نحوه تماشای ID@Xbox: ارائه ویژه IGN و Xbox

IGN میزبان این نمایشگاه منحصر به فرد در همه کانال های ما خواهد بود (به زیر مراجعه کنید). بلافاصله پس از نمایش، ما به بررسی عمیق‌تر برخی از بازی‌های نمایش خواهیم پرداخت، پس آن را از دست ندهید!

امیدواریم در این رویداد اختصاصی IGN و Xbox به ما بپیوندید!

منبع: https://www.ign.com/articles/how-to-watch-id-xbox

در صورتی که ما را از دست دادید اعلامیه، ID@Xbox به طور انحصاری با IGN برای نمایشگاه بازی بعدی خود شریک خواهد شد! ID@Xbox به دنبال آن است نمایشگاه بازی های ایکس باکس و نمایشگاه بازی های ایکس باکس تمدید شد رویدادهای ژوئن، و همه چیز در مورد بازی های مستقل است. علاوه بر این، این رویداد به مناسبت 10 سالگرد ID@Xbox است، بنابراین به خواندن ادامه دهید و ببینید که چگونه با این رویداد ویژه جولای هماهنگ شوید.

ID@Xbox Showcase چیست؟

در حالی که ما نمی توانیم فاش کنیم که چه بازی های مستقل بخشی از این رویداد خواهند بود، می توانید خلاصه ما را بررسی کنید نمایشگاه ID@Xbox آوریل 2023 برای دریافت ایده ای از آنچه باید انتظار داشت. در مجموع 11 بازی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد، از جمله بازی‌های آتی که هم برای ایکس‌باکس و هم برای رایانه شخصی در دسترس هستند. با نگاهی عمیق تر به دومین الحاقیه Vampire Survivors و حتی گیم پلی بیشتر از The Last Case of Benedict Fox، در طیف گسترده ای از بازی های مستقل هیجان وجود داشت.

لیست کامل مکان هایی که می توانید ID@Xbox Showcase 2023 را با ما تماشا کنید در اینجا آمده است:

بخوانید:   ادعای رادیو آزاد آسیا: هند به دولت نظامی میانمار سلاح فروخته است

چه چیزی در ID@Xbox Showcase انتظار می رود

منتظر اعلان‌های جدید، تیزرهای عناوین بعدی و بیش از چند سورپرایز باشید زیرا ما در ID@Xbox به جدیدترین افراد معرفی‌شده توجه می‌کنیم.

ID@Xbox مخفف Independent Developers @ Xbox است، جایی که ویترین آن تمام چیزهایی است که در آینده در دنیای بازی‌های مستقل اتفاق می‌افتد. اگر به برنامه‌های مستقل علاقه‌مند هستید، باید حتماً سه‌شنبه را تنظیم کنید.

ID@Xbox Showcase چه زمانی است؟

رویداد ویژه ID@Xbox Showcase در تاریخ برگزار می‌شود سه شنبه 11 جولای 2023 در ساعت 10 صبح PT/13 به وقت شرقی (که برای مردم استرالیا ساعت 6 بعدازظهر BST و 3 صبح به وقت شرقی چهارشنبه است).

  • تاریخ: 11 جولای 2023
  • زمان شروع: 10 صبح PT/13 به وقت شرقی

چگونه ID@Xbox را تماشا کنیم