نقد و بررسی «Ninja Combat ACA NEOGEO» – نه، من با کیهان یکی نیستم – TouchArcade

شاید چون در خانه به بازی‌های NEOGEO دسترسی نداشتم، چند تا از این بازی‌های اولیه واقعاً در مغزم گیر کرده بودند، و مبارزه با نینجا و سایبر لیپ احتمالاً دو بزرگ‌تر بودند. در مورد آنها خیال پردازی می کردم. من شخصیت ها را پشت برگه های مدرسه می کشیدم. برای من، این بازی‌ها جزو بهترین بازی‌هایی بودند که می‌توان یافت. وقتی آنها را از چرخش MVS برای نگهداشتن خارج کردند، من برای آنها سوگواری کردم. منتظر پورت های Super NES یا Genesis بودم. یعنی گرفتیم خشم کشنده. گرفتیم هنر مبارزه. گرفتیم قهرمانان جهان. مطمئنا آن بنادر از مبارزه با نینجا و سایبر لیپ در حال آمدن. اما این کار را نکردند. در آن زمان واقعاً نمی‌توانستم دلیل آن را بفهمم. در نهایت آنها به طور قابل توجهی از مغز من محو شدند. Street Fighter II، می فهمی مورتال کامبت. آسان برای حرکت.

چرا روی زمین هر کسی بازی سایبر لیپ بجای حلزون فلزی? چه کسی در ذهن درست خود بازی خواهد کرد مبارزه با نینجا بجای سنگوکو 3? دروغ هایی که نوستالژی دوست دارد بگوید، زمانی آشکار شد که دوباره آن بازی ها را شروع کردم و حافظه با واقعیت تضاد پیدا کرد. بازی های بد بازی های خسته کننده بو یکی دیگر برای شمع با Bubsy the Bobcat، رالی دره مرگ جاده رانر، و موشک انداز برای NES احمق عاشق کودک احمقی است که تخیلش می تواند پر شود هر شکاف هایی که یک تیم توسعه بیش از حد کار کرده است.

خب بیایید کمی منحرف شویم. مبارزه با نینجاهمانطور که مشخص است، عنوان راه اندازی برای کنسول NEOGEO در ژاپن نبود. خیلی نزدیک بود. آنقدر نزدیک بود که چند ماه بعد برای پرتاب در آمریکای شمالی آماده شد. و به همین دلیل است که من تمایل دارم به آن به عنوان یک عنوان راه اندازی فکر کنم. زمانی که NEOGEO در غرب راه اندازی شد، من حدود یازده ساله بودم. من زمان زیادی را با دوستانم در آرکید می گذراندم، و اولین باری که وارد بازی معمولی خود شدیم و آن بلندگوهای پررونق را در NEOGEO MVS شنیدیم را به یاد دارم. من هر چهار بازی را که در آنجا بارگذاری شده اند به خاطر نمی آورم، اما این را می دانم مبارزه با نینجا یکی از آنها بود

بخوانید:   وزیر خارجه چین: پکن و توکیو هیچ تهدیدی علیه یکدیگر نیستند

بیش از یک دهه فرصت بازی مجدد این بازی ها را نداشتم. آه، وقت بازی است سایبر لیپ و مبارزه با نینجا دوباره، آن کلاسیک های آرکید فوق العاده دوران جوانی من. طولی نکشید که هر دو عنوان متوجه شدم چرا آنها منتقل نشده بودند. چرا تقریبا هیچکس دیگر در مورد آنها صحبت کرد. چرا هیچ بچه دیگری در اطراف من مانند من به شخصیت ها و مکانیزم های گیم پلی خود وسواس نداشت. این بازی ها خوب نبودند. خوب نبودند اصلا. خاطره انگیز نبودند بد، یا آنها نان تست ساده بودند. کراکر بدون نمک برای NEOGEO به همان اندازه که نیمی از آهنگ‌های میانگین آلبوم موسیقی پاپ برای شخصی که آن را خریده بود، اهمیت دارد. آن‌ها شکاف‌ها را پر کردند، چند سکه از افرادی که به کابینت جدید نگاه می‌کردند، گرفتند و وقتی مشخص شد که به اندازه بازی‌های دیگر توجهشان را جلب نمی‌کنند، محو شدند.

Hamster کار معمول خود را در اینجا انجام داده است، با همان حالت ها و گزینه های اضافی که در همه آنها دیده ایم ACA NEOGEO خط این بدان معناست که شما از کنترلر خارجی پشتیبانی می کنید، که در اینجا اصلاً ایده بدی نیست. برای بازی در حالت دو نفره، که فقط محلی است، به کنترلرهای خارجی نیاز دارید. تابلوهای امتیازات آنلاین اینجا هستند، حتی اگر این واقعاً نوعی بازی نباشد که در آن حمله به امتیاز بسیار سرگرم کننده است. اگر با کنترل های لمسی گیر کرده اید، بدترین چیز در جهان نیست. پس از همه، شما می‌توانید تمام مسیر خود را به اشتراک بگذارید، و اجرای یک ضرب و شتم به این پایه نیازی به جادوگری انگشتان زیادی ندارد.

