میراث هاگوارتز: بهترین نکات، رازها و راهنماها برای ماجراجویی جادویی شما

میراث هاگوارتز بالاخره روی کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه شد و هرگز زمان بهتری برای شیرجه زدن به دنیای جادوگران وجود نداشت. در میراث هاگوارتز چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد و رازهای زیادی در سراسر قلعه و فراتر از آن پنهان شده است. اگر به تازگی بازی را شروع کرده اید، منابع زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند از ماجراجویی جادویی خود نهایت استفاده را ببرید.

راهنمای گسترده ویکی میراث هاگوارتز ما تقریباً در مورد همه چیز به بررسی مسیرها، مکان‌ها و نکات مبتدی می‌پردازد. ما بهترین نکات، راهنماها و رازهایی را که باید در مورد آنها بدانید، برای کمک به شما جمع آوری کرده ایم.

خانه مناسب هاگوارتز را انتخاب کنید

این ممکن است برای طرفداران سری هری پاتر که سال ها خانه هاگوارتز خود را می شناسند، بی خیال به نظر برسد، اما خانه ای که انتخاب می کنید می تواند بر روند داستانی بازی تأثیر بگذارد. واضح است که هر خانه با ویژگی های متفاوتی مرتبط است، اما آنها همچنین با دسترسی به یک اتاق مشترک و گزینه های دیالوگ اضافی از شخصیت های خانه شما همراه هستند.

تفاوت اصلی بین خانه‌های بازی این است که هر کدام یک تلاش متفاوت دارند که منجر به ملاقات با Richard Jackdaw می‌شود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما برای انتخاب خانه هاگوارتز خود را بررسی کنید.

بخوانید:   بررسی Redfall، مرور در حال انجام و جمع بندی برداشت ها

قبل از کاوش در اولین کلاس های خود شرکت کنید

نقشه در میراث هاگوارتز بسیار زیاد است. حتی فقط کاوش در قلعه هاگوارتز می تواند یک تلاش به ظاهر بی پایان باشد. به همین دلیل، خیلی زود حواس پرت شدن بسیار آسان است. از آنجایی که تکمیل ماموریت‌های داستانی اصلی شما مستقیماً به یادگیری طلسم‌ها و باز کردن قفل مناطق دیگر مرتبط است، بهتر است قبل از سرگردانی در مسیر داستان کار کنید.

گرفتن جارو را در اولویت قرار دهید

اگرچه هیچ کوییدیچی در میراث هاگوارتز وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که پرواز جارو وجود ندارد. هیچ چیز رضایت‌بخش‌تر از زیپ زدن در اطراف هاگوارتز روی یک جارو مسحور نیست. با این حال، متأسفانه، شما بلافاصله بازی را با جارو شروع نمی کنید. قبل از اینکه بتوانید یک جارو مخصوص خودتان بخرید، باید به تلاش درس سوارکاری بروید تا اصول اولیه را بیاموزید.

می‌توانید راهنمای ما را در مورد نحوه دریافت جارو در میراث هاگوارتز بررسی کنید و نکات ما را برای تکمیل آزمایش‌های جارو برای ارتقا ببینید.

از نقشه های تعاملی استفاده کنید

یکی از جالب ترین چیزها در مورد میراث هاگوارتز این است که نقشه چقدر بزرگ است. شما می توانید یک روز کامل را به پرسه زدن در قلعه هاگوارتز بگذرانید و همچنان چیزهایی را پیدا کنید که قبلاً از دست داده اید. این همچنین به این معنی است که ردیابی جایی که همه چیز در آن قرار دارد برای بازی ضروری است. با بسیاری از ماموریت‌های مبتنی بر کلکسیونی در بازی، داشتن نقشه‌ای که به شما می‌گوید همه آیتم‌های مختلف در کجای نقشه قرار دارند بسیار مفید است.

بخوانید:   'Honkai Star Rail' نسخه 1.1 – رومینگ کهکشانی با شخصیت‌های جدید، رویدادها، داستان‌ها و موارد دیگر در حال حاضر منتشر شده است – TouchArcade

برای این، می توانید از نقشه جهانی میراث هاگوارتز تعاملی IGN یا به طور خاص نقشه قلعه هاگوارتز استفاده کنید.

شکاف های موجودی Gear خود را افزایش دهید

هنگامی که برای اولین بار بازی را شروع می کنید، 20 اسلات دنده در دسترس خواهید داشت. در حالی که این برای مدتی خوب است، با ادامه کاوش متوجه خواهید شد که 20 اسلات دنده تقریباً کافی نیست. در اطراف هاگوارتز و حتی زیر آب، وسایل به ظاهر بی پایانی وجود دارد. و متأسفانه، هنگامی که اسلات دنده شما پر شد، باید قبل از اینکه بتوانید چیزهای دیگری را جمع آوری کنید، اقلام را بردارید یا بفروشید.

به همین دلیل، توصیه می کنیم نگاهی به راهنمای ما برای افزایش اسلات موجودی دنده بیندازید. شما می توانید این کار را با پیدا کردن و تکمیل Merlin Trials در سراسر نقشه انجام دهید.

ابتدا بهترین استعدادها را باز کنید

هنگامی که در هاگوارتز Legacy مبارزه را شروع کردید، مبارزات بسیار ساده تر می شوند. یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود مهارت‌های رزمی (و کمی سفارشی‌تر کردن آن) استفاده از استعدادها و توانایی‌های مختلف موجود است.

توصیه می کنیم نگاهی به راهنمای ما در مورد بهترین استعدادها برای باز کردن در هر یک از 5 دسته بیندازید. چه مجموعه‌های طلسم اضافی یا آسیب طلسم بالاتر، ارزش آن را دارد که به استعدادهایی فکر کنید که بیشترین کمک را به سبک بازی شما می‌کنند.

طلسم آلوهامورا را حداکثر کنید

اگرچه رازهای زیادی در هاگوارتز و هاگزمید پنهان است، اما خیلی زود متوجه خواهید شد که درهای قفل شده زیادی نیز وجود دارد. برای به دست آوردن طلسم Alohamora و شروع به باز کردن قفل ها، باید تلاش The Caretaker’s Lunar Lament را کامل کنید. برای این کار باید 9 قمر Demiguise را در قلعه هاگوارتز پیدا کنید.

بخوانید:   طبق اطلاعات فاش شده، ROG Ally قصد دارد با برچسب قیمت 699.99 دلار در Steam Deck قرار بگیرد.

اولین تکرار Alohamora به شما امکان می‌دهد قفل‌های سطح 1 را باز کنید، و برای رفتن به سطح 2 و 3 باید مجسمه‌های Demiguise بیشتری پیدا کنید. با یک نسخه حداکثر از طلسم، می‌توانید هر کدام را باز کنید. در قفل شده ای که با آن روبرو می شوید و اسرار درون.

هر سه راز هاگوارتز را بیابید

صفحات راهنمای میدانی زیادی در سرتاسر هاگوارتز وجود دارد، اما اینها لزوماً راز نیستند. در واقع 3 راز در پشت پازل ها در قلعه هاگوارتز پنهان شده است که می توانید آنها را پیدا و حل کنید.

به راهنمای ما در مورد همه رازها و راه حل های هاگوارتز نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید که خودتان می توانید آنها را پیدا کنید.

آیا نمی دانید که میراث هاگوارتز چه زمانی اتفاق می افتد؟ برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در مورد جدول زمانی هری پاتر مراجعه کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/hogwarts-legacy-the-best-tips-secrets-and-guides