مدیر عامل انویدیا: سازندگان توسط هوش مصنوعی Generative “سوپرشارژ” خواهند شد

هوانگ در گفتگو با مارک رید، مدیر عامل شرکت، گفت: «برای اولین بار، فرآیند خلاقیت را می توان در تولید محتوا تقویت کرد، و تولید محتوا می تواند در هر حالتی باشد – می تواند متن، تصاویر، سه بعدی، ویدیوها باشد. WPP – بزرگترین شرکت خدمات بازاریابی و ارتباطات در جهان.

هوانگ و رید در پشت صحنه Cannes Lions

او گفت: “شما می توانید تولید محتوا را در مقیاس انجام دهید، اما محتوای بی نهایت به معنای خلاقیت بی نهایت نیست.” از طریق افکارمان، ما باید این هوش مصنوعی را به سمت تولید محتوایی هدایت کنیم که باید با ارزش‌ها و لحن برند شما همسو باشد.»

همه چیز با یک دوقلو دیجیتال شروع می شود، یک شبیه سازی واقعی از یک دارایی فیزیکی در دنیای واقعی. این NVIDIA Omniverse پلتفرم ایجاد تصاویری خیره کننده و واقع گرایانه را امکان پذیر می کند که به طور دقیق فیزیک و مواد را نشان می دهد – چه برای تصاویر، فیلم ها، اشیاء سه بعدی یا جهان های مجازی فراگیر.

هوانگ گفت: “Omniverse یک دنیای مجازی است.” ما یک دنیای مجازی ایجاد کردیم که در آن هوش مصنوعی می تواند یاد بگیرد که چگونه یک هوش مصنوعی ایجاد کند که از نظر فیزیکی مبتنی بر فیزیک باشد.

هوانگ تاکید کرد که این ابزارها جایگزینی برای خلاقیت انسان نیستند. آنها مهارت‌های هنرمندان و متخصصان بازاریابی را تقویت می‌کنند تا با تولید محتوا سریع‌تر و در اشکال مختلف متناسب با مخاطبان مختلف، به آنها کمک کنند تا تقاضای مشتریان را تامین کنند.

برای استفاده توسط سازندگان حرفه‌ای، این ابزارهای هوش مصنوعی باید تصاویری با کیفیت بالا تولید کنند که با استاندارد محتوایی که از طریق روش‌های سنتی گرفته شده است مطابقت داشته باشد یا از آن فراتر رود.

مزیت اصلی هوش مصنوعی مولد برای صنعت خلاق، توانایی آن در افزایش تولید محتوا، تولید سریع گزینه‌هایی برای متن و تصاویری است که می‌توانند در تبلیغات، بازاریابی و فیلم استفاده شوند.

مدل‌های هوش مصنوعی مولد می‌توانند متن، پیکسل، اشیاء سه‌بعدی و حرکت واقعی ایجاد کنند و به حرفه‌ای‌ها قدرت فوق‌العاده‌ای می‌دهند تا ایده‌های خود را سریع‌تر زنده کنند. مانند یک مدیر خلاق که با تیمی از هنرمندان کار می‌کند، کاربران می‌توانند مدل‌های هوش مصنوعی را با اعلان‌ها هدایت کنند و خروجی‌ها را به‌طور دقیق تنظیم کنند تا با دید خود هماهنگ شوند.

بخوانید:   پلی استیشن باید پس از حکم دادگاه مقداری لوت باکس را پس بدهد

هوانگ گفت: «از فرآیند خلاقانه گرفته تا مشتری، باید آژانس‌های تبلیغاتی در وسط وجود داشته باشند که فناوری را درک کنند. کل این فرآیند در میانه به انسان ها در حلقه نیاز دارد. شما باید صدای برندی را که می‌خواهید نمایندگی کنید، درک کنید.»

