نقد و بررسی «کشتی دزدان دریایی کوچک» – هیجان‌های کوچک، دریاهای راکی ​​– TouchArcade

بنابراین، اول از همه، من از کنترل های این بازی فوق العاده هیجان زده نیستم. مواقعی وجود دارد که می خواهید توپ های خود را به سرعت شلیک کنید، اما اگر بسیار مراقب نباشید، در عوض به تقویت آن ختم خواهید شد. تقویت غیرمنتظره در وسط نبرد به طور کلی چیز خوبی نیست و اغلب منجر به ضربه زدن می شود. من دوست دارم این دو عمل از نظر نحوه فعال کردن آنها متمایزتر باشند، شاید یکی از آنها را روی یک دکمه مجازی بسازید. من فکر می‌کنم توسعه‌دهنده سعی می‌کرد از چنین چیزهایی اجتناب کند، اما حفظ خلوص رابط کاربری وقتی به قیمت کیفیت گیم‌پلی تمام می‌شود، اصالت خود را از دست می‌دهد.

تبریک می گویم! شما کاپیتان یک دومین، کشتی دزدان دریایی بسیار ضعیف تر است. اگر می خواهید یک سواری کاملاً دکور شده داشته باشید تا از آن کراکن احمق انتقام بگیرید، باید پول نقد را جمع کنید. تنها راه دستیابی به این غارت این است که آن را از دیگران بگیرید. در اطراف نقشه پرسه بزنید و به کشتی‌هایی که ظاهر می‌شوند حمله کنید، مطمئن شوید که جعبه‌ها یا بشکه‌هایی را که پشت سر گذاشته‌اند، بگیرید. انواع مختلفی از کشتی‌ها وجود دارند که می‌توانند ظاهر شوند، که برخی از آن‌ها بیش از توانایی ضربه زدن به عقب هستند، و شما باید با خطرات غیر کشتی نیز مقابله کنید. توپ شروع شما به شما نیاز دارد که دقیقاً در مقابل دشمنان خود قرار بگیرید و بدنه شروع شما فقط می تواند یک ضربه بخورد. اگر بتوانید به اندازه کافی دوام بیاورید، Kraken ممکن است ظاهر شود. از شاخک‌های آن طفره بروید و می‌توانید برای تلاش‌های خود پاداش کوچکی به خانه ببرید. موفق باشید!

بخوانید:   آقای هیولا می گوید از او برای سوار شدن بر زیردریایی تایتانیک "دعوت" شده است

همه چیزهایی که گفته شد، من از آن لذت بردم کشتی دزدان دریایی کوچک و احتمالاً در آینده آن را برای یک دور اینجا و آنجا روشن خواهد کرد. این واقعا بهترین بازی را دارد. این بیشتر یک اسباب بازی است که برای چند دقیقه بیرون می آورید، مانند چرخاندن حلقه خود روی میز یا چیزی. با خرد کردن به عنوان چیزی که در نهایت خود به خود حل می شود رفتار کنید. تابلوهای امتیازات را نادیده بگیرید. فقط آن را بارگیری کنید، چند کشتی را منفجر کنید، مقداری غنیمت بگیرید و بعد از چند دور آن را کنار بگذارید. این مشکل کنترل را برطرف نمی‌کند، اما زمانی که شما برای زنده ماندن از آن جلسات طولانی‌مدت آنقدر تثبیت نشده‌اید، این مشکل بخشی از قدرت خود را از دست می‌دهد. آیا به دنبال یک بازی اکشن کوچک برای لذت بردن از آن هستید، ارزش آن چند دلار را دارد.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/04/tiny-pirate-ship-review/

با این حال، کار بزرگتر از نقشه های جدید حاصل می شود. برای باز کردن نقشه‌های دیگر به مقدار زیادی لوت نیاز دارید، بنابراین انتظار داشته باشید که قبل از رفتن به نقشه دوم و غیره، کمی زمان را روی نقشه اول صرف کنید. شما برای مدت طولانی انتقام خود را از آن کراکن نخواهید گرفت. من می‌دانم که تا حدی کار بازی است، مخصوصاً با توجه به عشق من به بازی‌های نقش‌آفرینی. اما یک سنگ زنی طولانی و مستقیم چیزی است که واقعاً فقط با تنظیم دقیق بقیه طراحی می توانید از آن دور شوید و من مطمئن نیستم کشتی دزدان دریایی کوچک آن را کاملاً انجام می دهد.

