نظرات کاربران Zelda: Tears of the Kingdom از نمرات بالا تا پایین متغیر است

اکنون که بازیکنان به بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom دست یافته‌اند، نظرات کاربران شروع به دریافت کرده‌اند و برخی به اندازه منتقدان به آن امتیاز نمی‌دهند.

هنوز بخش خوبی از سال باقی مانده است، اما در این برهه از زمان بازی Zelda: Tears of the Kingdom بالاترین امتیاز تمام دوران در OpenCritic است. این یک شاهکار قابل توجه برای انجام است، به خصوص زمانی که Breath of the Wild در آن لیست در رتبه دوم قرار داشت. در حالی که این بازی در Metacritic جایگاه مشابهی ندارد، اما بالاترین امتیاز سال را تا کنون در آنجا به خود اختصاص داده است. اما متاکریتیک نیز ویژگی هایی دارد نقد های کاربران، که به ایجاد یک تصویر بزرگتر از اجماع گسترده تر کمک می کند، و همانطور که توسط مشاهده شد یوروگیمر، بازی سهم خود را از نقدهای منفی و مختلط دارد – اگرچه فقط بیش از 400 در مقایسه با بیش از 2000 نقد مثبت.

با این حال، چه متعادل یا نه، بازیکنان همچنان انتقادات خود را از بازی دارند. تعدادی از نظرات کاربران ارائه شده در این سایت اشاره خاصی به این دارد که چگونه بازی هنوز بسیار متفاوت از عناوین کلاسیک Zelda است و ظاهراً دارای سیاهچال نیست (لازم به ذکر است که سیاهچال‌هایی وجود دارند و بسیار شبیه به قدیمی‌تر هستند. بازی‌های زلدا، حتی اگر ابزاری منحصربه‌فرد در اختیار شما قرار ندهند.

برخی نیز از قرار گرفتن آن در یک نقشه راضی نیستند – یکی از کاربران نوشت: “بازی تقریباً از همه چیز از Breath of the Wild دوباره استفاده می کند.” “نقشه عمدتاً بدون تغییر است، شما همچنان با جمع‌آوری دانه‌های Korok، تکمیل زیارتگاه‌ها و رفتن به برج‌هایی که قفل قطعات نقشه را باز می‌کنند/به‌عنوان ایستگاه‌های بین راهی عمل می‌کنند، پیشرفت می‌کنید. آنها کاملاً وجود سیاه‌چال‌ها را اغراق کرده‌اند، سیاه چال‌ها اساساً جانوران الهی ستایش شده هستند.”

بخوانید:   نینتندو بازی First-Party Switch را با Zero Fanfare معرفی کرد

با این حال، اکثر نظرات کاربران مثبت هستند، یکی می گوید Tears of the Kingdom “یک بازی فوق العاده است که دنیایی وسیع، جذاب، مکانیک های گیم پلی پیشگامانه و شخصیت های فراموش نشدنی را ارائه می دهد. این یک تجربه ضروری برای هر علاقه مند به فرانچایز Zelda است. و یک اثر استثنایی از بازی های معاصر.”

بازی‌ای به بزرگی Tears of the Kingdom همیشه کمی تفرقه‌انگیز بود، بنابراین اگر برخی ناراضی باشند، قابل درک است. اما حتی اگر بازی را دوست نداشته باشید، خوب نیست که افراد زیادی از آن لذت می برند؟ خوب است به یاد داشته باشید که اشکالی ندارد که در مورد چیزی نظرات خود را به اشتراک نگذارید، و فقط برای کسانی که اوقات خوبی را سپری می کنند خوشحال باشید (اما حتی اگر از آن لذت می برم، اگر بتوانم به عنوان زلدا بازی کنم یا سگ را نوازش کنم، خوب است) .

دوست داشته باشید یا نه، نمی توان انکار کرد که بازی فوق العاده خوب عمل می کند – در واقع بسیار خوب است که در سمت راست و مرکز انگلستان رکوردها را می شکند.

منبع: https://www.vg247.com/zelda-tears-of-the-kingdom-user-reviews