نحوه افزایش استقامت بدون عبادتگاه در Zelda: Tears of the Kingdom

دو منبع در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که به نظر می رسد همیشه در حال تمام شدن هستند، روپیه و مهمتر از آن، استقامت هستند – دایره سبز مزاحم که به شما امکان می دهد بدوید، بالا بروید، شنا کنید، اسب ها را رام کنید. و پاراگلایدر برای بدست آوردن حلقه‌های استقامت سبز بیشتر در TotK، بازیکنان باید چهار عبادتگاه را تکمیل کنند و نور برکات بدست‌آمده را با ارتقاء استقامت حاشیه‌ای مبادله کنند. اگر نمی خواهید تعداد زیادی عبادتگاه را در TotK تکمیل کنید یا ترجیح می دهید آنها را برای بعد ذخیره کنید، چند راه برای افزایش استقامت خود از طریق روش های دیگر وجود دارد.

استفاده از اکسیر و غذا برای تقویت استقامت

ساده ترین راه برای بازیابی و افزایش استقامت به طور موقت از طریق اکسیرها و دستور العمل ها است. در حالی که هیچ یک از اینها دائمی نیستند، می توانند برای اکتشاف طولانی و برای مقابله با چالش های دیگر مانند رام کردن اسب های غول پیکر مفید باشند.

برای استفاده بهینه از این موارد، قبل از شروع ماجراجویی بعدی، حتماً مقدار زیادی در موجودی خود داشته باشید. اکسیرها و وعده های غذایی را می توان با استفاده از مواد بیشتر بهتر کرد، اگرچه گاهی اوقات به طور تصادفی تقویت می شود. اگر در طول یا در لحظات بعد از یک ماه خونی چیزی بسازید، این افزایش تقریبا تضمین شده است.

سپس، در حالی که خارج از خانه هستید، به سادگی منو را باز کنید و از اکسیر یا وعده غذایی انتخابی خود برای بازیابی استقامت استفاده کنید – می توانید یک وعده غذایی در اواسط صعود یا در طول هر فعالیتی بخورید تا استقامت سنج خود را دوباره پر کنید. ممکن است کمی دست و پا گیر باشد که مجبور شوید دائماً منو را برای استقامت بیشتر باز کنید، اما تا زمانی که زمان یا علاقه لازم برای تکمیل زیارتگاه های بیشتری را نداشته باشید، یک توقف مناسب است.

بخوانید:   صندوق بین المللی پول: رشد اقتصادی چین در ۲۰۲۳ فراتر از پیش بینی خواهد بود

دو اکسیر استقامت در TotK وجود دارد: اکسیر انرژی زا و اکسیر پایدار. را اکسیر انرژی زا نوار استقامت شما را مجدداً پر می کند، اما آن را به منطقه زرد رنگ «استقامت پاداش» گسترش نمی دهد. اگر انتظار دارید که پرواز و کوهنوردی زیادی انجام دهید یا نیاز به رام کردن اسب های قدرتمند دارید، داشتن تعدادی از اینها در دسترس است.

دستور العمل اکسیر انرژی زا:

جیرجیرک‌های بی‌قرار را می‌توان در علف‌های بلند پیدا کرد (آنها را با شمشیر خرد کنید و آماده باشید تا A را له کنید تا آنها را بگیرید!) و به طور دوره‌ای زیر سنگ‌ها. سوسک کرگدن پرانرژی بر روی درختان جزیره بزرگ آسمان و اطراف نکلودای غربی یافت می شود. در مورد هر دو در صفحات راهنمای آنها بیشتر بیاموزید.

را اکسیر ماندگار ساختن سخت‌تر است، اما بهتر است که داشته باشید، زیرا در واقع نوار استقامت شما را فراتر از چیزی که قفل آن را باز کرده‌اید گسترش می‌دهد.

دستور العمل اکسیر ماندگار:

 • قورباغه خستگی ناپذیر – در نهرهای غار و رودخانه های اطراف هیرول، به ویژه رودخانه زورا و اطراف میدان هیرول یافت می شود.
 • هر قسمت هیولا

دیدن چگونه با راهنمای ما همه اکسیرها را درست کنیم.

غذاهای تهیه شده با مواد خاصی نیز می توانند استقامت را بازگردانند، اما قلب را نیز ترمیم می کنند. بهتر است اینها را برای دعوا یا جایی که آسیب می بینید ذخیره کنید، در غیر این صورت نیمی از منابع را هدر می دهید. در هر صورت، اگر در جایی هستید که استقامت ضروری است، هدر دادن بازسازی قلب ارزشش را دارد!

بخوانید:   یو-گی-اوه! در حال تزلزل است، اما طرفداران احساس می کنند کونامی آنها را نادیده می گیرد

توجه داشته باشید که این مواد باید پخته شود به منظور فعال کردن خواص ترمیمی آنها. در غیر این صورت، شما فقط قلب به دست خواهید آورد.

