مسابقه جهان باز سرگرم کننده اما معیوب

اسکرین شات: بازی های 2K / لگو / کوتاکو

فروشگاه درون بازی، ریزتراکنش های گران قیمت، عدم تنوع ماموریت

پخش شد

بخش بزرگ دیگر از Lego 2K Drive چند نفره است، که من به سختی آن را انجام دادم زیرا در حالی که قبل از انتشار بازی را انجام می دادم، بازیکنان زیادی آنلاین نبودند. مسابقات آنلاین مانند مسابقات تک نفره بازی می‌کنند، اما با چروک‌های اضافه‌ای که ممکن است حریفان شما ساعت‌ها صرف پیدا کردن نحوه ساخت ماشین مسابقه ایده‌آل و بی‌نقص کنند. یا دیک غول پیکر یا شاید آنها فقط مقداری پول نقد واقعی خرج کردند و با استفاده از Bux یک ماشین خریدند. تا زمانی که بازی در طبیعت منتشر نشود، سخت خواهد بود که بگوییم چند نفره چگونه تکان خواهد خورد، اما من نگرانی هایی دارم.

جهان های رنگارنگ برای کاوش، گزینه های ساخت لگو عمیق، وسایل نقلیه متحول کننده، عملکرد خوب

دوست نداشتن

حدود 12 ساعت حالت داستانی و چند نفره آنلاین

بستر، زمینه

من در کشتی بودم Lego 2K Drive لحظه ای که فهمیدم در حال دریافت یک بازی مسابقه ای لگو با قابلیت ساخت وسایل نقلیه شخصی هستیم. و با داشتن نزدیک به 12 ساعت بازی تا کنون، هنوز هم از بازی بسیار لذت می برم. اما غیرممکن است که احساس آزاردهنده‌ای را نادیده بگیریم که واقعاً می‌خواهد در فروشگاه درون‌بازی‌اش پول خرج کنم.

بخوانید:   پرتاب ماهواره آزمایشی جدید چین

از نام بی مزه بگذر و Lego 2K Drive با یک صحنه CG هیجان انگیز و یک آموزش نسبتاً کوتاه اما سرگرم کننده، درست از دروازه بیرون می آید و روی تمام سیلندرها شلیک می کند. این اولین تاثیر خوبی را ایجاد می کند. و لحظه ای که بازی کنترل کامل را به من داد، از آنچه دیدم در حیرت بودم. Lego 2K Drive در دنیای آجری پر از ماموریت های جانبی، مینی بازی ها، کلکسیون ها، و بسیاری از وسایل نقلیه لگو می گذرد. خیلی رنگارنگ و زیباست و عظیم! دنیای باز از درایو 2K به چند بیوم مختلف تقسیم می شود که هر کدام موضوع، شخصیت ها، ماموریت ها و وسایل نقلیه خود را دارند. انجام این بازی مانند بازی کردن در زیرزمین بچه پولداری است که در مدرسه ابتدایی می شناختید و هر مجموعه لگو داشت. حرومزاده خوش شانس اما حالا من، زک، تمام آجرها و مجموعه های جالبی برای بازی دارم!

این قسمتی است که 2K Games در حالی که سبیل هایش را می چرخاند احتمالاً می گوید: نگران نباشید، اگر بخواهید می توانید مقداری Bux بخرید. این درست است، مطمئنا، اما در این غوغای رنگارنگ خلاقیت و حیرت بسیار نابجاست.

رانندگی با سرعت واقعی و رسیدن به رودخانه؟ به رانندگی ادامه دهید و فقط به یک قایق تبدیل خواهید شد! یک پیچ تند از یک جاده آسفالته و روی چند تپه شنی بگیرید؟ نگران نباشید، بازی ماشین شما را با یک جیپ عوض می کند بدون اینکه ضربه ای از دست بدهید. رانندگی در جهان باز طول می کشد Forza Horizon و آن را حتی جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند، زیرا می‌توانید به معنای واقعی کلمه در هر زمان به هر جایی بروید.

بخوانید:   فراتر از صفحه، هر دو اکنون در سطح جهانی عرضه می شوند - TouchArcade

واقعاً مایه شرمساری است که چنین سندباکس دنیای باز دوست داشتنی و سرگرم کننده ای با مواردی مانند سیزن پس، ارزهای برتر و خریدهای گران قیمت درون بازی گره خورده است. شاید 2K برخی از اهرم‌ها را تغییر دهد تا کسب درآمد و باز کردن ماشین‌های جدید را آسان‌تر کند – که خوب است – اما تا آن زمان، شبح حرص همیشه وجود خواهد داشت و هنگام ساختن، شکستن و مسابقه دادن من را آزار می‌دهد.

منبع: https://kotaku.com/lego-2k-drive-review-forza-horizon-open-world-racing-1850448000

“تقریبا به اندازه آجرهای لگو واقعی سرگرم کننده است، اما با کسری از هزینه”

نوع بازی

اسکرین شات یک ربات کابوی را نشان می دهد که در حال رانندگی با ماشین مسابقه ای در شهر لگو است.

بازی مسابقه ای جهان باز

دوست داشت

یک اسکرین شات نشان می دهد که بازیکنی در حال ساخت ماشین در Lego 2K Drive است.

