مرزها، و بیشتر – TouchArcade

گل وایلد، آنها به این به‌روزرسانی Fabulous Farming Update می‌گویند، پس بیایید ببینیم چقدر شگفت‌انگیز است. می‌توانید از مارتی دیدن کنید تا حیوانات جدیدی را برای مزرعه خود به دست آورید، از جمله آلپاکا، اردک، و تا حدودی غافلگیرکننده در عدم حضور آنها، خوک‌ها. منظورم این است که مثل سومین حیوانی است که تصور می کنید در مزرعه است. شما می توانید ساختارهای جدیدی بسازید، مزرعه خود را ارتقا دهید و حتی حیوانات خود را در دوران بارداری راهنمایی کنید. معجزه زندگی، مردم شما نمی توانید با آن بحث کنید.

سلام به همه، و به این هفته خوش آمدید! زمان آن فرا رسیده است که نگاهی به به روز رسانی های قابل توجه هفت روز گذشته داشته باشیم. در این هفته چند به‌روزرسانی برای آن بازی‌های مارول برای جشن گرفتن Guardians of the Galaxy Vol. 3 در سینما منتشر می شود، اما وقتی من این را می نویسم اینجا نیستند. خب هفته بعد در حال حاضر، ما مجموعه خوبی از عناوین را برای بررسی داریم. البته، می توانید با شرکت در انجمن های TouchArcade، مراقب به روز رسانی ها باشید. این خلاصه هفتگی فقط اینجاست تا شما را در مورد چیزهایی که ممکن است از دست داده باشید پر کند. بریم سراغش!

گیاهان در برابر زامبی ها ۲, رایگان چهارده ساله. این آهنگ مربوط به چند سالگی است گیاهان در مقابل زامبی ها است. الان در دبیرستان است. در مورد آن چطور؟ واقعاً به زودی دبیرستان به هر حال، این به‌روزرسانی با تم ساحلی اجرا می‌شود، زیرا ظاهراً تابستان برای این افراد به این زودی‌ها نمی‌آید. زامبی‌های Ducky Tube جدید وجود دارند، و این خیلی بامزه است. برخی از آیتم‌ها اکنون در همه دنیا قابل استفاده هستند، که توسعه‌دهنده گفته است که انعطاف‌پذیری طراحی بیشتری را ممکن می‌سازد. مطمئنا، به نظر می رسد خوب است. هنوز مطمئن نیستم که برای تابستان آماده هستم، اما فکر می کنم اجتناب ناپذیر است.

بخوانید:   تاکید چین بر اطمینان از زنجیره تامین صنایع بین اعضای سازمان همکاری‌ شانگهای

برج کوچک: 8 بیت Retro Tycoon، رایگان

برج کوچک به انداختن تاس ادامه می دهد تا ببیند آیا می تواند راه هایی برای اضافه کردن قلاب های اضافی به بازی پیدا کند یا خیر. آخرین مورد، رویداد جدید تاس است، که در آن می توانید چند تاس بیندازید و برنده جایزه شوید. معاملات روزانه جدیدی نیز وجود دارد، از جمله یک معامله رایگان که می توانید هر روز از آن استفاده کنید. این برای این به روز رسانی تمام می شود، اگرچه مطمئن هستم که رویداد سرگرم کننده بعدی دقیقاً در گوشه و کنار است.

کوک.آه، این یک گیج کوچولوی بامزه است، اینطور نیست؟ آخرین به روز رسانی برای این بازی، پازل های جدید Daily Shikaku را برای بازی اضافه می کند. شما نمی توانید از نکات برای آنها استفاده کنید، اما اگر بتوانید آنها را حل کنید، حلقه های پاداش Shikaku را باز خواهید کرد، که احتمالا چیزهایی هستند که شما می خواهید. همچنین یک دسته بندی جدید موجودات افسانه ای وجود دارد، بنابراین می توانید مشتاقانه منتظر بخیه زدن برخی از … می دانید، برخی از موجودات افسانه ای باشید. احتمالاً باید آن جمله را بهتر برنامه ریزی می کردم، اما کلید حذف من شکسته می ماند. به غیر از آن، چند دستاورد جدید و چند بهبود دسترسی داریم.

جت پک جویراید، رایگان

جت پک جویراید بسیار قابل اعتماد است که باعث می‌شود رویداد به هم بخورد، و فکر می‌کنم این برای همه بازیکنان اختصاصی آن عالی است. در همان زمان، آنقدر اتفاقات خاص را به نمایش می گذارد که من نمی دانم که آیا همان بازیکنان اختصاص داده شده حتی از دیدن دوباره حضورشان آنقدر هیجان زده هستند. مثلا همین یکی. این فقط یک اجرای دیگر از رویداد Zappy Bird است، که در آن باید Profit Bird را به دقت از طریق zappers هدایت کنید تا جوایزی کسب کنید. خوب، حداقل یک سرگرم کننده است.

