نقد و بررسی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

در حالی که من همیشه از فرنچایز Fire Emblem به عنوان بازی تاکتیکی نوبتی نینتندو مورد علاقه خود هستم، سری Advance Wars از اولین باری که 22 سال پیش آن را در Game Boy Advance خود راه اندازی کردم، همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من داشته است. . من همیشه از اینکه چگونه این بازی ها مرا تشویق می کنند تا با واحدها و استراتژی هایم خلاق شوم، لذت برده ام. خواه این باشد که ارتشم را در مه جنگ پنهان کنم و از زمین استفاده کنم تا مخالفانم را قبل از اینکه بدانند چه چیزی به آنها ضربه می زند، محو کنم، یا اینکه یک جوخه عظیم از تانک ها بسازم و دشمن را با اعداد ظالمانه ام بچرخانم. دیدن اینکه برنامه‌هایم طبق خواسته‌ام انجام می‌شوند، لذت بخش است، و اگرچه وقتی شکست می‌خورند، احساس می‌کنم همیشه چیزی در مورد چگونگی بهبود استراتژی‌های آینده‌ام یاد می‌گیرم.

Advance Wars 1+2: War Room قابل سفارشی سازی Re-Boot Camp یکی از مناطقی است که بیشترین قابلیت پخش مجدد را از آن به دست آوردم و پیش بینی می کنم که بخش عمده ای از وقتم را در حرکت رو به جلو به دست بیاورم. توانایی ایفای نقش هر CO در تعداد قابل توجهی از نقشه ها در برابر انواع مخالفان تحت کنترل هوش مصنوعی با پارامترهای مختلف قابل تنظیم مانند مه جنگ، آب و هوا و شرایط پیروزی به این معنی است که تقریباً هیچ محدودیتی برای روش های شما وجود ندارد. می تواند احساس متفاوتی در هر نبرد ایجاد کند، حتی در هنگام بازدید مجدد از نقشه های مورد علاقه.

مهم است که نقاط قوت و ضعف هر یک را بشناسید، در غیر این صورت، حتی بهترین برنامه ها نیز می توانند لغو شوند. در حالی که بسیاری از نبردها در Advance Wars می توانند به مسابقه ای تبدیل شوند که چه کسی اعداد برتر را دارد، استفاده از واحدهای مناسب در موقعیت های مناسب می تواند به خنثی کردن بزرگترین ارتش ها نیز کمک کند. یکی از رایج‌ترین تاکتیک‌ها این است که یک واحد بادوام‌تر مانند تانک متوسط ​​را روی یک پل قرار دهید تا از پیشروی حریف جلوگیری کنید و سپس ارتش آن‌ها را با توپخانه یا موشک به رگبار بستند تا تعداد آنها را کاهش دهید تا بتوانید حمله کنید. ایجاد ارتشی از واحدها که زمین، هوا و دریا را پوشش می‌دهند، تطبیق‌پذیری زیادی به استراتژی‌ها در اکثر نقشه‌ها می‌دهد، و ایجاد نقاط قوت CO شما اغلب مقیاس را به نفع شما تغییر می‌دهد. نبردهایی که در هوا انجام می‌شوند با استفاده از COهایی مانند ایگل یا سنسی که به واحدهای هوایی مختلف تقویت می‌شوند، بهترین هستند، در حالی که برد طولانی Grit باعث می‌شود تا بر روی نقشه‌هایی که دارای مه جنگی هستند، حریفان را از سایه‌ها غلبه کنید.

اتاق جنگ قابل تنظیم یکی از مناطقی است که من بیشترین قابلیت پخش مجدد را از آن داشتم.


Re-Boot Camp کمپین های Advance Wars و Advance Wars 2: Black Hole Rising را به لطف استفاده از گرافیک های سه بعدی، یک موسیقی متن فوق العاده ضبط شده مجدد، چند نفره آنلاین و چند ویژگی مانند توانایی به روز رسانی کرده است. برای کمک به تازه واردان برای یادگیری از اشتباهات خود، یک چرخش را مجدداً راه اندازی کنید، و گزینه ای برای جلو بردن سریع انیمیشن های نبرد برای کاهش زمان بین چرخش ها در صورت تمایل. موسیقی متن یکی از نکات برجسته برای من است، زیرا هر CO دارای یک تم موسیقایی متمایز در طول نوبت خود است که به هر نبرد کمک می کند تا احساس تازگی داشته باشد. گریت از ارتش ماه آبی کمی سبک بلوگراس دارد تا نگرش آرام او را منعکس کند، در حالی که تم سنسی ستاره دنباله‌دار زرد از پیانو و ساکسیفون استفاده می‌کند تا حس جاز شادابی به نوبت‌هایش بدهد.

در حالی که هیچ یک از داستان ها چیزی نیست که من آن را عمیق می نامم، هر دو لحظات درخشان تری دارند.

بخوانید:   چین در مذاکره با شرکت فایزر برای داروی کووید

بازی چندنفره آنلاین در Re-Boot Camp یکی از بزرگترین ناامیدی‌ها برای من است زیرا اصلاً سیستم خواستگاری وجود ندارد. این بدان معنی است که شما فقط می توانید با حریفان موجود در لیست دوستان خود رقابت کنید، بنابراین اگر شما تنها فردی از گروه دوستان خود هستید که صاحب آن هستید، یا باید دوستان بیشتری پیدا کنید یا فقط در رقابت با دوستان خود راحت باشید. هوش مصنوعی در سخت‌افزارهای نسل فعلی مانند سوییچ، نداشتن لابی خواستگاری ناامیدکننده است. خوشبختانه، این گزینه برای چند نفره محلی در همان کنسول یا با سایرین در سوییچ خود را دارد، به این معنی که مطمئناً در کنوانسیون ها و گردهمایی های مختلف محبوبیت زیادی خواهد داشت.

