مت مرسر، بازیگر نقش انتقادی، پیش‌درآمد The Dimension 20’s Crown of Candy را رهبری می‌کند

Matt Mercer از Critical Role در جدیدترین سری بازی های واقعی Dungeons & Dragons Dimension 20 با عنوان به گنبد بازخواهد گشت. جنگ Ravening. جدول ستاره‌ها شامل استادان دانجون با تجربه آبریا آیینگار و برنان لی-مولیگان به عنوان بازیکنان خواهد بود که لو ویلسون به آنها ملحق می‌شود.جیمی کیمل زنده!، پادشاه استاتن آیلند)، زک اویاما (بعد 20، پادکست دیگر D&D نیست)، و آنجلی بهمانی (خانم مارول). اولین قسمت در Dropout در تاریخ 10 می و سپس ادامه خواهد داشت یوتیوب 17 می.

این اولین بار نیست که مرسر با قهرمانان بی باک در Dimension 20 و بالعکس کنار می‌آید، اما این بار ریسک به‌ویژه زیاد است. دلیلش این است که تیم در حال بازگشت برای پیش درآمد یکی از محبوب ترین سریال هایش است. تاج آب نبات. این در مورد دنیایی به نام Calorum است که پادشاهی های آن هر کدام بر اساس گروه های غذایی مختلف است. البته کودکانه به نظر می رسد، اما در واقع یکی از دراماتیک ترین سریال هایی است که گروه تا به امروز اجرا کرده است.

جنگ Ravening دو دهه قبل از حوادث رخ می دهد تاج آب نبات. گروه بازیگران “شرورهای خوش طعم” امروز در یک تریلر در یوتیوب (جاسازی شده در بالا) معرفی شدند. آنها عبارتند از لیدی آمانژو از بهیمانی، که به عنوان «جسیکا رابیت به عنوان انبه» توصیف می‌شود، و کارنای آینگار، یک فرد جوان فلفل چیلی. لی-مولیگان بهترین صداپیشگی خود را برای اسقف رافانیل چارلوک، یک تربچه حیرت زده، به نمایش می گذارد، در حالی که دلیساندرو ویلسون یک جنگجوی نوجوان است (نوع غذا نامشخص). در نهایت، زک اویاما نقش کالین پروولونه، مرد پنیر چرب را بازی خواهد کرد.

بخوانید:   A Long Tamago ترکیبی از حیوانات خانگی مجازی و نقش آفرینی است که برای موبایل و رایانه شخصی ساخته شده است – TouchArcade

البته این مجموعه شامل مینیاتورها و دیوراماهای سفارشی واقعی است ریک پری.

در حالی که Critical Role همچنان با پروژه های جدید، از جمله یک درام صوتی علمی-تخیلی به نام وسط!، طرفداران بازیگران لی-مولیگان، آیینگار و ویلسون عاشق Worlds Beyond Number’s هستند. جادوگر، جادوگر و وحشی. این یک پادکست جدید و براق D&D با تعداد زیادی موسیقی سفارشی و جلوه‌های صوتی است. می توانید در مصاحبه طولانی ما با بازیگران درباره الهامات آن بیشتر بدانید.

منبع: https://www.polygon.com/23689735/critical-role-matt-mercer-dimension-20-ravening-war-trailer-premiere-date