مایکروسافت می‌گوید سونی «انتظار می‌رود اواخر امسال یک PlayStation 5 Slim با قیمت 399.99 دلار عرضه کند»

این آخرین جمله در این پاراگراف است که مطمئناً پرهای جیم رایان رئیس سونی را به هم می زند، زیرا نه تنها شایعه وجود پلی استیشن 5 اسلیم را که مدت ها شایعه شده بود، بلکه قیمت آن را نیز نادیده می گیرد. IGN از سونی برای اظهار نظر خواسته است.

با این حال، مایکروسافت ممکن است رویکرد متفاوتی داشته باشد. در ماه ژوئن، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، سه سال پس از عرضه کنسول‌های ایکس‌باکس سری X/S، گفت که او «احساس اجباری نمی‌کند» برای عرضه یک ارتقاء کنسول ایکس‌باکس در اواسط چرخه.

طبق سند دادگاه، مایکروسافت معتقد است که سونی یک PlayStation 5 Slim را در اواخر سال جاری با قیمت 399.99 دلار عرضه خواهد کرد.

با توجه به اینکه سونی نسخه های باریکی از کنسول های قبلی خود را منتشر کرده است، وجود PS5 Slim چندان تعجب آور نیست. این یک پلی استیشن 4 اسلیم را منتشر کرد که جایگزین مدل استاندارد PS4 در سال 2016 شد، و همچنین یک PS4 Pro قوی‌تر که مدت کوتاهی پس از آن عرضه شد. PS5 در نوامبر 2020 به دو صورت عرضه شد: با درایو دیسک با قیمت 499 دلار و بدون درایو دیسک با قیمت 399 دلار.

این سند به عنوان بخشی از محاکمه کمیسیون تجارت فدرال علیه مایکروسافت برای تعیین سرنوشت یک حکم اولیه پیشنهادی علیه خرید 69 میلیارد دلاری Activision Blizzard منتشر شد.

در این سند آمده است: «پلی‌استیشن نیز نسخه دیجیتال ارزان‌تر را به قیمت 399.99 دلار به فروش می‌رساند و انتظار می‌رود که پلی‌استیشن 5 اسلیم را در اواخر امسال با همان قیمت پایین‌تر عرضه کند.

بخوانید:   Pokemon Go: می برقی می‌شود، پوکمون‌های جدید ظاهر می‌شوند و Regidrago برای یک حمله آرایشی برمی‌گردد.

وسلی سردبیر اخبار بریتانیا برای IGN است. او را در توییتر در @wyp100 پیدا کنید. می توانید به وسلی برسید [email protected] یا به صورت محرمانه در [email protected].

منبع: https://www.ign.com/articles/sony-expected-to-release-a-playstation-5-slim-later-this-year-priced-39999-microsoft-says

بمب‌گذاری‌ها همچنان ادامه دارد و مایکروسافت می‌گوید: «پیش‌بینی می‌شود سونی نسخه دستی پلی‌استیشن 5 را در اواخر امسال با قیمت کمتر از 300 دلار منتشر کند». این در رابطه با Project Q اعلام شده سونی است، یک دستگاه پخش بازی دستی که به صورت بی سیم به PS5 متصل می شود. سونی هنوز تاریخ عرضه یا قیمتی را اعلام نکرده است.

در یک پاراگراف در مورد قیمت، مایکروسافت تلاش می کند تا قاضی ژاکلین اسکات کورلی را متقاعد کند که نینتندو سوییچ باید در همان بازار کنسول های سری ایکس باکس و پلی استیشن 5 در نظر گرفته شود، استدلالی که معتقد است تصویر ایکس باکس را به عنوان شکست در جنگ کنسول در رتبه سوم تقویت می کند. محل.

مایکروسافت Xbox One S را سه سال پس از عرضه Xbox One منتشر کرد. یک کنسول قدرتمندتر، ایکس باکس وان ایکس، چهار سال پس از عرضه نسخه اصلی ایکس باکس وان عرضه شد.