مصاحبه با راد فرگوسن باس دیابلو: در مورد دیابلو 4 و ترک Gears of War Behind – Unlocked 597

مدیر کل Diablo Franchase و دوست قدیمی Unlocked Rod Fergusson این هفته برای جشن راه‌اندازی Diablo 4 به برنامه می‌پیوندد. راد در مورد چالش‌های پیوستن به بلیزارد درست چند روز قبل از همه‌گیری COVID-19 صحبت می‌کند، چرا که Gears of War را پس از ۱۵ سالگی پشت سر گذاشت. سال‌ها، کلاس Diablo 4 را اول بازی خواهد کرد و خیلی بیشتر!

برای پوشش نسل بعدی بیشتر، حتما بررسی Xbox Series X، بررسی Xbox Series S و بررسی PS5 ما را بررسی کنید.

در هر یک از فیدهای پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید کانال یوتیوب ما، یا یک MP3 از قسمت این هفته بگیرید. برای محتوای عالی تر، مصاحبه ما با تاد هاوارد را بررسی کنید، کسی که به تمام سوالات Starfield ما پس از رونمایی بزرگ در نمایشگاه Xbox پاسخ داد:

رایان مک‌کافری ویرایشگر اجرایی پیش‌نمایش‌های IGN و مجری هر دو برنامه هفتگی ایکس‌باکس IGN است. قفل پادکست باز شدو همچنین برنامه مصاحبه ماهانه (-ish) ما، IGN بدون فیلتر. او یک مرد از جرسی شمالی است، بنابراین “ژامبون تیلور” است، نه “رولت خوک”. با او در توییتر بحث کنید @DMC_Ryan.

منبع: https://www.ign.com/articles/diablo-boss-rod-fergusson-interview-on-diablo-4-and-leaving-gears-of-war-behind-unlocked-597منبع: https://www.ign.com/articles/diablo-boss-rod-fergusson-interview-on-diablo-4-and-leaving-gears-of-war-behind-unlocked-597