موتورهای خود را برگردانید: LEGO 2K Drive سرگرمی فصلی را با زمان بازی بی حد و حصر ایجاد می کند

LEGO 2K Drive، اولین مورد از همکاری چند عنوانی بین 2K Games و LEGO، دارای محتوای پس از راه اندازی مانند سال 1 پاس است.

با شروع انتشار فصل 1 Drive Pass در ماه ژوئن، هر فصل چالش‌های جدید و 100 سطح برای بازی خواهد داشت. با هر کدام، می توانید جوایز رایگان دریافت کنید که از فصل به فصل تغییر می کند.

به Bricklandia خوش آمدید، خانه یک ماجراجویی بزرگ رانندگی لگو در جهان باز.

فصل 1 شامل درایورها، برچسب‌ها، استعدادها، صداها و موارد دیگر می‌شود، با یک بیوم جدید در سال اول.

علاوه بر این، می‌توانید Premium Drive Pass را که برای خرید جداگانه برای هر فصل در دسترس است، یا سال 1 Drive Pass خریداری کنید. مورد دوم بسته‌ای است که شامل نسخه‌های Premium فصل‌های 1-4، خودروی پیتزا عالی و 550 سکه است که می‌توانید در فروشگاه درون‌بازی استفاده کنید.

هر فصل Premium Drive Pass به شما این امکان را می‌دهد که جوایز بیشتری از جمله وسایل نقلیه جدید از تولیدکنندگان خودرو مانند دوج و نیسان در فصل 1 دریافت کنید.

نکته جالب این است که فصل‌های Drive Pass محدودیت زمانی ندارند. به این ترتیب، می توانید هر فصل موجود را با سرعت خود بازی کنید. اگر در نسخه رایگان یک فصل بازی می‌کنید و تصمیم دارید به Premium Drive Pass ارتقا دهید، فوراً قفل تمام پاداش‌های Premium کسب‌شده بر اساس سطح فعلی خود را باز خواهید کرد.

سال 1 Drive Pass با نسخه عالی LEGO 2K Drive و نسخه عالی رقیب عرضه می شود. برای خرید انفرادی نیز موجود است.

در LEGO 2K Drive، شما در سراسر جهان باز Bricklandia که دارای چندین منطقه زیستی است، ماجراجویی خواهید کرد و در عین حال با یک سری از رقبا برای کسب جایزه ارزشمند Sky Cup رقابت خواهید کرد.

بخوانید:   «تله بدهی»، توطئه غرب علیه روابط چین و آفریقا

می‌توانید انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید در دنیایی پر از مسابقه، مینی‌گیم، چالش‌ها، کلکسیون‌ها، چیزهایی که باید نابود کنید و وسایل نقلیه شناخته شده از تم‌های لگو مانند شهر، خالق، قهرمانان سرعت و غیره بازی کنید.

هنگام مسابقه، در مسیرهای مختلف مبارزه خواهید کرد و در عین حال از توانایی‌های افزایش قدرت استفاده می‌کنید که می‌تواند جایگاه شما را در مسابقه تغییر دهد. و ماشین شما؟ این کاملاً قابل تنظیم است، بیش از 1000 قطعه لگو منحصر به فرد در دسترس است، و تعداد زیادی طرح رنگی، برچسب ها، استعدادها و موارد دیگر برای شما آماده است تا با آنها بازی کنید.

شما می توانید بازی را به صورت انفرادی انجام دهید یا به صورت چند نفره و حتی چند نفره رقابتی را امتحان کنید. همچنین دارای قابلیت محلی، دو نفره تقسیم صفحه نمایش، یا می توانید به صورت آنلاین با دیگر مسابقه دهندگان بی باک هماهنگ کنید.

LEGO 2K Drive که در ماه مارس معرفی شد، در 19 می 2023 برای PC، PS4، PS5، Switch، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شد.

منبع: https://www.vg247.com/lego-2k-drive-season-pass-has-limitless-playtime