معرفی تجربیات برای افراد 17 سال و بالاتر

همه افراد در Roblox باید به ما پایبند باشند استانداردهای جامعه و خط‌مشی‌ها، و آن‌ها را به‌روزرسانی می‌کنیم تا محتوای مناسب برای افراد 17 سال و بالاتر را در نظر بگیرد. علاوه بر این، مردم می توانند گزارش و مسدود کردن افراد و تجربیاتی که برخلاف سیاست های ما هستند.

توانمندسازی بیان سازندگان و کسب درآمد

تصویر ساختگی از تجربه بالای 17 سال همراه با دستورالعمل

ایمنی

سریعترین گروه سنی در حال رشد در Roblox، افراد 17 تا 24 ساله هستند و در سال 2022، 38 درصد از کاربران فعال روزانه ما 17 سال و بالاتر بودند. به‌عنوان یک تکامل طبیعی، اکنون به سازندگان اجازه می‌دهیم تا محتوا را به‌طور خاص برای این مخاطبان بسازند. فقط کسانی که دارند تأیید کرد که آنها حداقل 17 سال دارند قادر به ایجاد یا مصرف این تجربیات خواهد بود.

مردم راه های زیادی برای انتخاب محتوای مناسب برای خانواده خود دارند. مثلا ما کنترل های والدین توانایی محدود کردن دسترسی کودکان به تجربیات خاص را فراهم می کند. و ما در حال به روز رسانی خود هستیم راهنمای والدین و مراقبان Roblox ارائه نکات ایمنی برای خانواده ها

اعتدال و استانداردهای جامعه

اکنون، سازندگان می‌توانند تجربیاتی را برای افراد 17 سال به بالا ارائه دهند که دارای مضامین و خط داستانی بالغ‌تری هستند، مانند نمایش‌های تلویزیونی یا استندآپ کمدی. این تجربیات ممکن است حاوی خشونت، خون یا شوخ طبعی بیشتر باشد. می توانید در مورد موارد مجاز بیشتر بخوانید اینجا.

تصویر ساختگی از تجربه بالای 17 سال همراه با دستورالعمل

اکثر سازندگان Roblox 17 سال یا بیشتر دارند، و ما می‌خواهیم از آن‌ها در بیان خود حمایت کنیم و به آنها اجازه دهیم تجربیاتی را ایجاد کنند که با آنها طنین انداز شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، تنها در صورتی می‌توانید این تجربیات را ایجاد یا مصرف کنید که 17 سال یا بالاتر تأیید شده باشید. این نیاز دارد در حال آپلود یک سلفی و یک عکس از کارت شناسایی صادر شده توسط دولت شما، یک روش تأیید سن که فراتر از آنچه در حال حاضر بسیاری از پلتفرم‌های دیگر استفاده می‌کنند، است. با این رویکرد، ما اعتماد بیشتری نسبت به سن و هویت افراد فراهم می‌کنیم. در آینده، ممکن است روش‌های جدید تأیید سن را اضافه کنیم.

تأیید سن با استفاده از شناسه دولتی و سلفی زنده.  رابط ممکن است تغییر کند.

تأیید سن با استفاده از شناسه دولتی و سلفی زنده. رابط ممکن است تغییر کند.

کنترل و راهنمایی والدین

ما می خواهیم Roblox شبیه سازی کند و حتی از آنچه در دنیای واقعی ممکن است فراتر رود. به عنوان مثال، وقتی خانواده ای در یک رویداد ورزشی شرکت می کند، کاری در استادیوم وجود دارد که همه باید انجام دهند. اما برخی از این مناطق ممکن است برای جوانان ممنوع باشد. با این حال، با افزایش سن، آنها می توانند به آن مناطق دسترسی داشته باشند، و ما می خواهیم این پویایی را در Roblox تکرار کنیم.

تجربیات برای افراد 17 ساله و بالاتر باید استانداردهای ما را برای ایمنی و مدنیت رعایت کند. ما این کار را به روش دیگری انجام نمی دهیم. این نیاز به جامعیت دارد ایمنی و اعتدال ابزار، از جمله:

تایید سن

از امروز، سازندگان واجد شرایط می‌توانند تجربه‌سازی را برای افراد ۱۷ سال به بالا شروع کنند. ما می‌خواهیم این تجربیات امن و مدنی، باکیفیت، جذاب، و به طور کامل از پتانسیل محتوای قدیمی استفاده کنند. در هفته های آینده، کاربران واجد شرایط شروع به دیدن این تجربیات جدید خواهند کرد. مثل همیشه، همانطور که ما نوآوری می کنیم، ایمنی را در سرلوحه کار خود نگه می داریم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم جامعه ما چه چیزی می سازد.

منبع: https://blog.roblox.com/2023/06/introducing-experiences-for-people-17-and-older/

بخوانید:   پلوسی: چین، تایوان را از حضور در نهادهای بین المللی باز داشته است

هدف ما همیشه ایجاد یک پلت فرم همهجانبه برای ارتباط و ارتباط با ایمنی و مدنیت در پایه آن بوده است. Roblox است یک پلت فرم برای تمام سنین در جایی که افراد چقدر سن دارند، می توانند با دوستان خود ارتباط برقرار کنند و طیف گسترده ای از تجربیات مرتبط، جذاب و متناسب با سن را کشف کنند.

در اوایل سال جاری، ما راه اندازی شد دستورالعمل های تجربهکه مبتنی بر تحقیقات رشد کودک و استانداردهای صنعتی است و به افراد کمک می کند تا تشخیص دهند که آیا تجربه ای برای آنها مناسب است یا خیر. تا به حال، ما برای گروه‌های سنی زیر – همه سنین، 9 سال به بالا، و 13 سال به بالا، اجازه تجربه می‌دادیم. امروز، ما دستورالعمل‌های خود را گسترش می‌دهیم تا سنین 17 سال و بالاتر را نیز شامل شود.

دسترسی مناسب سن

اکنون آنها راهی برای جذب سریعترین مخاطبان ما دارند. امیدواریم با برجسته کردن آنها در ابزارهای توصیه ما فقط برای افرادی که حداقل 17 سال دارند، آنها را برای ایجاد تجربیات قدیمی ترغیب کنیم. این بدان معناست که سازندگان فرصت‌های جدیدی برای افزایش تعامل و درآمدهای بالقوه خواهند داشت.

بعد چه است