منزجر کننده ترین بازی سال اینجا است و استیم آن را دوست دارد

بنابراین من دوباره با چند نفره تلاش می‌کنم، امیدوارم بتوانیم تقسیم کنیم و پیروز شویم. اما یکی از هم تیمی های من بلافاصله پس از ورود به اتاق، و زمانی که در کمین بود، بیرون می رود Hellraiser تخم ریزی بدون تشریفات مرا به چوب می اندازد (علی رغم تلاش های پرشور من برای پنهان شدن از او)، وقتی بازی به تنها هم تیمی باقی مانده ام می گوید که دارم خونریزی می کنم، خجالت می کشم.

اما معلوم شد که عینک‌ها هنوز هم بدون برق تا حدودی خوب کار می‌کنند، و پس از فشار دادن خودم برای ادامه کاوش، متوجه می‌شوم که گوشه‌ها فقط گوشه‌های بیشتری هستند. غیر از زمانی که lo-fi Hellraiser-شخصیت ظاهری بعد از اینکه تصادفاً داخل لیوان ترد رفتم سرم را به هم می زند (او قبل از اینکه مرا پیدا کند زمزمه می کند “چه جهنمی”)، من نمی ترسم. هیچ اتفاق بدی نمیفته

و سپس لحظه‌ای که از آن می‌ترسیدم اتفاق می‌افتد: عینک دید در شب من که توسط Murkoff صادر شده بود، پس از اینکه نتوانستم دیگری پیدا کنم باتری آن تمام می‌شود و من آماده می‌شوم که در وحشت گرگ و میش غرق شوم.

مطمئنا، بله. این است. اما دشمنان آن ناعادلانه بی امان هستند و بازی اغلب از نظر بصری بسیار زیاد است (مخصوصاً از آنجایی که هیچ تنظیمات دسترسی برای خاموش کردن چراغ های چشمک زن و انحرافات ناشی از میگرن ندارد). اما با وجود اینکه به نظر دور از ترسناک بازی اول است، محاکمه های آخرت حداقل در پوچی خود سرگرم کننده است. از بین تمام اظهاراتی که یک بازی ترسناک می تواند بیان کند، مطمئناً این بدترین نیست.

بخوانید:   اخراج، تعطیلی استودیو، و لغو بازی برای یکی از بزرگترین ناشران در راه است

خیلی بد است، زیرا تعهد دقیق به ماکسیمالیسم چیزی است که من را نسبت به نسخه اصلی بسیار وسواس کرده است. ماندگاری یک دهه پیش آن بازی ترس طاقت فرسا و حیوانی (غلبه شدن، گرفتار شدن در تاریکی ناآشنا، آدم خواری) را با نازک و بلند کردن آن، مانند شکر ریسی، متعادل می کرد تا زمانی که احساس می کردید می خواهید فقط از حالت تعلیق فریاد بزنید. مایلز آپشور، قهرمان داستان، هرگز نمی‌توانست مقاومت کند. او به سادگی نفس نفس می زد، مخفی می شد و می لرزید، در حالی که مردم هیولا در سیاهی تیره، قیچی استخوانی در دست به دنبال او می گشتند.

دشمنی از بازی نینجا تیم بعدی به من سکیرو PTSD می دهد

هنگامی که در محاکمه قرار می‌گیرم، متوجه می‌شوم که بلافاصله مین‌های قرمز چشمک‌زن را راه‌اندازی می‌کنم که تله‌های گاز و برق توهم‌آمیز را آزاد می‌کنند، قبل از اینکه مستقیماً به پلیس مثبت جنسی بدوم. اوه، هیچ کدام از این موارد در طول آموزش وجود نداشت.

اسکرین شات: بشکه های قرمز / کوتاکو

آزمایش‌های واقعی نیز به‌طور مشابه بسیار زیاد هستند، اما تنش ندارند. پس از اتمام آموزش، یک تلویزیون ثابت به من می گوید که دوباره متولد شده ام. وارد اتاق خواب می‌شوم، یک قلم خوک شکوهمند با سلول‌های شخصی‌شده (به ازای 100 واحد پول بازی، که هر بار که امتحان می‌کنید، به دست می‌آورید، حتی اگر آن را کامل نکنید، می‌توانید دیوارهای خود را با یک خط آبی نازک پوستر). به داروخانه می روم، جایی که دیگر بازیکنان آنلاین در حال جمع شدن هستند، اما یاد می گیرم که سطح درمانی لازم برای تعامل با آن را ندارم. برو شکل

مانند بازی اصلی، محاکمه های آخرت باعث می شود احساس ضعف کنید به صورت اول شخص و بدون توانایی مقابله، شما به راحتی قابل تنظیم کاراکتر از طریق چندین “آزمایش” وحشتناک برخورد می کند که شرکت مخوف مورکف آنها را فریب داده تا برای آنها خوکچه هندی بازی کنند. پروازکننده صورتی شاد گفت: «اجازه دهید معجزات علم به شما هدف بدهد. “جهان همه چیز را مدیون شماست.”

