان در واقع نزدیک‌تر است، اما اگر واقعاً بتوانید آنچه را که انجام می‌دهید ببینید، دسترسی به آن بسیار آسان‌تر است. این تا حدی به لطف ارتش درختان عصبانی است که با پا گذاشتن در Minshi Grove جان می گیرند. مطمئن شوید که لباس‌ها یا دستور العمل‌هایی که تاریک‌کننده هستند در دسترس داشته باشید تا در صورت ضربه خوردن به شما ضربه وارد شود. مانند همه دشمنان در Depths، حملات درختان باعث تاریکی می شود.

این بیشه نیز پر از درختان خشمگین است، و سینه با کلاه آسمان دوباره در تنه درخت توخالی شده است.

هدف شما این است کروم لایت روت، به دنبال آن کوراکوت لایت روت شمال آن مسیر در اینجا تقریباً معمولی است – شیب ها، قله ها، گودال های تاریک، گاه به گاه Stalfos یا Gloom Keese. مسیر بین Korakut Lightroot و مکان بعدی شما، Nojoj Lightroot، چیز بسیار خطرناکتری دارد: الف قصابی آبی-سفید.

نقشه ای مسیر رسیدن به تونیک زره آسمان را در Depths در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

نقشه ای موقعیت کلاهک آسمان را در نزدیکی دهکده هاتنو در اشک زلدا پادشاهی نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

را شلوار آسمان به شما دفاع +3 می دهد.


محل قطعه سر زره آسمان (کلاه آسمان).

بخوانید:   بمب‌گذاری و انفجار در جنوب تایلند