هوانگ گفت: ما باید به همان اندازه که برای ایمنی هوش مصنوعی صرف می کنیم، برای قابلیت های هوش مصنوعی نیز انرژی بگذاریم. در دنیای تبلیغات، ایمنی، همسویی با برند، یکپارچگی برند، لحن مناسب و حقیقت است.

همکاری در موتور محتوا برای تبلیغات دیجیتال

هوانگ گفت: «در قدیم، صدها گزینه تبلیغاتی مختلف ایجاد می‌کردید که بر اساس رسانه بازیابی می‌شدند. “در آینده، شما بازیابی نخواهید کرد – میلیاردها تبلیغات مختلف تولید خواهید کرد. اما تک تک آنها باید لحن مناسبی داشته باشند، باید کاملاً بی نقص باشند.”

NVIDIA Picasso، یک کارخانه ریخته گری برای مدل های AI مولد سفارشی برای طراحی بصری که در اوایل سال جاری رونمایی شد، همچنین از بهترین تصویر، ویدئو و قابلیت های سه بعدی هوش مصنوعی که با همکاری شرکای مانند Adobe، Getty Images و Shutterstock توسعه یافته است، پشتیبانی می کند.

در این رویداد با حضور هزاران خالق، بازاریاب و مدیران برند از سراسر جهان، هوانگ تأثیر هوش مصنوعی بر صنعت تبلیغات دیجیتال 700 میلیارد دلاری را تشریح کرد. او همچنین به روش‌هایی که هوش مصنوعی می‌تواند توانایی‌های سازندگان را افزایش دهد و همچنین اهمیت توسعه هوش مصنوعی مسئولانه اشاره کرد.

هوانگ گفت: «ما تولید محتوا را دموکراتیک خواهیم کرد.

تصور مجدد چگونه با هوش مصنوعی چگونه زندگی می کنیم، کار می کنیم و خلق می کنیم

بیشتر بدانید همکاری NVIDIA با WPP.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/06/20/creators-supercharged-by-generative-ai-cannes-lions/

هوانگ گفت: «نوع محتوایی که می‌توانید به مشتریان خود در تولید کمک کنید، عملاً نامحدود خواهد بود. از روزگاری که صدها نمونه از محتوایی که برای یک برند خاص یا برای یک کمپین خاص ایجاد می‌کنید، در نهایت به میلیاردها محتوای تولید شده برای هر فرد تبدیل می‌شود.»

بخوانید:   Telltale دیگر نمی تواند بازی جذاب Strong Bad را برای افراد جذاب "فروش" کند

Read و Huang گفتند، مانند هر فناوری پیشگامانه، بسیار مهم است که هوش مصنوعی به طور متفکرانه توسعه یافته و به کار گرفته شود. فناوری برای علامت گذاری دارایی های تولید شده توسط هوش مصنوعی و تشخیص اینکه آیا یک دارایی دیجیتال اصلاح شده یا تقلبی شده است، از این اهداف پشتیبانی می کند.

هوانگ گفت: “شما می توانید زبان تقریباً هر چیزی را یاد بگیرید.” هنگامی که زبان را یاد گرفتید، می توانید زبان را اعمال کنید – و کاربرد زبان نسل است.

رید گفت: «شما باید مانند بهترین کارگردان خلاق به ماشین بازخورد بدهید.

او با اشاره به چارچوب توصیف صحنه جهانی برای همکاری در سه بعدی گفت: «این دنیای مجازی توانایی جذب دارایی ها و محتوایی را دارد که توسط هر ابزاری ایجاد می شود، زیرا ما این رابط به نام USD را داریم. با آن، هنرمندان و طراحان می‌توانند دارایی‌های توسعه‌یافته با استفاده از ابزارهای محبوب شرکت‌هایی مانند Adobe و Autodesk را با دنیای مجازی توسعه‌یافته با استفاده از هوش مصنوعی مولد ترکیب کنند.

