مصاحبه با توسعه دهنده World Championship Boxing Manager 2: سفرهای بوکسورهای کلاسیک را تجربه کنید

هیچ چیز برای تیم توسعه که می‌خواهند تجربه‌ای کلاسیک را برای بازیکنان مسن‌تر به ارمغان بیاورند، وجود نداشت، در حالی که ورود بازیکنان جدید را آسان می‌کند، به‌ویژه آن‌هایی که تازه با سیم‌های مدیریتی، تازه وارد بوکس یا تازه کار هستند. بازی های سبک آن‌ها بازی اصلی را با ساده‌سازی و مدرن‌سازی آن شروع کردند، سپس به دنبال عناصر جدیدی بودند که بتوانند آن را برای بازیکنان سرگرم‌کننده‌تر وارد کنند.

مبارزه با مشت از ابتدا وجود داشته است، و بوکس (یا نوعی مبارزه رزمی) اساساً به همین اندازه وجود داشته است.

من با اندرو مارش، مدیر خلاق WCBM2، در مورد توسعه بازی، اهداف آن، و آنچه بازیکنان می‌توانند در هنگام ورود به این سیم کارت مدیریت یکپارچهسازی با سیستمعامل (اما قابل دسترس) انتظار داشته باشند، صحبت کردم.

ساخت دنباله ای برای یک سیم کارت محبوب یکپارچهسازی با سیستمعامل

من از ریتم استراتژیک برنامه ریزی جلسات آموزشی برای بوکسورها، سپس انتخاب مسابقات برای ورود و مدیریت استراتژی “تصویر بزرگ” برای بوکسور در حین مبارزه، دور به دور لذت بردم، و تیم MegaCat حل معما و استراتژی را به عنوان یک راه حل در نظر گرفت. بخش کلیدی ورزش

در بازی اصلی، گویندگان به سادگی به بازیکنان می‌گفتند که مسابقه بوکس چگونه پیش می‌رود، اما در WCBM2، بازیکنان مبارزات را مشاهده می‌کنند، و تماشا می‌کنند که مبارزان ضربه‌ها را فرود می‌آورند و انرژی خود را صرف می‌کنند. در بین راندها، بازیکن می‌تواند سلامت یا استقامت بوکسور خود را کمی بازیابی کند، سپس به او بگوید که آیا به استراتژی فعلی خود پایبند باشد یا آن را تغییر دهد. همه اینها منحصر به WCMB2 است، و ریتم جذابی از استراتژی در طول هفته ایجاد می کند و می بیند که آیا تمرین در زمان مبارزه در جمعه شب نتیجه داده است یا خیر.

بخوانید:   "Time Master" یک معمای دستکاری زمان است که این هفته از رایانه شخصی به تلفن همراه پرش می کند - TouchArcade

نمایندگی ورزش و قهرمانان آن

IGN Plus برنامه عضویت پولی برای IGN است، و در حال حاضر می‌توانید عضویت سالانه را فقط با 29.99 دلار یا فقط 4.99 دلار در ماه دریافت کنید، اگر ترجیح می‌دهید این مسیر را طی کنید. همچنین می توانید آن را فقط با 1 دلار به مدت 30 روز امتحان کنید.

برایان بارنت نظرات، راهنماها، ویژگی‌ها و موارد دیگر را برای IGN و GameSpot می‌نویسد. شما می توانید اصلاحات خود را در مورد شیطنت های او در توییتر دریافت کنید (@Ribnax)، عقب افتاده (ریبنکس) و کشش (ریبنکس) یا برنامه گفتگوی بازی ویدیویی فوق‌العاده او، The Platformers، را در ادامه ببینید تکان دادن & پادکست های اپل.

منبع: https://www.ign.com/articles/world-championship-boxing-manager-2-developer-interview-experience-the-journeys-of-classic-boxers

سنت باستانی (و همچنین پیشرفت های مدرن در بوکس) را با گرفتن مبارزان زیر بال خود، مربیگری آنها و هدایت آنها به پیروزی (یا شکست) در World Championship Boxing Manager، که می توانید همین الان به عنوان بخشی از IGN Plus ادعا کنید، جشن بگیرید. .

بازی‌های بوکس از اوایل تاریخ بازی‌ها وجود داشته‌اند و تیم MegaCat به دلایل مختلفی علاقه‌مند به ایجاد یک بازی مدیریت بوکس بود. یکی از قرعه‌کشی‌های مهم این بود که طیف گسترده‌ای از داستان‌ها، از داستان‌هایی در مورد بوکسورهای آینده‌دار، تا مبارزان زیرزمینی باشگاه‌ها و جنگجویان جوایز بزرگ، و به تصویر کشیدن زیرشکم غم‌انگیز، نورافکن عظیم، و همه چیز در این بین بیان شود.

آنچه به عنوان یک عضو IGN Plus دریافت می کنید:

به علاوه اعضای – کلید خود را برای World Championship Boxing Manager 2 از اینجا دریافت کنید صفحه پاداش IGN. عضو پلاس نیستید؟ ثبت نام کن. شما همچنین می توانید توسعه دهندگان را دنبال کنید توییتر.

مصاحبه سازنده: اندرو مارش، مدیر خلاقیت

تیم توسعه دهنده همچنین با بوکسورهای کلاسیک (و املاک آنها) صحبت کرد تا دانش دست اول در مورد این ورزش به دست آورد تا سطح بالاتری از واقع گرایی به ارمغان بیاورد و داستان های خود را بسازد که بازیکنان می توانند از آن در WCBM2 لذت ببرند. در حالت‌های داستانی، می‌توانید بیشتر از یک بوکسور تصادفی بازی کنید. شما مطمئناً می توانید این کار را انجام دهید، اما همچنین می توانید Sugar Ray Robinson را از قبل از شروع حرفه اش مدیریت کنید. حتی اگر اهل بازی های شبیه سازی نیستید، به آن فرصت بدهید و ممکن است چیز جدیدی (و قدیمی) برای لذت بردن پیدا کنید.

بخوانید:   راکی سیتی، بازی بد

IGN Plus چیست؟

این تیم همچنین سبک اصلی مدیر بوکس قهرمانی جهان (WCBM) را جذاب یافت، بنابراین ایده ایجاد دنباله‌ای که از اصل (محبوب) ساخته شده بود برای تیم علاقه‌مند به سبک قدیمی جذاب بود، که از این فرصت برای تکرار و بهبود استفاده کردند. در نسخه اصلی، بهبودهای جدید کیفیت زندگی و حتی مراحل کاملاً جدید بازی اضافه شده است.

ادغام قدیم و جدید

درست مانند نسخه اصلی، بازیکنان نقش یک مدیر بوکس را بر عهده می گیرند که در تلاش است تا بوکسورهای جدید و جدید را پیدا کند و برای هر دوی آنها شغلی ایجاد کند، اما برخلاف نسخه اصلی، وقتی صحبت از مبارزات واقعی می شود، تعامل بیشتری وجود دارد. و نه تنها تمرکز بازی ماجراجویی.

یکی دیگر از موارد اضافه شده، بخش دانش بود که اطلاعات جالبی در مورد بوکس از جمله تکنیک ها، تجهیزات و موارد دیگر دارد. آثار هنری زیبا و دقیقی که سبک‌های مختلف دستکش بوکس را به تصویر می‌کشد، وجود دارد، و خیلی چیزهای دیگر، که برای شخصی مثل من که چیز زیادی در مورد جنبه‌های پیچیده‌تر این ورزش نمی‌داند، عالی است.