در ماه مارس اعلام شد، Lego 2K Drive اولین بازی است که از یک معامله منعقد شد 2K و لگو در سال 2022. ظاهراً این دو شرکت تصمیم گرفتند نام خود را به هم بچسبانند و “درایو” را به انتهای آن اضافه کنند تا خسته‌کننده‌ترین عنوان بازی ویدیویی سال 2023 را خلق کنند. خوشبختانه، خود بازی ویدیویی بسیار بسیار سرگرم‌کننده‌تر از عنوان بی‌مزه‌اش است. به نظر کمتر شبیه یک مسابقه‌ی مسابقه‌ای در جهان باز حواس‌پرتی است که پر از قدرت‌های عالی است و بیشتر شبیه یک بازی ورزشی بد است که دارای ورزشی است که من هرگز نامش را نشنیده‌ام، اما با این وجود محبوب است.

نام ساده، اما مسابقه لگو سرگرم کننده

ساختار اصلی پشت حالت داستان اصلی این است که یک مسابقه دهنده شیطانی از شما متنفر است – به دلایلی که بازی به شوخی در مورد آنها توضیح نمی دهد – و شما باید جایزه بزرگ را ببرید تا ثابت کنید راننده بهتری هستید. برای به دست آوردن شانس در آن برد بزرگ، باید تعداد زیادی پرچم را با شکست دادن رقبا، ارتقاء سطح برای باز کردن قفل مسابقات جدید، رتبه بندی و در نهایت دسترسی به مسابقات بزرگ نهایی به دست آورید. داستان واقعی چیز زیادی نیست، اما نوشته شبیه فیلم‌های اخیر لگو است، که گاهی باعث لبخند من می‌شود و به ندرت آزاردهنده می‌شود. و فکر می‌کنم بچه‌ها از لحظات زیباتر لذت خواهند برد.

بخوانید:   هدست PlayStation VR 2 به خرده فروشان بیشتری می آید

و از آنجایی که اقتصاد متعادل است، واقعاً به نظر می‌رسد که اگر می‌خواهید بیش از یکی از این خودروهای از پیش ساخته شده را بدون ساعت‌ها آسیاب کردن بخرید، باید مقداری پول نقد کنید. همچنین غم انگیز است که فروشگاه درون بازی دارای بسته های قطعات لگو برای فروش است. اینها ارزان‌تر از ماشین‌ها هستند (خوشبختانه) و سازنده درون بازی دارای قطعات زیادی است که به صورت رایگان در دسترس هستند (و با انجام ماموریت‌ها درآمد بیشتری کسب می‌کنید)، اما این واقعیت که برخی از آجرها و تکه‌ها پشت یک دیوار قفل شده‌اند – حتی یکی که می توانید از طریق آسیاب کردن آن را دور بزنید – خسته کننده است.

همه آجرها و چیزهای جالب در جهان نمی توانند یک بازی مسابقه ای را با فیزیک بد رانندگی یا کنترل ضعیف نجات دهند، و خوشبختانه، Lego 2K Drivee از این تله ها دوری می کند و بازی بسیار خوبی است. هنگامی که بر کنترل های دریفت و پرش مسلط شدم، به طرز ماهرانه ای مانند یک لگو حرفه ای در حال چرخیدن، تاب خوردن و سر خوردن در سراسر جهان بودم. و در Xbox Series X عملکرد مانند کره نرم بود و لذت بردن از تمام اکشن‌های پرسرعت را آسان می‌کرد.

اما برای بردن جام بزرگ و اثبات خود به رقیب شیطانی خود، باید بیشتر از مسابقه دادن با اتومبیل های لگو در مسیرهای مختلف انجام دهید، زیرا خلبانی قایق ها و تسلط بر وسایل نقلیه خارج از جاده نیز در دستور کار شما قرار دارد. و مانند ماشین ها، همه اینها آجری هستند. با این حال، شما فعالانه بین هر نوع وسیله نقلیه انتخاب نمی کنید. در عوض، همانطور که در اطراف مسابقه می دهید، بازی به طور خودکار بین ماشین، قایق یا سواری خارج از جاده مورد نظر شما تعویض می شود. این امر آنچه را که می‌توانست بخشی آزاردهنده باشد، ساده می‌کند درایو 2Kو همچنین به این معنی است که شما می توانید تمام دنیای پر از لگو Bricklandia را همانطور که دوست دارید کاوش کنید.

PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S (بازی شده)، سوییچ، رایانه شخصی

Lego 2K Driveتراکنش های کوچک ناامید کننده است

لحظه ای که آجرها شروع به ریزش می کنند، زمانی است که شروع به حفاری در اطراف منوها می کنید، جایی که با یک فروشگاه کامل با مجوز فصل مواجه می شوید. در حالی که بازی دارای یک سازنده وسیله نقلیه شگفت‌انگیز، عمیق و آسان برای استفاده است – به شما امکان می‌دهد تقریباً هر چیزی را که تصور کنید بسازید – همچنین دارای برخی تراکنش‌های خرد ناامیدکننده است.

از نظر فنی، شما فقط می توانید در اطراف رانندگی کنید، کمی سرگرم شوید، قفل برخی از ماشین ها را باز کنید، خلاقیت های خود را بسازید و هرگز واقعاً با فروشگاه درون بازی تعامل نکنید. اما، اگر نمی‌خواهید (یا نمی‌توانید) چیزی مانند آمبولانس یا یک ماشین همبرگر غول‌پیکر بسازید، این فروشگاه ساخت‌های رسمی لگو را ارائه می‌کند که می‌توانید آن‌ها را بخرید و در بازی استفاده کنید. با این حال قیمت تمام این خودروها 10000 دلار لگو باکس است. و بعد از 12 ساعت بازی، فقط به حدود 8000 دلار رسیده‌ام.