مجموعه بازی های قدرتمند بازی Xbox + FTC Trial Revelations – Unlocked 600

برای پوشش نسل بعدی بیشتر، حتما بررسی Xbox Series X، بررسی Xbox Series S و بررسی PS5 ما را بررسی کنید.

در هر یک از فیدهای پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید کانال یوتیوب ما، یا یک MP3 از قسمت این هفته بگیرید. برای محتوای عالی تر، مصاحبه اخیر من با تاد هاوارد را بررسی کنید، که در مورد تحقق چشم انداز خود برای استارفیلد پس از هشت سال بحث کرد، اینکه چگونه Red Dead Redemption 2 چیزی شبیه به الهام بود، آینده او چه خواهد شد، و موارد دیگر!

ما در این قسمت نقطه عطف چیزهای زیادی برای صحبت داریم! برخی از بازی‌هایی را که در Summer Game Fest دیدیم و بازی کردیم را خلاصه می‌کنیم، سپس در مورد اینکه چگونه Xbox کاملاً با RPG‌های شخص اول انحصاری AAA برای چندین سال آینده انباشته شده است، بحث می‌کنیم، سپس یکی را برای Xbox One عرضه می‌کنیم زیرا مایکروسافت رسماً ساخت بازی‌ها را متوقف می‌کند. آن را، و سپس ما این قسمت فوق‌العاده طولانی را با بررسی تمام افشاگری‌های دیوانه‌کننده‌ای که در جریان محاکمه مایکروسافت علیه FTC در مورد خرید Activision-Blizzard منتشر می‌شوند، به پایان می‌رسانیم. لذت ببرید!

رایان مک‌کافری ویرایشگر اجرایی پیش‌نمایش‌های IGN و مجری هر دو برنامه هفتگی ایکس‌باکس IGN است. قفل پادکست باز شدو همچنین برنامه مصاحبه ماهانه (-ish) ما، IGN بدون فیلتر. او یک مرد از جرسی شمالی است، بنابراین “ژامبون تیلور” است، نه “رولت خوک”. با او در توییتر بحث کنید @DMC_Ryan.

منبع: https://www.ign.com/articles/xboxs-powerhouse-rpg-lineup-ftc-trial-revelations-unlocked-600

بخوانید:   «منصور چاوشی» سفیر ایران در بنگلادش شد