ماموریت های سه داستانی Overwatch 2 حداقل 15 دلار هزینه دارد

– 1000 سکه Overwatch اضافی، در مجموع 2000 سکه Overwatch (قیمت 20 دلار آمریکا)

– دسترسی دائم به Overwatch 2: Invasion Story Missions

پسندیدن، به شرایط این اطلاعیه نگاه کنید، به زبان بلیزارد ارائه شده است تا بتوانید نحوه ارسال پیام را مشاهده کنید:

بسته نرم افزاری Overwatch 2: Invasion در نظر گرفته شده است تا به بازیکنان جدید و باسابقه فرصت کاوش در این قوس داستانی کاملاً جدید را بدهد و در عین حال به آنها سکه های اضافی برای باز کردن قفل نبرد Premium Pass یا خرید محتوای آرایشی برای قهرمان مورد علاقه خود بدهد.

با وجود کنسرو کردن یک حالت PvE، Overwatch 2 هنوز با برخی از ماموریت های مبتنی بر داستان ادامه دارد، و پس از نشان دادن آنها در اوایل این هفته ما اکنون جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد آنها و مهمتر از آن حدس می‌زنم که هزینه آنها چقدر است را داریم.

در بازی Overwatch 2: Invasion، شما و دوستانتان می‌توانید سه ماموریت اکشن را که در ریودوژانیرو، تورنتو و گوتنبرگ انجام می‌شوند انجام دهید—نقشه‌های عظیم با اهداف پیچیده و داستانی عمیق که شما را در مسیر راهنمایی می‌کند. . شما با نیروهای تشدید شده Null Sector مبارزه خواهید کرد که تا زمانی که آنها را کاملاً از بین نبرید به حمله ادامه می دهند. برای به چالش کشیدن دشمنانی که قبلاً با آنها روبرو نشده اند، هوشیار باشید، مانند توپخانه قدرتمند و استالکرهای مرگبار.

من مطمئن هستم که شخصی در بلیزارد و اکتیویژن می‌تواند از این موضوع دفاع کند و خواهد کرد و به درآمدها، معیارها، پیش‌بینی‌ها و استراتژی‌های تجاری اشاره می‌کند، اما وقتی یک بازی ویدیویی باید به این شکل بسته‌بندی و املا شود، ما در اینجا چه می‌کنیم؟

منبع: https://kotaku.com/overwatch-2-pve-story-mission-invasion-blizzard-dlc-1850532316

– پوسته کاملاً جدید Sojourn Legendary (قیمت 19 دلار آمریکا)

می‌توانید ماموریت خود را برای نجات جهان با Overwatch 2: Invasion Bundle با قیمت 15 دلار آغاز کنید. این بسته شامل:

– دسترسی دائم به Sojourn به عنوان یک قهرمان قابل بازی برای بازیکنان جدید: با تکمیل چالش های Story Mission قفل آن باز می شود.

– 1000 سکه Overwatch (برابر با گذرنامه نبرد برتر، ارزش 10 دلار آمریکا)

توسعه دهندگان Yakuza باید این افراد مشهور را در مینی بازی بعدی خود در کلاب میزبان بازی کنند.

بخوانید:   Bonkers Destiny 2 Shard Farm به شما موارد عجیب و غریب نامحدود می دهد