مایکروسافت خرید Sega، Bungie و IO Interactive را در نظر گرفت – WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

نبرد بین مایکروسافت و FTC مانند یک کامیون قدیمی زنگ زده به جلو می چرخد، با ذره های کوچک آبدار اطلاعاتی که از پشت سر می زند تا ما مانند سنجاب های عجیب جمع شویم. نمی دانم با این قیاس به کجا می روم.

titbit امروز یک نگاه اجمالی به شرکت‌هایی که مایکروسافت با در نظر گرفتن خرید احتمالی در نظر داشت، ارائه می‌کند. The Verge اسناد و ایمیل‌های داخلی را شناسایی کرد که به جزئیات برنامه های بالقوه مایکروسافت پرداخت. در ایمیلی که توسط فیل اسپنسر نوشته شده است، رئیس Xbox از تایید استراتژی درخواست می‌کند تا با سگا در مورد خرید دارایی‌های بازی آن‌ها نزدیک شود.

اسپنسر نوشت: «ما معتقدیم که سگا مجموعه‌ای متعادل از بازی‌ها را در بخش‌هایی با جذابیت جغرافیایی جهانی ایجاد کرده است و به ما کمک می‌کند تا Xbox Game Pass را در کنسول و خارج از کنسول تسریع کنیم.

تا کنون مایکروسافت یا سگا تایید نکرده اند که آیا تماسی برقرار شده است یا مذاکره ای آغاز شده است. چندین سال است که اعتقاد بر این بود که مایکروسافت در تلاش است تا سگا را عاشقانه کند، اما این مدرک محکمی است که این حدس و گمان درست بود.

پایین ایمیل نیز بینش کمی در مورد اولویت های مختلف مایکروسافت ارائه می دهد. هدف آنها تمرکز بر روی کامپیوتر در آمریکای شمالی و اروپا، موبایل در آمریکای شمالی و اروپا و کنسول و کامپیوتر در APAC بود. طبق ایمیل، سگا به دلیل کاتالوگ جهانی رایانه های شخصی، حضور در موبایل در آسیا و تمایل به برند جهانی روی کنسول از طریق IP کلاسیک خود، هدف اصلی خرید بود.

بخوانید:   مایکروسافت به طور مفید تعداد بازی های Playstation Showcase را برای ایکس باکس مشخص می کند - WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

The Verge همچنین گزارش داد که زمین اسپنسر به شدت سگا را تحت فشار قرار داد تا بتواند Game Pass را به ویژه در بازارهای آسیایی تقویت کند.

لیست دیگر شرکت‌های مایکروسافت که به طور بالقوه به آنها نزدیک می‌شود، شامل شرکت‌هایی مانند Supergiant، خالقان Hades استثنایی، IO Interactive، که بیشتر به خاطر بازی‌های Hitman شناخته می‌شود، و Bungie که اکنون متعلق به سونی هستند و زمانی متعلق به مایکروسافت بودند، بود.

در حالی که اینها مطمئناً اجمالی جالب توجه به عملکرد بخش بازی مایکروسافت هستند، باید توجه داشت که داشتن چنین لیستی برای شرکت ها کاملاً عادی است. آنها دائماً در جستجوی دارایی‌های بالقوه برای خرید و حتی خریدار برای خود هستند، حتی زمانی که قصد انجام هیچ کدام را ندارند. اگرچه شرکت های مختلف در لیست آنها هستند، اما این بدان معنا نیست که مایکروسافت در مورد خرید آنها جدی است، مگر اینکه نوعی معامله استثنایی ارائه شود.

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/06/27/microsoft-considered-buying-sega-bungie-and-io-interactive/