بخوانید:   بررسی آخرین مورد بندیکت فاکس

من همچنین از نحوه عملکرد سختی بازی راضی نیستم. علاوه بر اینکه یک آسیاب است، یک عنصر حمله امتیازی نیز در بازی وجود دارد. بالاترین میزان لوت شما ثبت می شود و تابلوهای امتیازاتی وجود دارد که می توانید در آنها با سایر بازیکنان مقایسه کنید. در حالت ایده آل، شما می خواهید تا زمانی که ممکن است زنده بمانید و به شما امکان می دهد نمره بالاتری کسب کنید. اما موضوع این است که خارج از ظاهر کراکن، هرگز احساس نمی‌شود که سخت‌تر شود. در نهایت بیشتر شبیه یک نبرد فرسایشی است، و هر چه مدت زمان بیشتری را در هر جلسه بازی کنید، خسته کننده تر می شود. من واقعاً مطمئن نیستم که چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد، اما بازی های بی پایان واقعاً برای جذاب ماندن نیاز به تشدید دارند و من این احساس را ندارم کشتی دزدان دریایی کوچک.

مدت‌ها پیش، قبل از اینکه «بازی موبایل» تصوراتی از بازی‌های رایگان، کیسه‌های جواهرات صد دلاری و گاچا در وازو را به ذهن متبادر کند، تصویر اکثر مردم از یک بازی موبایل احتمالاً یک اتلاف وقت کوچک و معمولی بود. هم در فواصل کوتاه سرگرم کننده و هم برای بوت شدن مقرون به صرفه است. در حالی که چنین بازی هایی هرگز به طور کامل ناپدید نشده اند، ما به اندازه گذشته شاهد تعداد زیادی از آنها نیستیم. فکر می کنم یکی از چیزهای مورد علاقه من است کشتی دزدان دریایی کوچک (3.99 دلار) این است که چگونه مرا به آن روزها برمی گرداند. این تیغه ای است که می تواند به دو صورت برش دهد.

تبریک می گویم! شما کاپیتان کشتی دزدان دریایی ریز و خفن جدید خود هستید. خیلی جادار نیست، اما حداقل لازم نیست نگران شورش باشید. از آنجایی که شما یک کشتی دارید، واقعاً هیچ کاری نمی توانید انجام دهید جز اینکه به دریای آزاد بروید و به غارت و غارت بپردازید. یک آموزش مختصر و در عین حال کمی گیج کننده شما را در تمام کارهایی که می توانید انجام دهید راهنمایی می کند. انگشت خود را تند بکشید تا هدایت شود، یک بار روی صفحه ضربه بزنید تا توپ هایتان شلیک شود، و دو ضربه سریع بزنید تا کشتیتان به حرکت درآید. برنامه‌نویس، انیمیشن ضربه‌ای بی‌کلمه کوچک شما را نیز می‌توان به‌صورت تند خواندن خواند. اشکالی ندارد که فقط از کلمات برای توضیح نحوه بازی استفاده کنید. این آموزش در نبرد با کراکن به اوج خود می رسد، و مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید، کشتی قدرتمند شما زیر بار خواهد رفت.

بخوانید:   تاریخ انتشار Call of Duty 2023 توسط قاضی در جریان استماع FTC با مایکروسافت فاش شد

البته احتمالاً کشتی دیگری را غرق خواهید کرد. خوشبختانه، شما این یکی را از دست نمی دهید. حتی اگر بخواهید می‌توانید از غارت‌های ناخوشایند خود برای ارتقای آن استفاده کنید. همچنین کشتی های بهتری وجود دارد که می توانید در صورت داشتن پول کافی بخرید که هر کدام در مورد خاصی تخصص دارند. کشتی ها را می توان بر اساس سه پارامتر ارتقا داد. Armor به شما امتیاز ضربه اضافی می دهد، Sprint تقویت بهتری به شما می دهد و Cannons برد شلیک های شما را افزایش می دهد. همچنین چندین امتیاز وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. همه اینها با ارتقاء بیشتر و بیشتر هزینه می کند، بنابراین دستیابی به یک کشتی عالی و زیبا کار سختی است.