نحوه خرید Prime Day 2023 با قیمت 2 دلار یا کمتر

معاملات اولیه روز پرایم بیشتر

پیشنهاد اشتراک یک هفته‌ای برای اعضای بازگشته تنها راهی نیست که بتوانید پیش از Prime Day با قیمت ارزان به Amazon Prime بپیوندید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/how-to-shop-prime-day-2023-for-2-or-less/1100-6515698/?ftag=CAD-01-10abi2f

به طور معمول، Amazon Prime 15 دلار در ماه هزینه دارد، که حدود 3.75 دلار در هفته است، که باعث می شود این تبلیغات یک هفته ای با تخفیف برای مشترکین از کار افتاده بسیار عالی باشد.

سایر تخفیف های عضویت Amazon Prime

کاربران جدید می توانند برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه Amazon Prime ثبت نام کنید و از مجموعه کامل هدیه ها و پیشنهادهای ویژه در این ماه لذت ببرید. به طور مشابه، هر کسی که از کمک های دولتی مانند SNAP یا Medicaid استفاده می کند، می تواند برای کاهش اشتراک آمازون پرایم اقدام کنید هزینه فقط 7 دلار در ماه

امسال، Prime Day در 11 و 12 ژوئیه است که اگر امروز از پیشنهاد ویژه استفاده کنید، دو روز پایانی هفته تبلیغاتی شما را پوشش می دهد.

در حالی که Prime Day تا هفته آینده باقی نمانده است، کسانی که از یکی از تبلیغات عضویت Amazon Prime استفاده می کنند می توانند از چندین پیشنهاد اولیه Prime Day که در حال حاضر در دسترس هستند، از جمله یک ماه رایگان Kindle یا Audible Unlimited، یک کارت هدیه 15 دلاری رایگان استفاده کنند. به علاوه تعداد زیادی بازی با تخفیف و تجهیزات بازی مانند هدست و کنترلر. حتماً مرکز Prime Day 2023 ما را برای همه بهترین معاملات بررسی کنید.

بخوانید:   در فصل بعدی Marvel Snap – TouchArcade وارد Spider-Verse شوید

توجه داشته باشید که اگر از اشتراک یک هفته‌ای برای اعضای بازگشته یا استفاده آزمایشی رایگان 30 روزه برای کاربران جدید استفاده کنید، حساب شما به طور خودکار به قیمت 15 دلار در ماه پس از پایان دوره تبلیغاتی شما تغییر می‌کند، مگر اینکه زودتر از موعد آن را لغو کنید.

مشترکین آمازون پرایم که قبلا عضویت خود را لغو کرده اند، می توانند برای یک هفته آمازون پرایم تنها با 2 دلار بازگشت. این نه تنها به شما هفت روز ارسال رایگان Prime برای همه خریدهای واجد شرایط و دسترسی به هدیه‌های دیگر مانند Prime Video و Prime Gaming را می‌دهد، بلکه زمان بندی این معامله همچنین به این معنی است که می‌توانید از همه چیز لذت ببرید. روز نخست 2023 فروش به عنوان عضو پرایم آمازون