مهندس نرم افزار NVIDIA Jetson را برای ساخت پارک اسکیت خودران تقویت می کند

اکنون، او در حال جمع‌آوری داده‌ها برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی است که پلتفرم را قادر می‌سازد تا خیابان‌ها و موانع را تشخیص دهد – و در نهایت کاملاً خودمختار شود – با کمک ابزار جدید. کیت توسعه دهنده NVIDIA Jetson Orin Nano.

قیصر پروژه پارک اسکیت خودران خود را 18 ماه پیش آغاز کرد و قصد داشت با یک سطح شیبدار به اندازه یک چرخ دستی گلف شروع کند. او گفت که قطعات الکتریکی مورد نیاز برای هدایت آن بسیار گران بود، با این حال، و شکستن چنین سکوی بزرگی در امتداد دو محور چرخش فوق العاده چالش برانگیز بود.

و برای الهام بخشیدن به دیگران برای شروع پروژه های مبتکرانه با فناوری، کایزر نویسنده آن است با پایتون هنر بسازید، معرفی گام به گام برنامه نویسی برای افراد خلاق.

قبل از همه اینها، اسکیت برد بزرگترین عشق قیصر بود. او گفت: «از کودکی می‌خواستم اسکیت‌برد بزنم. من می‌خواستم مدت زمانی را که می‌توانم برای اسکیت‌برد صرف کنم، به حداکثر برسانم.»

“من پوچ و سرگرمی را می خواستم پسر کاغذی کایزر، یک اسکیت‌برد پرشور مستقر در ناپل، فلوریدا، می‌گوید. “”

این یک پروژه برای زمانی است که او در کار خود به عنوان رئیس روابط توسعه دهندگان در Gitpod غرق نشده است، استارت آپی که محیط های توسعه ابری را برای سازندگان نرم افزار فراهم می کند.

قیصر در سنین جوانی مهندسی نرم افزار را آموخت و بورسیه تحصیلی در دبیرستانی معتبر و متخصص در فناوری دریافت کرد. در آنجا، او مهارت های برنامه نویسی خود را قبل از اینکه در اوایل بزرگسالی وقت بگذارد تا دنیا را به شیوه های کاملا متفاوت ببیند و تجربه کند، تقویت کرد.

بخوانید:   جنگ اوکراین، تنش چین و آمریکا در دستورکار نشست «گروه ۲۰»

تا کنون، او یک پلت فرم الکتریکی ساخته است که می تواند یک سطح شیب دار را بالا ببرد و آن را با زمین همسطح کند. با استفاده از یک کنترلر PS4 که از طریق بلوتوث به یک متصل شده است، قابل هدایت است کیت توسعه‌دهنده NVIDIA Jetson Nano.

کرک پس از ترک مسیر، یک وب‌سایت مسافرتی راه‌اندازی کرد، اولین شغل نرم‌افزاری خود را در یک شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی به دست آورد و در تحقیق و توسعه برای یک شرکت نورپردازی کار کرد قبل از اینکه دوباره اشتیاق خود را به مهندسی نرم‌افزار به عنوان راهی برای تأمین خانواده‌اش برانگیخت – از جمله چهار نفری که اکنون در حال حاضر است. پسر ساله

الهام او

Kaiser عمیق تر به جنبه های فنی پروژه رمپ اسکیت خود می پردازد در وبلاگش.

از دیگر پروژه های مورد علاقه توسعه دهنده با استفاده از پلتفرم NVIDIA Jetson می توان به آموزش یک مدل هوش مصنوعی برای آن اشاره کرد خاموش و روشن کردن چراغ ها با استفاده از داب و حالت T، و همچنین ایجاد یک دوربین مجهز به هوش مصنوعی برای تماشای پرندگان.

با تغییر مقیاس پروژه به اندازه خود یک اسکیت بورد، کایزر یک جوشکار و یک ترمز فلزی خرید، برای اولین بار نحوه استفاده از هر دو ابزار را یاد گرفت و پلت فرمی ساخت که می تواند بالا و پایین بیاید و همچنین هر نوع سطح شیب دار را بپذیرد.

درباره سازنده

او در زمان رشد، پارک‌های اسکیت خود را ساخت، که او را با مکانیک ساخت یک رمپ چوبی آشنا کرد – دانشی که هنگام ساخت پایه‌های آخرین پروژه‌اش با نیروی جتسون به کار آمد.

این الهام بخش آخرین پروژه توسعه دهنده نرم افزار با استفاده از این بود NVIDIA Jetson پلت فرم برای هوش مصنوعی لبه و روباتیک – یک رمپ اسکیت خودران.

او می‌گوید: «آنچه دبیرستانی‌ها گفتند ذهن من را متحیر کرد – آنها اساساً فکر می‌کردند که مهندسی نرم‌افزار برای افراد برتر است. بنابراین من می‌خواستم کتابی بنویسم که جوانان را متقاعد کند که برنامه‌نویسی اساساً بستری برای خلق جهان است و می‌تواند برای هر کسی باشد، که واقعاً چیز هیجان‌انگیزی است.

پروژه های جتسون مورد علاقه او

کایزر گفت: «شتاب رباتیک در مقیاس کوچکتر برای همه قابل دسترس‌تر می‌شود، که واقعاً هیجان‌انگیز است زیرا فکر می‌کنم رباتیک بسیار جالب است.»

به لطف قابلیت‌های لبه‌ای NVIDIA Jetson، در هر دو محور کاملاً قابل هدایت است. و توسعه دهنده اکنون در حال آموزش ویژگی های خودران پلت فرم با استفاده از مخازن سیستم عامل ربات است که از طریق NVIDIA Isaac پلت فرمی برای رباتیک شتابدار و مجهز به هوش مصنوعی.

او گفت: «در فضای یادگیری ماشین، NVIDIA واقعاً تنها نمایش در شهر است. پلتفرم جتسون استاندارد صنعتی برای هوش مصنوعی لبه است و سازگاری آن با سایر پلتفرم‌های توسعه و پردازنده گرافیکی آنبورد امتیازات بزرگی است.

او در 18 سالگی چمدانی بست و به مدت یک سال در پناهگاه حیات وحش در کاستاریکا زندگی کرد، جایی که در مزرعه پرماکالچر کار می کرد، غذا می کارید و آب باران را برای نوشیدن جمع می کرد. پس از نقل مکان به ورمونت، قیصر یک سال را با یک بودایی ذن قبل از پیاده‌روی 1000 مایلی از مسیر آپالاچی و عبور از چهار ایالت، صرف کشاورزی کرد.

بخوانید:   لیست بازی های PSVR 2 برای ماه مارس، همه بازی های آینده در سال 2023

کرک کایزر از طرفداران این بازی ویدیویی بزرگ شد پسر کاغذی، که در آن بازیکنان به عنوان دوچرخه سوارانی عمل می کنند که روزنامه ها را تحویل می دهند در حالی که با موانع مختلفی مواجه می شوند، مانند رمپ هایی که در وسط خیابان ظاهر می شوند.

هنگام صحبت با دانش آموزان دبیرستانی در یک بوت کمپ بیوهکر در نیویورک، او تشویق شد که کتاب را بنویسد.

برای سوار شدن با همگام شدن همراه باشید کار قیصر، و در مورد آن بیشتر بیاموزید پلتفرم NVIDIA Jetson.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/06/12/kirk-kaiser-jetson-self-driving-skate-park/

کرک قیصر

او اکنون در حال ساختن همین است – فناوری که می تواند به یک پارک اسکیت قابل حمل و مستقل منجر شود.