لیست شخصیت های محبوب Street Fighter 6 شامل چند سورپرایز است

لیست محبوب ترین شخصیت های Street Fighter 6 در طول سال ها تغییر خواهد کرد و انتظار می رود کپکام در پاسخ به آنچه که آنلاین می بیند تغییراتی در تعادل ایجاد کند. جالب است که ببینیم Capcom ابتدا در این زمینه چه کاری انجام می دهد. آنتاگونیست Street Fighter 6 و متخصص ناامید کننده دوری، JP در حال حاضر در دستان درست بسیار قدرتمند در نظر گرفته می شود، اما همانطور که از داده ها می بینیم محبوب ترین شخصیت نیست.

وسلی سردبیر اخبار بریتانیا برای IGN است. او را در توییتر در @wyp100 پیدا کنید. نکات خبری را به [email protected] ارسال کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/street-fighter-6-most-popular-character-list-includes-a-few-surprises

Redditor geco_420 ایجاد یک نمودار محبوبیت کاراکتر مفید بر اساس ثبت نام Capcom ID از وب سایت رسمی Street Fighter 6، و یک عکس فوری از بازی آنلاین Street Fighter 6 در تاریخ 8 ژوئن ارائه می دهد.

ماریسا و مانون به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند که نمایشی قوی برای شخصیت های کاملاً جدید است. به طور معمول، شخصیت‌های جدید محبوب‌ترین شخصیت‌ها در راه‌اندازی بازی‌های Street Fighter نیستند، اگرچه جوری، که اولین بازی خود را در Street Fighter 4 انجام داد، فوراً موفق شد.

سورپرایزها عبارتند از Dee Jay، معمولاً یکی از شخصیت های ضعیف تر Street Fighter، در 9 سالگی، و Guile، یکی از معروف ترین و قوی ترین شخصیت های Street Fighter در 16 سالگی.

اگر می‌پرسید کدام شخصیت برای شما مناسب است، IGN دارای راهنمای شخصیت‌های Street Fighter 6 و همچنین راهنمای شخصیت‌های فردی است.

بنابراین، چه کسی در صدر قرار می گیرد؟ کن بزرگترین قطعه پای را دارد و دوست صمیمی و همکار متخصص پرتابه، ریو را شکست می دهد.

بخوانید:   مایکروسافت خرید Sega، Bungie و IO Interactive را در نظر گرفت - WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

اولین روزهای بازی Street Fighter 6 است، اما طرفداران در حال حاضر در حال بررسی محبوبیت شخصیت ها با نتایج جالب هستند.

Chun-Li همچنین با توجه به محبوبیت او در بین طرفداران Street Fighter به طرز شگفت انگیزی پایین است، اما بازی او در این بازی کمی پیچیده تر از بازی های قبلی است، بنابراین شاید در ماه های آینده با دستیابی به بازیکنان از نردبان محبوبیت بالا برود. با کیت او با وجود اینکه کارشناسان زونر با اندام کششی را در Street Fighter 6 قوی می دانند، Dhalsim قدیمی در جایگاه آخر قرار دارد.

Grappler Zangief در رتبه ششم قرار دارد (او به ویژه در Street Fighter 6 قوی است). لوک، در هفت سالگی، به طور بالقوه از اینکه شخصیت پیش فرض برای تازه واردان است سود می برد. جیمی تازه وارد هشتم است.

در رتبه سوم، Cammy، یک شخصیت از قبل محبوب Street Fighter است که در Street Fighter 6 با طراحی جدید و فوق العاده تقویت شده است.