لیگ رئال مادرید و بارسلونا اکنون به نام EA Sports نامگذاری شده است

البته هیچ کس در خیابان نیست در واقع آن را اینگونه می نامند، همه هنوز فقط آن را لالیگا 2 یا هر چیزی که برای همیشه نامیده اند، می نامند، اما همچنان. من بسیار مشتاقانه منتظر EA هستم که این انواع را گسترش دهد حمایت های مالی، زمانی که قهرمانی فصل آینده به لیگ سرمازدگی تغییر نام می دهد.

منبع: https://kotaku.com/real-madrid-barcelona-la-liga-ea-sports-fc-hypermotion-1850608592

این چیزی است که اکنون یک کل لیگ به نام آن نامگذاری شده است. نه یک شرکت بازی های ویدئویی، نه حتی یک بازی ویدئویی، فقط یک سیستم فیزیک و انیمیشن طراحی شده برای یک سری بازی های ویدئویی که مزایای آن در بهترین حالت ناچیز است (اغلب فقط کالری های خالی روابط عمومی است، فیفا اساساً روش را تغییر نداده است. بازی می کند یا به دنبال آن می گردد سال ها).

Hypermotion، برای کسانی که در چند سال گذشته مجبور به خواندن نکات مهم بازی های ورزشی در مطبوعات نبوده اند، سیستمی است که EA برای امتحان کردن و فروش آماده شده است. فیفا جایی که آنها ضبط حرکت 11v11 را با یادگیری ماشین ترکیب کردند تا فیزیک را بهبود بخشند و انیمیشن از بازیکنان حاضر در بازی

نه، من اینجا هستم تا با شما صحبت کنم تغییر برند دسته دوم این بازی که به عنوان لالیگا 2 یا سگوندا دیویزیون شناخته می شود، بسته به اینکه اهل کجا هستید، اکنون نامیده می شود (باز هم بازی های آنها، نه من) هایپرموشن لالیگا.

که همه چیز برای همه افراد درگیر خوب و خوب است، من مطمئن هستم که دست ها تکان داده شده و پول رد و بدل شده است، اما این یک وب سایت مطبوعاتی تجاری نیست. من واقعاً اهمیتی نمی‌دهم که بهترین پرواز چه نامی داشته باشد، و EA Sports سال‌ها است که به هر طریقی از لیگ‌های بزرگ فوتبال اروپایی حمایت مالی می‌کند (مثلاً قراردادهای متعددی با لیگ برتر منعقد کرده است، از جمله ظاهر شدن در لباس داوری. ).

بخوانید:   لطفاً کاری نکنید که Link در Zelda: Tears of the Kingdom کارهای زشت انجام دهد

لطفا توجه داشته باشید که کلاه ها ایده آنهاست، نه من. به احتمال زیاد بخشی از فشار بزرگ EA برای آماده کردن مردم برای امسال فیفا EA Sports FC بازی ویدیویی، که مانند نسخه سال گذشته بازی می‌کند، اما اولین بازی‌ای است که نمی‌تواند به شناسایی برند چند دهه تکیه کند..

لالیگا، برترین فوتبال حرفه ای اسپانیا و خانه برخی از بزرگترین باشگاه های جهان – مانند بارسلونا و رئال مادرید – دارای قرارداد اسپانسری جدیدی امضا کرد که بر اساس آن برند قبلی خود (“La Liga Santander”) تعویض شد و اکنون لیگ به نام LALIGA EA SPORTS شناخته می شود.