بخوانید:   کره جنوبی: حمله روسیه به اوکراین، کره شمالی را جسورتر کرده است

میخرم بازی میکنم و بنابراین من دوباره دارم. و اینجا در این مقاله پر پیچ و خم است که من می گویم فقط دلیلی که باید بردارید نینجا مبارزه با ACA NEOGEO اگر شما نیز به این طیف خاص از زمان های گذشته وابسته هستید. من نمی‌توانم تصور کنم که بسیاری از افراد دیگر از آن بهره‌مند شوند، زیرا ممکن است بی‌رحمانه‌ترین ضرب و شتم NEOGEO در بین همه آنها باشد. پس بله، این یکی فقط برای شان و افرادی است که تمام این کلمات را خوانده اند و سر خود را برای حداقل نیمی از آنها تکان داده اند. بقیه باید به سادگی منتظر بمانند و ببینند چهارشنبه آینده در عوض چه می آورد. شاید سایبر لیپ?

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/14/ninja-combat-mobile-review-game-aca-neogeo-action-iphone-android/

و با این حال، و هنوز. و با این حال من هنوز خرید مبارزه با نینجا و سایبر لیپ هنگامی که آنها به تازگی در کنسول یا دستگاهی که من در اختیار دارم در دسترس قرار می گیرند. من دقیقاً می‌دانم که این بازی‌ها در حال حاضر چه نوع بازی‌هایی هستند، و می‌دانم که با بازی دوباره آن‌ها زمان خیلی خوبی نخواهم داشت. اما من آنها را می خرم، و آنها را بازی می کنم، دقیقاً مطمئن نیستم که چرا. احتمالاً مانند بسیاری از ما در حال تعقیب کودکی ام هستم. شاید به این امید که چیز خوبی پیدا کنم تا بتوانم به آن بچسبم، تا بتوانم آنها را به عنوان یک جواهر پنهان در نوعی فهرست فانتزی از بازی‌ها که در آن سعی می‌کنم شبیه یک شمایل‌باز به نظر برسم، تبلیغ کنم. اما چنین چیزی وجود ندارد مبارزه با نینجا. چیزی جز یک جفت نینجاهای Day-Glo که به طرز ناخوشایندی به سمت حریفانی با لباس کمتر شیک تاب می‌خورند، موهایشان با ریتمی عالی تکان می‌خورد و بدنشان با هر نفس بالا می‌آید.

مانند بسیاری از بچه‌هایی که در دورانی که من در آن متولد شدم، به دنیا آمدند، من فکر می‌کردم که نینجاها جالب‌ترین چیزهایی هستند که تا به حال وجود داشته است. نه واقعی البته نینجاها اما نینجاهای ابرقهرمانی احمقانه ای که در فرهنگ پاپ در دهه 1980 نفوذ کردند. بنابراین قهرمانان دوقلو از مبارزه با نینجابا لباس‌های Day-Glo و فقدان کامل پنهان کاری، بسیار برای من جذابیت داشت. به نظرم خیلی خوب بود که به جای مشت زدن، شوریکن انداختند. دکمه ای وجود داشت که باعث می شد آنها را به عقب برگردانند! سلاح‌های زیادی وجود دارد که می‌توانند آن‌ها را بردارند. و به راه رفتن آنها نگاه کن. همانطور که نینجاها انجام می دهند، یک پا را با احتیاط جلوی پای دیگر بگذارید.

بخوانید:   روزهای بازی رایگان ایکس‌باکس: این آخر هفته دست به کار شوید، هیولاها را بکشید، و موارد دیگر

صادقانه بگویم، چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد مبارزه با نینجا به عنوان یک بازی این خیلی خوب نیست، به خصوص در نور هوشیارانه نگاه به گذشته. چند ایده جالب دارد، برخی خوب و برخی بد. پرتاب کردن شخصیت‌های شما به جای استفاده از مشت یا پا به عنوان یک حمله اساسی، غیرعادی بود، و به طور تصادفی بازی را از آن دسته از صداها و ضربات زیبا که باعث رضایت زیاد در مبارزان می‌شود، از بین می‌برد. این دارای شخصیت‌های اضافی قابل بازگشایی است که در حین بازی به آنها دسترسی خواهید داشت، که کمک می‌کند تا آن را در تمام طول مسیر تازه نگه دارید، حتی اگر آن شخصیت‌های دیگر خیلی باحال نباشند. به طور کلی سعی می‌کند متفاوت باشد، و فکر می‌کنم این جایی است که اغلب روی پاهایش می‌چرخد.

با وجود تعداد زیادی از بازی‌های بزرگ که قبلاً از لیست خارج شده‌اند، به نظر می‌رسد همستر در حال چرخیدن به اطراف و پر کردن آن است. ACA NEOGEO خطی با عناوین قدیمی ترین دوران زندگی کنسول. این هفته شاهد انتشار یکی دیگر از آن بازی ها بودیم، این بار beat-em-up با طعم نینجا. مبارزه با نینجا (3.99 دلار). این یکی از شماست که احتمالاً در مقطعی بازی کرده اید، اما آیا خوب است؟ بود همیشه? شان تحقیق می کند.