من فکر نمی کنم که هرگز دوباره نفس وحشی بازی کنم

از اینکه فکر می‌کنم اکنون که اشک‌های پادشاهی دارم، احتمالاً هرگز به Breath of the Wild برنمی‌گردم، به طرز عجیبی دلم می‌سوزد. Breath of the Wild از زمانی که منتشر شد بازی مورد علاقه من بوده است، و در اولین بازی خود 150 ساعت برای آن وقت گذاشتم و قبل از بازی Tears of the Kingdom، 45 بازی دیگر گذاشتم. این زمان زیادی است. گذراندم، و هر ثانیه آن را دوست داشتم، و حتی در دومین بازی‌ام هنوز مکان‌ها و قطرات کوچکی از شادی را پیدا می‌کردم که دفعه اول از دست داده بودم. واقعا دوست داشتنی ترین بازی من بود.

فقط شنیدن جلوه‌های صوتی از Breath of the Wild موجی از علاقه را در بدنم می‌فرستد. اما اکنون که بازی اشک‌های پادشاهی را بازی می‌کنم، فکر نمی‌کنم هرگز نیازی به بازگشت داشته باشم. من نمی توانم به هیچ بازی فکر کنم که نسبت به نسخه قبلی خود آنقدر پیشرفت کرده باشد که باعث شود منسوخ شده باشد، اما این کاری است که Tears of the Kingdom برای من انجام داده است.

من نمی توانم به هیچ بازی دیگری فکر کنم که نسبت به نسخه قبلی خود آنقدر پیشرفت کرده باشد که باعث شود منسوخ شده باشد.


نمونه هایی از نسخه های جدید در یک فرنچایز وجود دارد که باعث می شود نسخه های اصلی منسوخ شده باشند. به ویژه بازی های ورزشی به ذهن می رسد. اما این یکسان نیست. هیجان یک بازی ورزشی جدید بیشتر به به روز رسانی فهرست، چند ویژگی جدید، برخی بهبودها در آنچه قبلاً کار می کند و بهبود شبیه سازی مربوط می شود. هیچ کس نمی خواهد به عقب برگردد و مثلا Madden ’12 را بازی کند. بخش های بازی های ویدیویی فروشگاه Thrift یک مثال عالی در دنیای واقعی از این موضوع است.

بخوانید:   سفر وزیر دارایی کره جنوبی به آمریکا

همچنین می‌توانم به بازی‌هایی فکر کنم که در آن نسخه اصلی را رد کردم، اما پیگیری‌ها همه مشکلات را برطرف کردند. برای مثال Assassin’s Creed. ورود اول آن خوب بود، اما بازی دوم شگفت انگیز بود. نیازی به گفتن نیست که من هرگز آن اولین بازی را بازی نکردم، اما بعد از آن بسیاری از آنها را بازی کردم و حتی به برخی از آنها بازگشتم (مخصوصاً Assassin’s Creed III زمانی که بازسازی را بررسی کردم).

اما Breath of the Wild… متفاوت است. همانطور که گفته شد، این ایده که بتوان آن را در بالاترین جایگاه خود جایگزین کرد، چیزی نبود که من آن را رد کنم. بدیهی است که من طرفدار نینتندو هستم، اما سعی می کنم حس واقع گرایی را حفظ کنم. من به خوبی می دانستم که نینتندو یا توسعه دهنده دیگری می تواند چیزی بهتر بسازد، چیزی که من را بیشتر مجذوب و خوشحال کند. اما من فقط تصور می‌کردم که Breath of the Wild در فهرست ذهنی «بهترین‌ها» من یک نقطه پایین می‌آید.

بازی Tears of the Kingdom همان بازی بود که Breath of the Wild را از رتبه اول خود خارج کرد، اما آن را پایین نیاورد، بلکه آن را از لیست خارج کرد.

نمی توانم تصور کنم که اکنون به Breath of the Wild برگردم. من فقط نمی توانم.


نمی توانم تصور کنم که اکنون به Breath of the Wild برگردم. من فقط نمی توانم. من به تازگی تصور می کردم که Tears of the Kingdom در بالای صفحه به آن ملحق می شود، اما Tears of the Kingdom همه چیز را بسیار بهتر انجام می دهد. من واقعا با بررسی ما موافقم، جایی که تام مارکز گفت که بازی اول را شبیه یک پیش نویس خشن می کند.

بخوانید:   خرید و قیمت دزدگیر هوشمند اماکن تویا Tuya Smart Security System ترب-امن باش

یه جورایی ناراحتم میکنه؟ عجیب است، زیرا من نباید از این بابت ناراحت باشم، اما من از زمان انتشارش به Breath of the Wild این وابستگی را داشتم، و برای مدت طولانی در صدر لیست علاقه مندی های من قرار گرفت و رتبه دوم حتی نشد. بستن. و حالا به نظرم بی ربط می آید، بازی ای که هنوز هم بیش از هر بازی دیگری قبل و شش سال بعد از آن دوست دارم و از آن لذت می برم.

من هم واقعا نمی توانم آن را توضیح دهم. Breath of the Wild بسیار شگفت انگیز است! اما Tears of the Kingdom تمام آن چیزی است که من در مورد Breath of the Wild دوست داشتم، اما بیشتر از آن. مطمئناً این همان جهان است، اما به نوعی کاملاً متفاوت و جدید است. من دائماً از آن شگفت زده می شوم. نینتندو همه چیزهایی را که در مورد نسخه اصلی دوست داشتم برداشت و فقط چند ده درجه آن را افزایش داد، و نتیجه بازی ای است که من نمی توانم از بازی آن دست بکشم، به قیمت تمایل به بازگشت به بازی اول.

Tears of the Kingdom واقعاً چیز خاصی است، در این شکی نیست. با سایر دنباله‌های بازی، توسعه‌دهندگان کاستی‌های تکرارهای قبلی را بهبود می‌بخشند و بر روی جهان‌های اصلی بنا می‌کنند و ایده‌های جدیدی را معرفی می‌کنند. از سوی دیگر، Tears of the Kingdom، چیزی که نسخه اصلی را شگفت‌انگیز کرده بود، بهبود بخشید. این بر اساس فرمول برنده ای ساخته شده بود که هیچ کس نمی توانست تصورش را بکند، و در خلق این دنیای جدید خارق العاده و وحشی، نسخه اصلی اکنون برای من بی ربط شده است، تا آنجا که می خواهم هرگز به آن بازگردم. این یک موفقیت باورنکردنی است، اما به طرز عجیبی باعث می شود کمی غمگین شوم.

بخوانید:   حقایق جالب آسانسور ها در اطراف ما آسانسور غدیر تولید کننده درب سماتیک، سلکوم و لولایی

ست میسی ویرایشگر اجرایی IGN Commerce است و فقط می خواهد دوست شما باشد. شما می توانید او را در حال میزبانی پیدا کنید چت صوتی نینتندو پادکست

منبع: https://www.ign.com/articles/i-dont-think-ill-ever-play-breath-of-the-wild-again