نقد و بررسی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی‌های تاکتیکی نوبتی مورد علاقه Jada

و اگر نقشه‌های ارائه شده بیش از حد آشنا به نظر می‌رسند، ویرایشگر نقشه اتاق طراحی راه دیگری برای ایجاد احساس جدید در آن است و فقط با خلاقیت شما محدود می‌شود. هر چیزی که در کمپین‌ها می‌بینید در دسترس شماست، بنابراین اگر می‌خواهید نقشه‌ای بسازید که تماماً آب است و نسخه Advance Wars از Battleship را بازی کنید، می‌توانید. پس از آن، می‌توانید آن نقشه‌ها را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، بنابراین اگر گروه خوبی از دوستان خلاق دارید، می‌توانید نقشه‌ها را با حجم بسیار نامحدودی از محتوا عوض کنید.

Advance Wars 1+2: War Room قابل سفارشی سازی Re-Boot Camp یکی از مناطقی است که بیشترین قابلیت پخش مجدد را از آن به دست آوردم و پیش بینی می کنم که بخش عمده ای از وقتم را در حرکت رو به جلو به دست بیاورم. توانایی ایفای نقش هر CO در تعداد قابل توجهی از نقشه ها در برابر انواع مخالفان تحت کنترل هوش مصنوعی با پارامترهای مختلف قابل تنظیم مانند مه جنگ، آب و هوا و شرایط پیروزی به این معنی است که تقریباً هیچ محدودیتی برای روش های شما وجود ندارد. می تواند احساس متفاوتی در هر نبرد ایجاد کند، حتی در هنگام بازدید مجدد از نقشه های مورد علاقه.

منبع: https://www.ign.com/articles/advance-wars-12-re-boot-camp-review

مهم است که نقاط قوت و ضعف هر یک را بشناسید، در غیر این صورت، حتی بهترین برنامه ها نیز می توانند لغو شوند. در حالی که بسیاری از نبردها در Advance Wars می توانند به مسابقه ای تبدیل شوند که چه کسی اعداد برتر را دارد، استفاده از واحدهای مناسب در موقعیت های مناسب می تواند به خنثی کردن بزرگترین ارتش ها نیز کمک کند. یکی از رایج‌ترین تاکتیک‌ها این است که یک واحد بادوام‌تر مانند تانک متوسط ​​را روی یک پل قرار دهید تا از پیشروی حریف جلوگیری کنید و سپس ارتش آن‌ها را با توپخانه یا موشک به رگبار بستند تا تعداد آنها را کاهش دهید تا بتوانید حمله کنید. ایجاد ارتشی از واحدها که زمین، هوا و دریا را پوشش می‌دهند، تطبیق‌پذیری زیادی به استراتژی‌ها در اکثر نقشه‌ها می‌دهد، و ایجاد نقاط قوت CO شما اغلب مقیاس را به نفع شما تغییر می‌دهد. نبردهایی که در هوا انجام می‌شوند با استفاده از COهایی مانند ایگل یا سنسی که به واحدهای هوایی مختلف تقویت می‌شوند، بهترین هستند، در حالی که برد طولانی Grit باعث می‌شود تا بر روی نقشه‌هایی که دارای مه جنگی هستند، حریفان را از سایه‌ها غلبه کنید.

در پایان یک ماموریت، Advance Wars بر اساس سرعت، قدرت و تکنیک به شما نمره می دهد. بنابراین هرچه سریعتر در ادعای پیروزی و در عین حال نابود کردن واحدهای حریف بدون از دست دادن واحدهای خود سریعتر باشید، امتیاز بالاتری کسب خواهید کرد، به این معنی که ارز بیشتری برای باز کردن قفل نقشه‌ها، موسیقی و COهای جدید برای حالت‌های بازی خارج از کمپین. این به بهبود مسافت پیموده شده از Advance Wars کمک می کند، زیرا قابلیت پخش مجدد آن به محتوای قابل باز شدن بستگی دارد، بنابراین هرچه رتبه بهتری داشته باشید، سریعتر می توانید قفل بیشتری از محتوا را باز کنید تا گزینه های بیشتری به شما ارائه شود و بازی خود را بیشتر گسترش دهید.

اگرچه ممکن است مأموریت‌ها همیشه دشوار نباشند، برخی از آنها به دلیل دامنه نبردهایی که در آن چندین ارتش را کنترل می‌کنید، یا اشتباهات تاکتیکی از جانب من، مانند از دست دادن آخرین واحد پیاده نظامم در مقابل توپخانه مخفی، مدتی طول می‌کشد تا تمام شود. تعداد زیادی چرخش اضافی برای از بین بردن ارتش دشمن به جای تسخیر پایگاه دشمن در دو یا سه نوبت. خبر خوب این است که اگر به چالش بیشتری امیدوار بودید، پایان هر کمپین یک چالش چالش جدید را باز می‌کند که شروع کرده است برخی از استراتژی‌های برنده قبلی من را به حد خود برساند، و باعث می‌شود من دوباره ارزیابی کنم که کدام CO و استراتژی برای هر کدام از آنها استفاده کنم. هنگام انتخاب نقشه خیلی خوب بود که آن حالت از همان ابتدا برای ما که راه خود را در مورد این سری می شناسیم در دسترس باشد.