بخوانید:   به‌روزرسانی Horizon Chase 2 Viva La Fiesta اکنون در Apple Arcade با حالت جدید چند نفره محلی و موارد دیگر - TouchArcade منتشر شد

تون بلاست, رایگان نگران نباشید، من آپدیت بازی پازل تطبیق رایگان هفته را فراموش نکردم. اینجا هست و هست تون بلاست. طبق معمول پنجاه سطح جدید برای بازی ارائه می دهد. عنوان قسمت Final Hurdle است و موضوعی ورزشی است. واقعا؟ اولین روز اردیبهشت است! هنوز بهار را تمام نکرده ایم! اوج بهار است! قبل از رسیدن گرما و رطوبت بد از هوای معتدل لذت ببرید. آن گلها را بو کن اگر آلرژی دارید، عطسه کنید. دیه کپور! کپور را بگیرید! در واقع من فکر می کنم این به معنای “روز کپور” است. اوه خوب فقط آن رول تابستانی را آهسته کنید، مردم.

بیکن – بازیرایگان باشه، به من گوش کن: این برنده آرزوست UMMSotW جایزه این هفته من طرفدار هستم بیکن – بازی. به نظر من سرگرم کننده و خنده دار است. و این به روز رسانی بزرگ است، زیرا استودیو بیکن را به بازی اضافه می کند. این یک سطح جدید را روزانه ارائه می دهد، به شما امکان می دهد بیکن و دست خود را سفارشی کنید و حتی سطوح خود را بسازید. این یک مکمل نسبتاً قابل توجه به یک بازی در حال حاضر گوشتی است. ها، گوشتی! خیلی شوخی، شان. خوب، در حال حرکت است.

این در مورد به روز رسانی های مهم هفته گذشته به پایان می رسد. من مطمئن هستم که برخی از آنها را از دست داده ام، بنابراین لطفاً در زیر نظر دهید و اگر فکر می کنید باید به چیزی اشاره شود به همه اطلاع دهید. طبق معمول، به‌روزرسانی‌های اصلی احتمالاً داستان‌های خبری خود را در طول این هفته دریافت می‌کنند، و من دوشنبه آینده برای جمع‌بندی و پر کردن جاهای خالی بازخواهم گشت. هفته خوبی داشته باشید!

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/01/best-iphone-game-updates-download-may-2023-pvz2-star-traders-frontiers/

Star Traders: Frontiers، 3.99 دلار آه، بیایید کمی نوستالژی کنیم. Star Traders: Frontiers هنوز در حال به روز رسانی است، مردم برادران Trese گول نمی زنند. این به‌روزرسانی بیشتر شامل برخی بهبودهای رابط کاربری، تنظیمات تعادل و رفع اشکال است، اما من فقط می‌خواستم آن را در اینجا اضافه کنم تا به مردم یادآوری کنم که این بازی هنوز در دسترس است و همچنان در حال پیشرفت است. من نمی توانم راه بهتری برای تمام کردن کارها در این هفته فکر کنم، بنابراین آن را در اینجا می گذاریم.

بخوانید:   Diablo IV یکی از محبوب ترین کلاس های Nerfing است

مامان آشپزی: آشپزی!، بسیار خوب، این به روز رسانی به جز بازی به دلیل دیگری در این مقاله گنجانده شده است. مامان آشپزی: آشپزی یک رویداد روز مادر با یک ماده خاص با زمان محدود برگزار می شود که می توانید از آن برای ایجاد غذاهای جدید استفاده کنید. من آن را در این مقاله گنجانده ام تا به همه خوانندگان در آمریکای شمالی، استرالیا، چندین کشور اروپایی، و صادقانه بگویم بسیاری از مکان های دیگر یادآوری کنم که روز مادر به زودی در راه است! مثلا نه یکشنبه آینده بلکه یکشنبه بعد. اما شاید یکشنبه آینده بسته به جایی که زندگی می کنید! فقط… سر بالا، باشه؟ مامانا باسنشون رو به خاطر همه میگیرن، حداقل برایش گل بفرستن یا زنگ بزنن یا یه چیز دیگه. ممنون، این همش هست. با بازی های ویدیویی احمقانه ادامه دهید.

Devolver Tumble Time، رایگان

فرقه بره اخیراً به لطف به‌روزرسانی اخیرش به اخبار بازگشته است، و آنچه ما در اینجا به دست آورده‌ایم چیز کوچکی است که فورک پارکر دوست دارد آن را هم افزایی بنامد. آخرین موارد اضافه شده به Devolver Tumble Time کسی نیست جز بره مبارک و دو تن از پیروانش. آنها را باز کنید و ببینید که چه نوع خاصی است فرقه برهمانند توانایی هایی که به بازی می آورند. احتمالا چیزهای عجیب و غریب چیزهای عجیب و غریب زیادی در آن بازی وجود دارد. چیزای قربانی چیزهای سوزاننده گوشت چیز. من توضیح بیشتری نمی دهم. اگه کنجکاو هستی برو بازی کن و من حدس می زنم این را نیز بازی کنید. چطوری، فورک؟ فراری ام را بگیرم؟