مکان‌های الماس را در Zelda: Tears of the Kingdom کجا پیدا کنیم

با این اوصاف، چیزهای بسیار بهتری برای ترکیب سلاح‌های خود در آنجا وجود دارد (شاخ‌های مختلف و موارد مشابه)، بنابراین بهتر است الماس‌های خود را به قیمت 500 روپیه به هر فروشنده‌ای در Hyrule بفروشید.

در جنوب آکالا، نزدیک اصطبل کنار دریاچه، یک پناهگاه دوندون وجود دارد. از معبد Joju-uu در همان نزدیکی، به سمت این آتش سوزی به پایین بروید. (دیدن آن سخت خواهد بود، اما با نزدیک‌تر شدن نمایش داده می‌شود.)

او فقط زمانی مغازه باز می کند که شما بحران سنگ مرمری برشته شده در شهر گورون را حل کنید، که از طریق تلاش “Yunobo of Goron City” اتفاق می افتد.

پیوند به سمت دیوار شکسته در پناهگاه اضطراری Lookout Landing in Tears of the Kingdom می خزد

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

لینک به سمت آتش سوزی کم نور در منطقه آکالا در اشک پادشاهی پرواز می کند.

گرافیک: جولیا لی/چند ضلعی | تصاویر منبع: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

شما می توانید تن ها ذخایر سنگ معدن را در این منطقه بیابید غارهای گورون در امتداد کوه مرگ، اما ما دوست داریم مسیر را از پناهگاه اضطراری که در مواظب فرود به قلعه هیرول بنابراین ما می توانیم گل های بمب و جواهرات گرانبها را بگیریم. در اینجا می توانید وارد غاری شوید که شما را به قلعه هیرول می برد:

لینک مقابل یک تاجر شهر گورون که الماس می فروشد در اشک پادشاهی ایستاده است.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

به طور خاص، شما می خواهید مطمئن شوید که هر کدام را شکسته اید ذخایر معدنی که دارای برجستگی ها و جرقه های زرد رنگ هستندهمانطور که اینها چیزهای کمیاب تر مانند یاقوت، یاقوت کبود، الماس و توپاز را رها می کنند. در زیر می توانید یک کانسار نادر بین سنگ درخشان و کانسار معمولی را مشاهده کنید:

اگر الماس های خود را با سلاح خود ترکیب کنید و تصمیم بگیرید: “اوه لعنتی، من نمی خواستم این کار را انجام دهم”، همیشه می توانید با بازدید از گورون کوچک در تاری تاون، آنها را از بین ببرید.


مکان های تضمین شده الماس در Zelda: Tears of the Kingdom

برخی از بازیکنان فکر می‌کنند که تغذیه دوندون‌ها با سنگ‌های درخشان‌تر نتایج کمیاب‌تری به همراه خواهد داشت، اما آزمایش‌های ما در این مورد بی‌نتیجه بود. اگر روش بهتری برای تضمین سنگ معدن با کمیاب بالا از دوندون ها وجود داشته باشد، پس از کشف آن، این راهنما را به روز خواهیم کرد.


از کجا الماس بخریم

آیا می دانستید تعداد انگشت شماری از جانوران عاج وجود دارند که می توانید به آنها سنگ های درخشانی بدهید که در ازای آن سنگ معدن کمیاب را بیرون می ریزند؟ آره واقعا! دوندون ها جانوران شگفت انگیزی هستند که در ازای سنگ های درخشان و وقت شما، سنگ معدن کمیاب را در اختیار شما قرار می دهند. ما می‌توانیم تأیید کنیم که آنها از این فرآیند الماس‌ها را بیرون ریخته‌اند، اگرچه به نظر نادر است، درست مانند روش‌های دیگر.

ذخایر سنگ معدن یافت شده در غارهای اطراف Hyrule می تواند الماس در آنها وجود داشته باشد – و اگر می خواهید الماس ها را به صورت نقدی بفروشید، به هر حال باید همه آنها را بشکنید، زیرا سایر جواهرات گرانبها که از این ذخایر خارج شده اند هنوز هم ارزش یک تکه خوب دارند. روپیه توجه داشته باشید که الماس ها به طور مکرر از ذخایر سنگ ریزش نمی کنند، اما ما در سفر خود از این موضوع به چند مورد رسیده ایم.

من شخصاً نمی دانم چرا شما می خواهید این کار را انجام دهید، زیرا الماس برای آن خریداری می شود دو برابر قیمت فروش آنها، اما اگر واقعاً الماس را برای مجموعه یا فیوزینگ می‌خواهید، می‌توانید آنها را از یک تاجر در شهر گورون، نزدیک مرکز شهر خریداری کنید:

خواه از تکمیل زیارتگاه ها، غذا دادن به موجودات شوم با برخی از سنگ ها، یا استخراج آنها توسط خودتان، در زیر، راه های مختلفی را که می توانید الماس را در آنها پیدا کنید فهرست کرده ایم. اشک پادشاهی.


