نقد و بررسی «لیگ بولینگ ACA NEOGEO» – یکی دیگر از بازی های ورزشی جامد SNK – TouchArcade

دوستان این هفته با کمی خوشی روبرو هستیم. سیستم NEOGEO SNK احتمالاً بیشتر به خاطر بازی‌های مبارزه‌ای و بازی‌های مبارزه‌ای‌اش شناخته می‌شود حلزون فلزی سری، اما همچنین دارای یک کتابخانه نسبتاً غنی از بازی های ورزشی آرکید برای لذت بردن بود. مسلماً امثال NEO Turf Masters/Big Tournament Golf, Baseball Stars Professional، و سوپر سایدکیکس در میان طرفداران این سیستم بسیار شناخته شده هستند، اما یک بازی وجود دارد که من به آن علاقه دارم که به نظر نمی رسد به اندازه موارد زیر وارد گفتگو شود: لیگ بولینگ (3.99 دلار). و خوش شانس ما، اکنون می توانیم از بازی در موبایل از طریق SNK و Hamster’s لذت ببریم ACA NEOGEO خط انتشار آیا این یک ضربه است یا یک توپ ناودانی؟ متأسفم، من فقط می خواستم وانمود کنم که یک منتقد دهه 1990 آنجا هستم. بیایید ادامه دهیم.

لیگ بولینگ یکی دیگر از آن بازی های اولیه NEOGEO است که به سال اول عرضه این کنسول در بازار باز می گردد. چشمگیرترین ویژگی روی کاغذ آن پشتیبانی از NEOGEO Multi Link بود که به چهار کابینت اجازه می داد تا برای یک نبرد عظیم هشت نفره به یکدیگر متصل شوند. در عمل، فکر نمی کنم تا به حال چهار کابینت NEOGEO را در یک مکان با هم ندیده باشم. اما هی، ایده جالبی است. هر کابینت از دو بازیکن پشتیبانی می کند، و در واقع حتی زمانی که به صورت انفرادی بازی می کنید، فقط با نیمی از صفحه نمایش کار خواهید کرد. نیمه دیگر مجموعه بسیار پیچیده ای از کنترل ها را برای بازی نمایش می دهد.

سه حالت مختلف بازی در بازی وجود دارد و در همه آنها هدف شما به سادگی این خواهد بود که تا جایی که می توانید امتیاز کسب کنید. اگر کنترل‌کننده‌های خارجی کافی برای دور زدن دارید، می‌توانید بازیکن دوم را در این نسخه تلفن همراه بکشید، اما در غیر این صورت تنها به بازی بولینگ می‌پردازید و سعی می‌کنید جای خود را در جدول امتیازات حک کنید. حالت اول تنظیم است و دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. ده فریم خود را جمع کنید و ببینید چقدر به 300 کامل نزدیک می‌شوید. اگر بتوانید ضربه ای بزنید یا یدک بزنید، حالت فلش یک جایزه مبتنی بر زمان را ارائه می دهد، و اگر همه چیز درست باشد، مجموع در اینجا می تواند به 3000 هم برسد. در نهایت، Strike 90 وجود دارد. در این حالت، ضربات 90 امتیاز برای فریم و یدکی ها 60 امتیاز به شما می دهند. حداکثر امتیاز در اینجا 900 امتیاز است.

بخوانید:   کمیسیون اروپا خرید Activision-Blizzard توسط مایکروسافت را تأیید کرد - WGB، صفحه اصلی بررسی های عالی

پس از انتخاب حالت خود، همچنین می توانید انتخاب کنید که توپ انداز شما از کدام دست استفاده کند و وزن توپ مورد نظر شما چقدر است. کمی به بازی عمق می‌دهد، اما اگر ترجیح می‌دهید، می‌توانید آن را نادیده بگیرید. سپس، نوبت به کاسه خوردن می رسد. این یکی از ساده‌ترین بازی‌های NEOGEO از نظر کنترلی است و آن را برای بازیکنان موبایلی که از کنترل‌های لمسی استفاده می‌کنند مناسب می‌کند. چوب کاسه ساز شما را به چپ یا راست حرکت می دهد. اگر در موقعیت دلخواه خود هستید، یک بار دکمه را فشار دهید تا جهت سنج متوقف شود و دوباره برای متوقف کردن دستگاه اندازه گیری قدرت. همه چیز به زمان بندی و دانستن اینکه چه زمانی به کدام پرتاب نیاز دارید است، بنابراین تقریباً هر کسی می تواند با عجله از آن استفاده کند.

