«مارول اسنپ» در آخرین فصل موفق به دریافت بهترین بازی‌های «نگهبانان کهکشان» شد – TouchArcade

دوستان دوباره آن زمان از ماه است. زمان فصل جدید فرا رسیده است مارول اسنپ (رایگان)، و با توجه به اتفاقات دیگری که در این هفته در دنیای مارول می گذرد، احتمالاً می توانید حدس بزنید که موضوع چیست. منظورم این است که تیتر هم آن را نشان می‌دهد، بنابراین مطمئن نیستم که در اینجا می‌خواهم چه کار کنم. این فیلم نگهبانان کهکشان است، زیرا آن فیلم جدید منتشر شده است و همه چیز. بیایید جزئیات Guardians Greatest Hits، آخرین فصل را بررسی کنیم مارول اسنپ.

البته مکان های جدیدی نیز وجود دارد. Deep Space تمام متن کارت را غیرفعال می کند، که ممکن است آن را به مکانی مفید برای تخلیه کارت هایی با اثرات منفی تبدیل کند. میلانو فقط در نوبت پنجم به شما اجازه می دهد در آنجا ورق بازی کنید. هوم خوب، فکر می کنم به زودی خواهیم دید که همه چیز چگونه پیش می رود. برخی از آن گونه‌های فانتزی را وارد کنید و این به نظر می‌رسد بسیار مهم باشد.

به هر حال، این فصل Guardians of the Galaxy است، و از آنجایی که ما در حال حاضر همه محافظان اصلی را در هیئت مدیره داریم، ممکن است از خود بپرسید که توسعه دهندگان قرار است برای کارت های جدید چه کاری انجام دهند. منظورم این است که سحابی همانجاست. و جای تعجب نیست، او این بار کانون توجه Season Pass است. او یک کارت 1-هزینه 1-Power با توانایی ویژه به دست آوردن +2 قدرت برای هر نوبتی است که بازیکن حریف کارتی را در مکان خود بازی نمی کند. بسیاری از راه های منظم برای جا دادن او در یک عرشه، و من علاقه مند به دیدن آنها خواهم بود.

بخوانید:   ناتو برای پایان جنگ اوکراین دست به دامن چین شد

فصل Guardians Greatest Hits اواخر امروز شروع می‌شود، بنابراین بهتر است فکر کنید که چگونه با آن کارت‌ها و مکان‌های جدید برخورد می‌کنید. راهنمای ساخت عرشه ماه می ما به زودی از راه می رسد تا همه این موارد را به شما ارائه دهد، بنابراین چشمان خود را از بین ببرید. و واقعاً و واقعاً، برو آن ویدیو را تماشا کن.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/01/marvel-snap-guardians-of-the-galaxy-season-download-update-iphone-android-pc-steam-ios/

بسیار خوب، بنابراین معمولاً سعی می‌کنم موارد را به اندازه کافی با جزئیات خلاصه کنم که نیازی به تماشای ویدیو از طرف رسمی نباشد. مارول اسنپ کانال، اما من این را قبل از اینکه ادامه دهیم این را بگویم: آن ویدیو را تماشا کنید. بن برود در حال تکان دادن یک کفال وحشی، دستکش های بدون انگشت و یک ژاکت جین است. فقط… برو تماشاش کن این مرد برای شما به یازده می رسد. من فکر می کنم او یک گنج واقعی است، و این ارائه ممکن است خنده دار ترین او باشد.

Iron Lad نیز وجود دارد، یک کارت 4-هزینه 6-Power که متن کارت بالایی را در عرشه شما کپی می کند، مهم نیست که چه کسی باشد. اما چگونه بفهمیم کارت برتر شما چیست؟ Howard the Duck را وارد کنید، یک کارت 1-Cost 2-Power که می توانید روی آن ضربه بزنید تا کارت بالایی را در عرشه خود ببینید. خوب، این دو به خوبی با هم هستند. سپس ما High Evolutionary را داریم، یک کارت 4-هزینه 7-Power که توانایی های جدیدی را در کارت هایی که در حال حاضر ندارند، نشان می دهد. من پیش بینی می کنم که او یک خانه خوب در بسیاری از عرشه های پاتریوت داشته باشد. در نهایت، ما دادگاه زنده را داریم. یک کارت 6 هزینه 4 پاور، توانایی آن در پایان بازی کل قدرت شما را می گیرد و آن را به طور مساوی بین هر سه مکان تقسیم می کند. این… می تواند چیزی باشد.

بخوانید:   افغانستان در میانه بازی مثلث ابرقدرتها