منبع: https://www.ign.com/articles/advance-wars-12-re-boot-camp-review

اگرچه ممکن است مأموریت‌ها همیشه دشوار نباشند، برخی از آنها به دلیل دامنه نبردهایی که در آن چندین ارتش را کنترل می‌کنید، یا اشتباهات تاکتیکی از جانب من، مانند از دست دادن آخرین واحد پیاده نظامم در مقابل توپخانه مخفی، مدتی طول می‌کشد تا تمام شود. تعداد زیادی چرخش اضافی برای از بین بردن ارتش دشمن به جای تسخیر پایگاه دشمن در دو یا سه نوبت. خبر خوب این است که اگر به چالش بیشتری امیدوار بودید، پایان هر کمپین یک چالش چالش جدید را باز می‌کند که شروع کرده است برخی از استراتژی‌های برنده قبلی من را به حد خود برساند، و باعث می‌شود من دوباره ارزیابی کنم که کدام CO و استراتژی برای هر کدام از آنها استفاده کنم. هنگام انتخاب نقشه خیلی خوب بود که آن حالت از همان ابتدا برای ما که راه خود را در مورد این سری می شناسیم در دسترس باشد.

Advance Wars 2 با گنجاندن قدرت های Super CO عمق جدیدی به فرمول اضافه می کند. اینها اغلب جایگزین‌هایی برای قدرت‌های سنتی CO اضافه می‌کنند، مانند اثرات مفید – مانند پر کردن مجدد مهمات و سوخت واحد یا افزایش برد دید شما در مه جنگ. سامی، فرمانده نیروهای ویژه خوش شانس، پاداش های بزرگی به واحدهای پیاده نظام خود می دهد که قدرت Super CO خود را فعال می کند، و به آنها این امکان را می دهد که در یک نوبت ساختمان ها، از جمله مقرهای دشمن را به تصرف خود درآورند تا حتی از سخت ترین موقعیت ها نیز به پیروزی برسند. از موقعیت ها

بخوانید:   Mordhau در حال حاضر از فروشگاه Epic Games رایگان است


خارج از بصری به روز شده و ویژگی های جدید، Re-Boot Camp بازگویی وفادارانه خود را از جنگ بین کشورهای مختلف Cosmo و Macro Land و ارتش مرموز سیاه چاله حفظ می کند، به این معنی که اگر امیدوار بودید هر یک از اضافات یا تغییرات جدید را ببینید. در بازی‌های بعدی مانند Dual Strike یا Days of Ruin گنجانده شده است، برای این تجربه همچنان باید DS خود را بوت کنید. (توجه به جزئیات تقریباً در همه زمینه‌های Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp به من امیدواری می‌دهد که بازی‌های سوم و چهارم نیز همین رفتار را داشته باشند.)

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp ممکن است تنوع زیادی در حالت‌های بازی خود نداشته باشد، اما تعداد متغیرهایی که می‌توانید به دلخواه خود جابه‌جا کنید باعث می‌شود که هر نبردی حتی در هنگام پخش مجدد نقشه‌ها احساس تازگی داشته باشد. بهبودهای بصری و موسیقی نسخه اصلی، علاوه بر گنجاندن سایر مدرن‌سازی‌ها مانند صداپیشگی، انیمیشن‌های کوتاه و پخش آنلاین، آن را به راهی عالی برای تجربه این آثار کلاسیک برای کهنه‌کاران و تازه واردان تبدیل می‌کند. 60 ساعت من با Re-Boot Camp من را در هر دو کمپین برد، از جمله ماموریت های جایگزین با شخصیت های مختلف که پس از اتمام هر کمپین باز می شود، جنگ با هوش مصنوعی در انواع نقشه های بازگشایی، صرف زمان برای طراحی نقشه های خودم، و طعم کوچک آنلاین. چند نفره


و اگر نقشه‌های ارائه شده بیش از حد آشنا به نظر می‌رسند، ویرایشگر نقشه اتاق طراحی راه دیگری برای ایجاد احساس جدید در آن است و فقط با خلاقیت شما محدود می‌شود. هر چیزی که در کمپین‌ها می‌بینید در دسترس شماست، بنابراین اگر می‌خواهید نقشه‌ای بسازید که تماماً آب است و نسخه Advance Wars از Battleship را بازی کنید، می‌توانید. پس از آن، می‌توانید آن نقشه‌ها را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، بنابراین اگر گروه خوبی از دوستان خلاق دارید، می‌توانید نقشه‌ها را با حجم بسیار نامحدودی از محتوا عوض کنید.

15 و 25 ساعت طول کشید تا هر کمپین مربوطه در تنظیم سختی کلاسیک (سخت‌ترین موجود از ابتدا) تکمیل شود. حتی با افزایش یک درجه، منحنی دشواری برای Advance Wars اصلی به لطف بسیاری از ماموریت‌هایی که عمدتاً به عنوان آموزش مکانیک‌های جدید، شرایط پیروزی، معرفی افسران فرماندهی جدید (COs) و موارد دیگر خدمت می‌کنند، همیشه در پایان آسان‌تر است. تا ماموریت های نهایی هر بخش از کمپین که همه چیز مشخص می شود. اما هنگامی که به کمپین Advance Wars 2: Black Hole Rising رسیدید، به دلیل معرفی Cos جدید ارتش سیاه چاله و توانایی‌های جدید قدرتمندشان، مأموریت‌های بسیار بیشتری با افزایش سختی‌های شگفت‌انگیز را شامل می‌شود.

تا ماموریت‌های نهایی هر بخش از اولین کمپین، دشواری بالا نمی‌رود.