“مشخره ماهیگیری EX” – TouchArcade

اصلی ماهیگیری مسخره یک بازی موبایل کلاسیک است که توسط سوپرگروهی از برترین توسعه دهندگان مستقل در این صنعت ساخته شده است. این نه تنها یک بازی مکانیکی سرگرم کننده است که دارای سبک هنری زرق و برق دار و منحصر به فردی است، بلکه باید قبل از انتشار بر یک رسوایی کلونینگ بزرگ نیز غلبه می کرد، چیزی که از نظر احساسی همه کسانی را که در ساخت آن شرکت داشتند تخلیه کرد. این حقیقت که ماهیگیری مسخره به طور کلی در سال 2013 منتشر شد، یک دستاورد بزرگ است، اما اینکه واقعاً فوق العاده بود و جوایز زیادی (از جمله جایزه بهترین بازی سال ما) را به دست آورد، باید تأییدی بزرگ برای توسعه دهندگان و یک پاداش فوق العاده برای پشتکار آنها در تمام مراحل باشد. نمایش.

بله، این مفهوم به همان اندازه که قبلا بود پوچ است، و این حلقه اصلی گیم پلی بسیار سرگرم کننده دوباره با یکی از نرم ترین سیستم های پیشرفت در اطراف تقویت شده است، درست مانند نسخه اصلی ماهیگیری مسخره. سخت است که فقط یک خط دیگر ارسال نکنید، قفل یک مورد جدید را باز نکنید، یا به دنبال یک امتیاز بالا نباشید. احتمالاً بزرگترین تغییر در این بازسازی، تصاویر کاملاً سه بعدی است. سبک هنری نسخه اصلی یکی از ویژگی های برجسته آن بود و خوشبختانه آن سبک زاویه ای عجیب در ماهیگیری مضحک EX، فقط با عمق بیشتر و انیمیشن های بسیار زنده تر. همچنین دارای نوعی حال و هوای روشن و شاد است که برای دوره با KO-OP برابری می کند.

بخوانید:   هشدار شدید وزارت دفاع کره‌جنوبی نسبت به هرگونه اقدام اتمی کره‌شمالی

چند تغییر دیگر وجود دارد که در مقایسه با ده سال پیش با امروز مطابقت بیشتری دارد، مانند ارتقاهای شما که توسط یک هواپیمای بدون سرنشین ارائه می‌شوند یا تقلید تقلید توییتر درون بازی با تقلید تیک‌تاک جایگزین می‌شود. این احساس بسیار شبیه به ماهیگیری مسخره همه ما می دانستیم و دوست داشتیم، اما برای دوران مدرن. من هنوز هم برای OG هر کاری انجام می دهم ماهیگیری مسخره فقط با پشتیبانی اولیه دستگاه جدید به روز می شود، اما من بسیار خوشحالم که ماهیگیری مضحک EX چیزی است که وجود دارد من از زندگی دوباره این تجربه عالی به روشی جدید لذت می برم و از اینکه نسل کاملاً جدید اکنون می تواند یکی از بهترین عناوین اصلی iOS را تجربه کند، هیجان زده هستم.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/14/toucharcade-game-of-the-week-ridiculous-fishing-ex/

مفهوم اصلی یکسان است: شما نخ ماهیگیری خود را در آب می اندازید، سعی کنید از تماس با موجودات دریایی خودداری کنید، در حالی که قلاب و نخ شما به سمت پایین فرو می روند، و سپس هنگامی که به ناچار به چیزی گیر می افتید، آنگاه طناب شما گیر می کند. مسیر خود را تغییر دهید و شروع به صعود کنید. حالا هدف از بین می‌رود و شما می‌خواهید تا آنجا که ممکن است موجودات دریایی (اما شاید آن عروس‌های دریایی تند و سریع) را در راه بالا گیر بیاندازید، و هنگامی که توده عظیم حیات دریایی شما به سطح رسید، همه آنها به هوا پرواز می‌کنند، جایی که شما سپس آنها را با انواع سلاح های جالب منفجر کنید.

بخوانید:   شکار با عقاب در مغولستان؛ حفظ سنت و توسعه گردشگری

اما این بازی اصلی بود و بیش از یک دهه پیش بود. زمان چندان مهربان نبوده است ماهیگیری مسخرهو در حالی که از نظر فنی روی دستگاه‌های iOS مدرن «کار می‌کند»، مشکلات مقیاس‌بندی و اشکال‌های عجیب و غریب در همه جا وجود دارد که تقریباً آن را غیرقابل پخش می‌کند. این موقعیت سختی است زیرا بازیکنان می‌خواهند بازی‌هایشان کار کند حتی اگر سال‌ها پیش خریداری شده باشند. و باور کنید توسعه‌دهندگان هم این را می‌خواهند، اما همیشه از نظر مالی یا فنی امکان‌پذیر نیست که بازی‌ها را به‌روز نگه دارید و به درستی کار کنید. چه کسی می‌داند آخرین باری که کسی وارد پایگاه کد بازی شده یا در چه شرایطی است، و اپل این کار را نمی‌کند. با تمایل آنها به حذف کل فناوری ها یا ایجاد تغییرات عمده در iOS به نام پیشرفت، همه چیز آسان تر است.

نه، در این مرحله قطعاً منطقی‌تر است که به سادگی از ابتدا شروع کنیم. و به این ترتیب آن سوپرگروه از توسعه دهندگان اصلی با KO-OP Mode، یک توسعه دهنده فوق العاده شیک که احتمالاً بیشتر به دلیل عجیب و غریب شناخته شده است، شریک شدند. GNOG، با بازی اپل در نقش تولید کننده، این کلاسیک را از پایه بازسازی کند. البته این به این معنی است که این نسخه به روز شده جدید با عنوان ماهیگیری مضحک EX، یک برنامه انحصاری Apple Arcade است، پس این را در نظر داشته باشید.