معرفی صرافی کوینکس مناسب ایرانی ها آکادمی مالی آتِس معرف صرافی های ارز دیجیتال

برای همین بررسی این صرافی نیز نیازمند توجه به ابعاد گوناگون مختلف است که در این نوشتار تلاش خواهیم کرد تمام آن‌ها را بررسی کنیم. در طول مقاله بحث‌هایی مانند نحوه خرید و فروش در CoinEx ، آموزش ثبت نام کوینکس ، آموزش کار با کوینکس ، همچنین امنیت و دیگر جزئیات آن مورد بحث قرار خواهد گرفت. صرافی‌های ارز دیجیتال عمده درآمد خود را از راه کارمزدهای معاملاتی دریافت می‌کنند تا بتوانند با استفاده از آن به پرداخت هزینه‌های موجود بپردازند و خدمات خود را ارتقا دهند. صرافی کوینکس هم برای معاملاتی که بر بستر آن انجام می‌شود کارمزد‌هایی را در نظر گرفته‌است که معامله‌گران باید از آن اطلاع پیدا کنند.

پس در کل از دو صرافی نوبیتکس و کوینکس به هم می تونید مستقیما ارز دریافت و برداشت نمایید. اگر منظورتون کیف پول ویا ولت هست که نسخه دسکتاپ نداره و فقط بر روی گوشی نصب میشه. اما اگر منظورتون خود کوینکس هست که هم اپلیکیشن داره و هم نسخه دسکتاپ. ایران، دامنه صرافی کوینکس دات کام com را فیلتر کرده و واسه همین باید از فیلترشکن استفاده نمایید.

خوب اول باید وارد اکانت خود شویم و از منوی بالا که در عکس مشخص شده گزینه اکانت account را انتخاب کرده بر روی اکانت ستینگ account setting کلیک ثبت نام در کوینکس کنید. برای ثبت نام وارد سایت زیر بشین که سایت اصلی کوینکس میباشد. آدرس برداشت را تائید کنید و روی گزینه Withdraw NOW کلیک نمایید. لازم است ابتدا در سمت چپ صفحه USDT را انتخاب کنید و سپس CET را انتخاب نمایید.

آموزش واریز ارز دیجیتال به حساب کوینکس

این صرافی ضمانت معاملات مطمئن و امن را برای اعضای خود می دهد. روی نماد آدمک کلیک کنید تا صفحه جدیدی برای تان باز شود. رابط کاربری بسیار آسانی دارد و کاربر در مدت زمان کوتاهی می‌تواند به آن مسلط شود. گزینه نیز بیانگر کارهایی هستند که زمان انجام آنها گذشته است. دومین مطلب بابت ضرر در معاملات است که اگر این شرایط برای فرد ایجاد شد، مقدار زیان از سرمایه اصلی او کسر خواهد شد. دقت کنید صفحه ای که مخصوص امضا است، حتما تاریخ دقیق آن روز و coinex را داشته باشد.

تجارت 9 میلیون دلاری تلگرام با نام‌های کاربری خاص!

تریدر بودن یک شغل بسیار پرریسک در دنیا هستش و بسیاری از معامله گر ها در هنگام معاملات خود شکست می خورند. بعد از این کار حساب فیوچرز شما درجا به همان اندازه ای که خواسته بودید شارژ می شود. یعنی حساب مارجین شما در صرافی به حدی برسد که دیگر نتوانید معامله یا باز کنید یعنی حساب شما نزدیک به صفر شود.

قیمت لحظه‌ای ارز لوکوس چین؛ معرفی، بررسی آینده و پیش بینی قیمت LOCUS

معرفی صرافی کوینکس مناسب ایرانی ها آکادمی مالی آتِس معرف صرافی های ارز دیجیتال