و این، عزیزترین دوستان من، همین است. چیزی بیشتر از آن وجود ندارد. بهترین امتیاز خود را بگیرید، حروف اول خود را وارد کنید، به Hamster’s Wrapper بگویید تا امتیاز شما را به تابلوی امتیازات آنلاین ارسال کند و دوباره امتحان کنید. شما می توانید بین نسخه ژاپنی و بین المللی بازی یکی را انتخاب کنید و همچنین طبق معمول حالت Score Attack و Caravan دارید. حالت Score Attack از نظر عملکردی مانند بازی معمولی است، زیرا به هر حال همیشه یک اعتبار برای یک بازی است. حالت کاروان به شما پنج دقیقه فرصت می‌دهد تا امتیاز بالایی را که می‌توانید کسب کنید. به طور واقع بینانه، مگر اینکه واقعاً جست و خیز کنید، بازی شما باید همیشه در عرض سه یا چهار دقیقه تمام شود. اما هی، تابلوی امتیاز دیگری برای رقابت.

بخوانید:   فرا ای تی خدمات پشتیبانی شبکه خدمات تخصصی مجازی سازی

لیگ بولینگ اغلب به خاطر کمی بیش از حد لاغر و کمی بیش از حد تکراری مورد انتقاد قرار گرفته است. اما این بولینگ است، اینطور نیست؟ اگر سعی کنید آن را جاز کنید هم خیلی، شما فقط آن را می شکنید. در یک محیط آرکید، تقریباً عالی بود. منتظر تموم شدن شستشوی لباستون هستید؟ آیا نیاز به کشتن چند دقیقه قبل از شروع فیلم دارید؟ در استراحت از کار؟ یک سکه بزنید و یک بازی سریع داشته باشید. سادگی و ماهیت ساده آن دقیقاً همان چیزی است که آن را به یک بازی آرکید عالی تبدیل کرده است، و من تا آنجا پیش می روم که بگویم این بازی آن را به یک بازی موبایل عالی نیز تبدیل کرده است. کنترل های لمسی؟ مشکلی نیست زمان زیادی برای صرف کردن ندارید یا نمی خواهید چیزی درگیر شود. پشت شماست

تابلوهای امتیازات انگیزه بیشتری برای ادامه پیشرفت می‌افزایند و شما همیشه می‌توانید با امتیازات خود رقابت کنید. اما انجام یک یا دو بازی، به خودی خود، فقط سرگرم کننده است. چه کسی دوست ندارد توپی را با سرعت در خط پایین تماشا کند و همه پین ​​ها را پایین بیاورد؟ این یکی از آن شادی های اولیه است که انسان را مستقیماً در منطقه شاد مغز میمون ما تکان می دهد. ما یک چیز را به سمت چیزی پرتاب می کنیم که بسیار دور است، و آن چیز را زمین می زنیم. آه، آن غارنشین شاد آبمیوه است. و لیگ بولینگ قطعا شما را با آن مرتبط خواهد کرد. تصاویر کارتونی رنگارنگ و صداهای واضح توپ و سنجاق ها را وارد کنید، و یک بازی ورزشی عالی برای موبایل دارید که برای پول اضافی شما را متزلزل نمی کند. خوب، به هر حال به این شکل نیست.

بخوانید:   نابودی بسیار عالی است - بررسی دسترسی زودهنگام - WGB، صفحه اصلی بررسی های عالی

حالا برای دیگ بخار ACA NEOGEO چیز. علاوه بر دو نسخه مختلف بازی و حالت‌های اضافی، مجموعه گسترده‌ای از گزینه‌ها برای بازی، نمایشگر و غیره در اختیار دارید که می‌توانید در صورت نیاز با آن‌ها سرهم کنید. اگر ترجیح می دهید می توانید از یک کنترلر خارجی استفاده کنید و اگر یک کنترلر اضافی دارید می توانید چند نفره بازی کنید. با این حال، این تنها راهی است که می توانید این کار را انجام دهید. و متاسفانه هیچ راهی برای دسترسی به حالت های چند نفره برای بیش از دو بازیکن وجود ندارد. همین طور است. کیفیت شبیه‌سازی به سرعت معمول همستر برای NEOGEO است، یعنی تقریباً بی‌نقص است.

به عبارت ساده، اگر به دنبال یک بازی ورزشی عالی برای دستگاه تلفن همراه خود هستید، نمی توانید اشتباه کنید لیگ بولینگ. شاید ساده و ساده باشد، اما عمل بولینگ دقیقاً همان چیزی است که باید باشد. این یک همراه عالی برای مسابقات بزرگ گلف، و در واقع حتی ممکن است انتخاب بهتری باشد زمانی که زمان اهمیت دارد. ماهیت سبک بازی به خوبی با این پلتفرم می آید و با کنترل های لمسی مانند یک جذابیت بازی می کند. یک توصیه آسان

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/18/league-bowling-neo-geo-review-android-iphone-mobile/