Table of Contents

به دنیای واقعی خوش آمدی

از اتاق خواب، می‌توانید آزمایش‌های موضوعی را انتخاب کنید تا به تنهایی یا به‌صورت گروهی انجام شود. از آنجایی که محاکمه‌ها تنها پس از تکمیل محاکمه قبل از آن باز می‌شوند، تنها گزینه من «کشتن اسنیچ» است، جایی که هدف من این است که «دروغ‌های (زندانی) را ساکت کنم» قبل از اینکه او ظاهراً درباره وحشی‌گری مورکف به پلیس فحش بدهد. متأسفانه پلیس ها هم دمدمی مزاج هستند. در حالی که آزمایش بارگیری می‌شود، صحنه‌ای خیال‌انگیز را به من نشان می‌دهد که در آن یک افسر پلیس با تیزری که با شاخک‌های آبی برق می‌درخشد، از خود لذت می‌برد. من می خندم. به نظر می رسد چیزی است که ممکن است روی صفحه کنسرت در طول مجموعه Diplo پخش شود.

نه، من خوبم، در واقع.

اسکرین شات: بشکه های قرمز / کوتاکو

منبع: https://kotaku.com/outlast-trials-multiplayer-steam-review-pc-release-date-1850481165محاکمه ای در The Outlast Trials مانکن ها و ماشین های پلیس شعله ور را نشان می دهد.

بله درسته. دنیا در واقع شما را به خانه ای جن زده می چسباند و منتظر می ماند تا بمیرید. من آن را در حدود دو ساعت زمان بازی خود تجربه می‌کنم، که با یک «آزمایش» آموزشی شروع می‌شود که به من وظیفه می‌دهد جعبه‌های سوابق عمومی و خصوصی‌ام را در یک چرخ گوشت خش خش خراب کنم. من به تنهایی در خانه آموزش حرکت می‌کنم، اگرچه آزمایش‌های بعدی به من اجازه می‌دهد تا چهار بازیکن را اضافه کنم تا کارهایی را انجام دهم، مانند ربودن یک آدم ربایی در میان پلیس، یا قبل از پیدا کردن داروهای ضد روانپریشی. توهم شدید من کل نوار سلامتی من را می مکد. در بازی چند نفره، از دست دادن تسلط خود بر واقعیت همچنین ممکن است باعث شود که یک هم تیمی را که متأسفانه به چاقو مسلح است، ببینید. سرشار از کارها و فریبکاران، آزمایش های منزجر کننده است در بین ما، با هوشیاری متوجه می شوم.

در اولین دقایقی که در خانه آموزش می گذرانم، تردید دارم که گوشه ها را بپیچم و درها را باز کنم، مراقب آنچه ممکن است پیدا کنم. این یک ماندگاری بازی، می دانید؟ چه می‌شود اگر یک مورمون فاسد در وادرهای لاستیکی بیاید الاغ من را با قلاب گوشت شکاف دهد؟

من شروع به سرگرم شدن با تلاش های زیاد بازی برای ترساندن من می کنم. خانه پر است از انیماترونیک های سفت که چاقوهایی در دست دارند و یک خانم با ماسک پوست و یک عروسک اردکی مته بزرگی را در دست من وزوز می کند. بعد از اینکه او یکی دیگر از تست های مورکوف را با چرخ گوشت تغذیه کرد، من لکه های قرمز رنگی را روی زمین می گذارم. جذاب.

آزمایش های آموزش کامل شد

محاکمه های آخرت بسیار زشت و ناپسند است – با توجه به اینکه اولین پیگیری Red Barrels توسعه دهنده آن در شش سال اخیر به بهترین نحو است، نفرت انگیز ماندگاری سریال ترسناک بقا. از آنجایی که آن انتشار دسترسی زودهنگام در 18 می، چند نفره غرق در خون بوده است بالا رفتن نمودارهای Steam، باعث دلتنگی من برای بازگشت به وحشت خام دهه گذشته. اما بازی – حداقل در شکل دسترسی اولیه – اغلب ناامید کننده تر از ترسناک است.