در Zelda: Tears of the Kingdom از الماس برای چه استفاده کنیم

پس از رسیدن به داندون، موارد زیر را انجام دهید:

 1. یک سنگ نورانی را جلوی هر یک از پنج دوندون بیندازید.
 2. تماشا کنید که دوندون ها سنگ را می خورند.
 3. منطقه را ترک کنید. (می توانید بروید کار دیگری انجام دهید، اما آنها جلوی شما مدفوع نمی کنند. آنها خجالتی هستند.)
 4. حدود 10 دقیقه بعد برگرد.
 5. غارت مدفوع خود را جمع آوری کنید. (شما می توانید سنگ چخماق و سایر سنگ های کمتر کمیاب را از آنها دریافت کنید، بنابراین اگر دوندون فوراً به شما ثروت ندهد، تعجب نکنید.)
 6. در صورت تمایل تکرار کنید.

شما می توان یک الماس را با یک سلاح ترکیب کنید و به عنوان یک تیغ عمل می کند و اضافه می کند +25 آسیب حمله به پایگاه انتخابی شما این سلاح همچنین بسیار بادوام خواهد بود، چیزی که از الماس انتظار دارید. با این حال، بر خلاف سایر جواهرات گرانبها (یاقوت، یاقوت کبود، توپاز، و اوپال)، الماس ها میل عنصری به سلاح های شما نمی افزایند، بنابراین شما فقط یک تیغه قدیمی ساده دریافت می کنید – در واقع تیغه ای بسیار گران قیمت.

یک دوندون در اشک‌های پادشاهی بر روی سنگی درخشان در آکالا خرد می‌شود.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

که در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، الماس یکی از با ارزش ترین اشیایی هستند که می توانید پیدا کنید (متاسفانه مانند زندگی واقعی). بازیکنانی که به دنبال ساخت روپیه‌های سریع هستند، می‌خواهند الماس‌های خود را به یک تاجر بفروشند، در حالی که بازیکنانی که می‌خواهند اسلحه‌های خود را بیرون بیاورند ممکن است بخواهند آنها را با شمشیر ترکیب کنند.

بدست آوردن الماس ممکن است سخت باشد اشک پادشاهی، اما روش هایی وجود دارد که اطمینان حاصل شود که جریان ثابتی از آنها دارید. در حالی که نمی‌توانیم نوع استراتژی شدید «دریافت 100 الماس در 10 دقیقه» را ارائه دهیم – می‌دانید، از آنجایی که اشکالات تکراری برطرف می‌شوند – هنوز روش‌های موثری وجود دارد که می‌توانید برای یافتن این سنگ‌های قیمتی گرانبها دنبال کنید.

چند زیارتگاه وجود دارد که در آنها الماس را به عنوان یک پیدا خواهید کرد برکت رائورو پاداش از یک سینه در داخل. زیارتگاه ها به شرح زیر است:

 • زیارتگاه گانوس، مجمع الجزایر آسمان تابانتا (-3366, 0468, 1695)
 • معبد جوچی-ایهیگا، ارتفاعات آکالا (3811, 1218, 0090)
 • معبد جینودوک، مجمع الجزایر آسمان هیرول جنوبی (-1257، -1487، 1008)
 • معبد Maoikesتالاب لانایرو (2277, 0150, 0079)
 • معبد مایائوتاکی، کوه های هبرا (-0956, 3535, 0234)
 • معبد مایائوتاکی، هزارتوی شمالی لومی (-0956, 3535, 0234)
 • زیارتگاه موموسیکEldin Canyon (3730, -2057, 0189)
 • زیارتگاه سیهاجوگLanayru Great Spring Sky (4544, -0845, 1121)
 • زیارتگاه یومیزوکبهار بزرگ لانایرو (4412, -0610, 0334)

ممکن است موارد بیشتری وجود داشته باشد، اما ما تا زمان نوشتن این زیارتگاه ها را پیدا کرده و تأیید کرده ایم.


استخراج الماس از ذخایر سنگ معدن

Link in Tears of the Kingdom در مقابل انواع مختلف ذخایر سنگ قرار دارد: یکی با سنگ های درخشان آبی درخشان، یکی با جرقه های زرد و دیگری سیاه و سفید ساده.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon


ضرب و شتم رئیس تالوس برای الماس

ما کاملاً مطمئن نیستیم که نرخ افت به طور خاص در مورد الماس چقدر است، اما اگر به دنبال الماس هستید و در مسیر خود یک تالوس می بینید، آن را بیرون بیاورید.


گرفتن الماس از دوندون

وقتی یک Talus (دشمنان بزرگ راک گولم که در اطراف Hyrule یافت می شوند) را شکست دهید، آنها پس از نبرد در انبوهی از جواهرات منفجر می شوند. اگرچه بسیار رایج نیستند، اما می توانند الماس را رها کنند. ما در طول بازی خود با انواع تالوس مبارزه کرده‌ایم، و متوجه ریزش الماس از انواع مختلف تالوس، چه تالوس آتشین یا معمولی شده‌ایم.

او آنها را به قیمت یک می فروشد هر کدام 1000 روپیه، بنابراین مجدداً، ما انجام این کار را توصیه نمی کنیم.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23728377/diamond-locations-how-get

بخوانید:   Stardew Valley برای اولین بار در سالهای اخیر چیزهای جدیدی دریافت می کند