مواد ترمیم کننده استقامت:

 • باس استامینوکا – در دریاچه ها و رودخانه های Hyrule Field و West Necluda یافت می شود.
 • Stamella Shroom – اینها را می توان در نزدیکی فورت هاتنو و در کوهستان زورانا یافت.
 • Stambulb – یکی از سبزهای جدید در بازی، Stambulb را می توان در جزایر در سراسر آسمان Hyrule پیدا کرد.

مواد افزودنی Stamina:

 • Endura Shroom – این قارچ های کمیاب را در مجمع الجزایر آسمان تابانتا شمالی و مجمع الجزایر آسمان نکلودا شمالی پیدا خواهید کرد.
 • هویج اندورا – اینها را می توان به طور قابل اعتمادی در زیر درختان شکوفه گیلاس با زیارتگاه و در فلات شرق پل خدای اسب در فارون پیدا کرد.

مواد تشکیل دهنده Movement Speed ​​Buff:

اگرچه اینها استقامت شما را باز نمی‌گردانند، اما از استقامت شما حداکثر استفاده را می‌کنند زیرا سریع‌تر حرکت می‌کنید.

 • Rushroom – می توانید اینها را در اطراف جزیره بزرگ آسمان پیدا کنید.
 • هویج سوئیفت – این ها را می توان از تاجران مختلف خریداری کرد، اما به راحتی می توان آنها را در فروشگاه کالاهای عمومی East Wind Village در هاتنو تهیه کرد.
 • Swift Violet – اینها را می توان در کنار صخره ها پیدا کرد، اما خرید آنها در The Coral Reef در Zora’s Domain نیز آسان است.
 • دانه های ناوگان نیلوفر آبی – اینها را در جزیره Linebeck و نزدیک برج Skyview Wetlands Rabella پیدا کنید.

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه از این مواد فراتر از سبزیجات سرخ شده، سیخ قارچ و سایر ترکیبات ساده استفاده کنید، راهنمای دستور العمل اشک پادشاهی.

زره مفید

هیچ زرهی وجود ندارد که استقامت شما را بهبود بخشد، اما می‌توانید از زره برای سرعت‌دوستان دائمی و کاهش میزان استقامت برای فعالیت‌های انتخابی استفاده کنید.

 • ست دنده کوهنوردی – مجموعه Climber’s سرعت صعود را بهبود می بخشد، اما حتی بهتر از آن، مصرف استقامت پرش صعود را پس از ارتقاء مجموعه به سطح 2 کاهش می دهد!
 • ست زورا – سرعت شنای خود را بهبود بخشید!
 • زره خدایان خشن – برای ارتقاء آن باید مقداری کشاورزی انجام دهید، اما اگر این کار را انجام دهید، پاداش استقامت حمله شارژ را دریافت خواهید کرد.
 • Dark Armor – بهبود سرعت حرکت در شب.
 • چکمه های برفی – بهبود سرعت حرکت در برف عمیق.
 • چکمه های شنی – بهبود سرعت حرکت در شن و ماسه.
 • گوشواره عقیق – بهبود سرعت شنا
 • کلاه الهی Vah Ruta – بهبود سرعت شنا.
 • Ravio Hood – افزایش سرعت صعود به پهلو.
بخوانید:   اسپویلرهای احتمالی زلدا؟ – نمایش TouchArcade #558 – TouchArcade

شما می توانید همه این زره ها را حتی موثرتر کنید یا حداقل با ارتقای آنها محافظت بیشتری کنید پیدا کردن و باز کردن فواره های پری بزرگ.

چند زیارتگاه سریع و آسان

و، البته و قبلاً ذکر شد، در نهایت می‌خواهید تا آنجا که می‌توانید حرم‌های زیادی انجام دهید تا استقامت را برای همیشه تقویت کنید! در زیر هشت زیارتگاه آسان (بیشتر زیارتگاه‌هایی با برکت رائورو) در سرتاسر Hyrule آورده شده است تا امیدواریم حداقل دو بار دیگر استقامت شما را افزایش دهد.

حتماً زیارتگاه‌های آسانی را که تکمیل کرده‌اید در نظرات زیر بیاندازید تا به دیگران کمک کنید تا مواردی را که می‌توان به سرعت انجام داد، گیر انداخت.

با این حال، چیزهای بیشتری برای تقویت، بهبود و یافتن در Tears of the Kingdom وجود دارد، و شما می‌توانید با راهنمای ما که توسط کارشناسان Zelda نوشته شده است، به سرعت درباره همه آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. در زیر چند راهنمای توصیه شده برای بررسی بعدی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند برای ماجراجویی بعدی خود در Hyrule آماده شوید.

میراندا سانچز سردبیر اجرایی راهنماها در IGN و یکی از اعضای آن است قفل پادکست باز شد. او از طرفداران پر و پا قرص لوازم التحریر و خودکار است. گاهی اوقات می توانید او را در آن پیدا کنید توییتر.

منبع: https://www.ign.com/articles/how-to-increase-stamina-zelda-tears-of-the-kingdom