محلول معبد Ukoojisi در اشک زلدا پادشاهی

زیارتگاه اوکوجیسی واقع شده است در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom‘s مجمع الجزایر آسمان نکلودا غربی در جنوب شرقی جزیره بزرگ آسمان. برای آشکار کردن زیارتگاه، باید یک کریستال را پیدا کنید و آن را بین چند جزیره مختلف آسمانی حرکت دهید – این فرآیندی است که بخشی از «کریستال آسمان نکلودا غربی» جستجوی حرم

راهنمای ما به شما کمک می کند تا مکان معبد Ukoojisi را پیدا کنید و شما را در حل پازل های آن راهنمایی کند تا سینه و سینه را جمع آوری کنید. نور برکت.

وقتی کارتان تمام شد، صفحه مکان‌های زیارتگاه ما و نقشه تعاملی Hyrule می‌توانند شما را به سمت کار دیگری هدایت کنند.


موقعیت زیارتگاه اوکوجیسی

نقشه ای از منطقه مجمع الجزایر آسمان غرب نکلودا در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که سه جزیره آسمان را نشان می دهد که به معبد Ukoojisi منتهی می شوند.

گرافیک: جفری پارکین | تصاویر منبع: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

زیارتگاه اوکوجیسی در منطقه مجمع الجزایر آسمان غرب نکلودا در مختصات یافت می شود (1470, -2170, 0585). این عبادتگاه برکت رائورو است، که به معنای پازل است خارج از از حرم – برای باز کردن خود حرم باید یک کریستال را حرکت دهید.


راه حل پازل Ukoojisi Shrine

پازل Ukoojisi Shrine بر فراز جزایر آسمان در مجمع الجزایر آسمان غرب Necluda اتفاق می افتد. اولین قدم این است که به آنجا برسید و خود را از برج Popla Hills Skyview در جنوب غربی روستای کاکاریکو به آسمان پرتاب کنید.

1. یافتن معبد Ukoojisi، جستجوی معبد “The West Necluda Sky Crystal” را آغاز می کند که در آن باید کریستال سبز درخشان را در همان نزدیکی پیدا کنید و آن را به زیارتگاه برگردانید. شما از جزیره شماره 1 (که در نقشه بالا مشخص شده است) شروع خواهید کرد، جایی که یک گلایدر Zonai و دستگاه های Zonai منتظر هستند.

2. کریستال در یک جزیره آسمانی دو طبقه – جزیره شماره 2، شمال جزیره شماره 1 – در مختصات واقع شده است. (1699, -1841, 0651). شما به یک سلاح تیز (مانند تبر یا شمشیر) نیاز دارید تا از طریق یک سری تاک های چوبی که دسترسی به کریستال West Necluda Sky را مسدود می کند، برش دهید. آتش نیز کار می کند.

موقعیت مکانی کریستال آسمان غرب نکلودا در Zelda: Tears of the Kingdom، که به معبد Ukoojisi منتهی می شود

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

3. کریستال را بردارید تا پرتوی را که به سمت معبد Ukoojisi اشاره می کند، فعال کنید. یک گلایدر Zonai Wing در نزدیکی کریستال، و همچنین فن‌های Zonai، باتری‌ها، و یک فرمان برای ساخت یک هواپیمای برقی وجود دارد که شما را به جزیره آسمان بعدی می‌برد. با استفاده از Ultrahand، Sky Crystal را به گلایدر خود وصل کرده و بلند شوید.

4. در مختصات، از جنوب غربی به سمت جزیره آسمانی شماره 3 که معبد Ukoojisi در آن قرار دارد، حرکت کنید. (1470, -2170, 0585). ما متوجه شده‌ایم که بهترین راه برای فرود هواپیما این است که آن را به مقصد خود بیاندازید.

لینک سوار بر یک گلایدر Zonai به سمت معبد Ukoojisi در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

5. کریستال را به محل حرم بیاورید تا حرم باز شود.

6. زیارتگاه اوکوجیسی الف برکت رائورو حرم، پس تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید و ثواب خود را جمع آوری کنید: الف سپر قدرتمند زونایت و نور برکت.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23725369/ukoojisi-shrine-solution-puzzle-chest

بخوانید:   آغاز مراسم خاکسپاری شینزو آبه در توکیو در میان تدابیر امنیتی و انتقاد مخالفان