نصب‌های Diablo IV تا زمانی که کمپین را شکست دهید، محدود هستند

از لحظه ای که بلیزارد اعلام کرد دیابلو IV در سال 2019، توانایی بازیکنان را برای سوار شدن به مانت ها آزار می دهد. این ابتدا یک سری خواهد بود، و به نظر می رسید ویژگی جالبی باشد. اما اکنون، بلیزارد تأیید کرده است که شما نمی‌توانید فوراً سوار بر کوه در آینده آن شوید. پر از غارت دیابلو ماجرا.

بلیزارد اعلام کرد دیابلو IV در نوامبر 2019، و حتی در آن زمان صحبت از این بود که دنیای بازی جدید چقدر بزرگ خواهد بود و چگونه مانت ها به بازیکنان کمک می کنند تا از آن عبور کنند. ما پایه های به درستی ذکر شده در پیش نمایش ما در آن زمان. و در نسخه بتای اخیر، مانت‌ها دوباره مورد آزمایش قرار گرفتند، اما برای استفاده در دسترس نبودند، زیرا تست قابل پخش فقط یک طعم کوچک از اکشن-RPG کامل بود. به اختصار، دیابلو IVمانت های ‘s مدتی است که شناخته شده اند و بسیار جالب به نظر می رسند! با این حال، بلیزارد اخیراً تأیید کرده است که شما نمی‌توانید در این مکان سوار هیچ اسبی (یا سایر اسب‌ها) شوید. دیابلو IV درست از دروازه

در یک پست وبلاگ از بلیزارد در 24 آوریل، این شرکت اطلاعات جدیدی در مورد اینکه چگونه بازیکنان می توانند شخصیت ها و مهارت های خود را شخصی سازی کنند، فاش کرد دیابلو IV. و هنگامی که در مورد مانت ها صحبت می شود، بلیزارد نشان داد که باید از طریق آن پیشرفت کنید Questline اصلی تا یک نامشخص تلاش تکمیل شد با حداقل یک شخصیت برای دسترسی به یک دوست قابل سوار.

بخوانید:   رهبر کره شمالی: پیونگ یانگ آماده جنگ با آمریکا است

PureDMG / بلیزارد

خوشبختانه، هنگامی که قفل یک مانت را با یک شخصیت باز کنید، می‌توانید از آن با تمام شخصیت‌های دیگر خود در سایر حالت‌های بازی استفاده کنید. و هنگامی که به یک مانت جدید و جالب دسترسی پیدا کردید، می‌توانید آن را با زره‌ها و غنائم مختلف شخصی‌سازی کنید.

بلیزارد می گوید کوتاکو تیاو در مورد باز کردن قفل کوه استدلال می کندبعداً در کمپین به a پایین می آید فلسفه طراحی در شرکت آنها راه خاصی دارند که بازیکنان را می خواهندکاوش در دنیای Sanctuary” در دیابلو IV.

بلیزارد توضیح داد در حالی که ما می خواهیم بازیکنانمان بتوانند به جایی که می خواهند برسند کوتاکوتیدر اینجا برخوردهای معناداری زیادی برای تجربه از رویدادهای محلی گرفته تا سنگرها و سیاه چال ها وجود دارد که نمی خواهیم بازیکنان از دست بدهند.”

قابل درک است، اما من نمی دانم که آیا در نقطه ای پایین تر از خط، بلیزارد به مردم زودتر سوار می شود، شاید بعد از چند سال یا بیشتر. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

اقلام کلاسیک به دیابلو IV

پست وبلاگ بلیزارد همچنین اطلاعات بیشتری در مورد غارت به اشتراک گذاشته است و توضیح می دهد که چگونه موارد افسانه ای که به دلیل خطای قطع اتصال یا به دلیل عدم شناسایی آنها بر نمی دارید به بخش خاصی از انبار شما اضافه می شوند. (این فضای ذخیره سازی ویژه به سرعت پر می شود، بنابراین بازیکنان باید به طور مرتب آن را بررسی کنند.) استودیو تأیید کرد که برخی از آیتم های کلاسیک از گذشته دیابلو بازی هایی مانند Windforce نیز در بازی جدید شانس حضور خواهند داشت.

بخوانید:   بهترین تخفیف های اپل واچ امروز (مه 2023)

بلیزارد همچنین در مورد اینکه چگونه Respecting کار خواهد کرد صحبت کردبا ذکر اینکه به اندازه رایگان و باز نخواهد بود دیابلو IIIنسخه سیستم پایان بازی است اما نسبت به نحوه اجرای آن در موارد دلخواه طرفداران سخت تر خواهد بود. دیابلو II.

دیابلو IV در 6 ژوئن 2023 برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One و PC عرضه می شود. برای کسانی که نمی توانند صبر کنند، بلیزارد اخیراً تأیید کرده است که یک نسخه بتا دیگر در ماه می انجام خواهد شد.

به روز رسانی، 4/27/23، 12:35 بعد از ظهر ET: بلیزارد تصریح کرده است که در پست اصلی خود اشتباه کرده است. داستان تغییر کرده است تا منعکس کننده آن باشد.

منبع: https://kotaku.com/diablo-4-mounts-stress-test-may-12-server-slam-blizzard-1850379488