از آن زمان، توسعه دهندگان به شبکه های عصبی یاد داده اند که تصاویر، فیلم ها، گفتار، ساختارهای پروتئینی، فیزیک و موارد دیگر را تشخیص دهند.

این موتور محتوا که توسط هوش مصنوعی آموزش‌دیده مسئولانه و شتاب‌دهنده NVIDIA تقویت شده است، سرعت و کارایی تیم‌های خلاق را افزایش می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند تا به سرعت محتوای تبلیغاتی دقیق برند را در مقیاس ارائه دهند.

هوانگ گفت که “بزرگترین لحظه هوش مصنوعی مدرن” را می توان به یک مسابقه آکادمیک در سال 2012 ردیابی کرد، زمانی که تیمی از محققان دانشگاه تورنتو به رهبری الکس کریژفسکی نشان دادند که پردازنده های گرافیکی NVIDIA می توانند یک مدل هوش مصنوعی را آموزش دهند که اشیاء را بهتر از هر کامپیوتر دیگری تشخیص دهد. الگوریتم بینایی که قبل از آن آمده است.

بخوانید:   ID@Xbox Demo Fest هفته آینده با بیش از 40 بازی برای آزمایش بازمی‌گردد

انویدیا 30 سال است که مرزهای فناوری گرافیک را جابجا کرده و برای یک دهه در خط مقدم انقلاب هوش مصنوعی بوده است. این ترکیبی از تخصص در گرافیک و هوش مصنوعی به طور منحصربه‌فردی شرکت را برای فعال کردن عصر جدید قرار می‌دهد هوش مصنوعی مولد برنامه های کاربردی.

هوانگ گفت: «ما پلتفرمی ایجاد کردیم که به شرکای ما امکان آموزش از داده‌هایی را می‌دهد که دارای مجوز مناسب از، به عنوان مثال، Getty، Shutterstock، Adobe هستند. آنها به صاحبان محتوا احترام می گذارند. داده‌های آموزشی از آن منبع می‌آیند، و هر سود اقتصادی که از آن حاصل شود، می‌تواند به سازندگان بازگردد.»

WPP به عنوان یک رهبر در تبلیغات دیجیتال، هوش مصنوعی را به عنوان ابزاری برای تقویت خلاقیت و شخصی‌سازی می‌پذیرد و به سازندگان در سراسر صنعت کمک می‌کند تا پیام‌های قانع‌کننده‌ای را ایجاد کنند که به دست مصرف‌کننده مناسب برسد.

استفاده كردن Omniverse Cloud، متخصصان خلاق WPP می توانند با استفاده از داده های طراحی محصول خاص یک برند، دوقلوهای دیجیتالی دقیقی از محصولات بسازند. این داده های دنیای واقعی را می توان با اشیاء تولید شده توسط هوش مصنوعی و محیط های دیجیتال – دارای مجوز از طریق شرکای مانند Adobe و Getty Images – برای ایجاد مجموعه های مجازی برای محتوای بازاریابی ترکیب کرد.

بحث به دنبال بحث اخیر هوانگ انجام شد سخنرانی کلیدی در COMPUTEX، جایی که NVIDIA و WPP اعلام همکاری کرد برای توسعه یک موتور محتوا با استفاده از هوش مصنوعی مولد و NVIDIA Omniverse پلت فرم برای ساخت و راه اندازی برنامه های کاربردی متاورس.

نیروهای محرک عصر مولد هوش مصنوعی

هوانگ گفت: “WPP بدون شک به یک شرکت هوش مصنوعی تبدیل خواهد شد.” شما یک کارخانه هوش مصنوعی ایجاد خواهید کرد که در آن ورودی خلاقیت، افکار و اعلانات باشد و آنچه از آن بیرون می آید محتوا باشد.

جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل انویدیا، امروز در جشنواره شیرهای کن، در ریویرای فرانسه، گفت که هوش مصنوعی مولد تولیدکنندگان را در صنایع و انواع محتوا «سوپر شارژ» خواهد کرد.