نقد و بررسی «Real Bout Fatal Fury 2» – یک بازی خشمگین، اما با چند نقص تقریباً کشنده – TouchArcade

وقتی صحبت از بازی های مبارزه ای می شود، NEOGEO بیش از سهم خود داشت. سه فرنچایز برتر آن از نظر تشخیص نام تقریباً مطمئن بودند سلطان جنگآوران، سامورایی شوداون، و خشم کشنده. البته، سلطان جنگآوران کم و بیش از آن چرخید خشم کشنده از بسیاری جهات، و به نوعی احساس می کنم خشم کشنده سریال دائماً در تلاش بود تا a دلیل وجودی در پی آن. خشم مرگبار واقعی شبیه اولین راه‌اندازی نرم این سری بود، اما آخرین آن نخواهد بود. با این حال، موفقیت آن منجر به چند پیگیری مستقیم شد که به اوج خود رسید مبارزه واقعی مرگبار خشم 2 (3.99 دلار). و هی، اتفاقاً این آخرین مورد است ACA NEOGEO انتشار از همستر و SNK. بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم، درست است؟

یکی از راه هایی که خشم کشنده تمایل داشت خود را از بسیاری از مبارزان دیگر متمایز کند، از جمله سلطان جنگآوران، در خطوط متعدد آن بود. شخصیت‌ها می‌توانند در بیشتر بازی‌ها به پس‌زمینه بپرند و از آن خارج شوند، مکانیکی که شاید هرگز به طور کامل به پتانسیل خود نرسید، اما با این وجود جالب بود. در واقع، یکی از تغییرات بزرگ در نسخه اصلی است خشم مرگبار واقعی این بود که به آن مانور دکمه اختصاصی خود را بدهد، تصمیمی که نیاز به ساده‌سازی طرح دکمه حمله داشت. مبارزه واقعی همچنین یک سنج اضافه شده است که شمارنده ها، فوق العاده های ویژه و توانایی های پنهان قدرتمند را فعال می کند. هر چه مبارزه طولانی تر شود، بازیکنان به احتمال زیاد به تمام این تکنیک های پیشرفته دسترسی خواهند داشت و تنش را به طور مناسب افزایش می دهند. همچنین رینگ‌آوت‌ها را اضافه کرد که راه‌های سرگرم‌کننده‌ای برای پایان دادن به مبارزات در صورتی که بتوانید آن‌ها را به درستی تنظیم کنید، ایجاد کرد. شاید بهتر از همه این باشد که سریع‌تر و روان‌تر از نسخه‌های قبلی خود بود و به طور کلی یک جنگنده قابل بازی و ارگانیک‌تر را ایجاد می‌کرد.

بخوانید:   Far Cry 6 و سه عنوان دیگر Ubisoft در بهار امسال راهی Steam می شوند

مبارزه واقعی توسط پیگیری شد ویژه مبارزه واقعی مرگبار خشم، کشیدن ترفندی که اصل است خشم کشنده سری فرعی پس از قسمت دوم آن انجام شد. شخصیت‌های بازگشتی بیشتری اضافه شدند و ارائه تغییرات اساسی پیدا کرد. وقتی نوبت به گیم‌پلی می‌رسید، پالایش در دستور کار روز بود و رینگ اوت‌ها حذف شدند. تعداد خطوط از سه به دو خط معقول‌تر کاهش یافت، که کمی از پرش و پرش که گاهی اوقات در خشم کشنده دعوا می کند. در اصل، نسبت به نسخه اصلی بهبود یافته است مبارزه واقعی تقریباً از هر نظر و اغلب برای انجام این کار در بین طرفداران سریال محبوبیت دارد.

پس چطور مبارزه واقعی مرگبار خشم 2? از برخی جهات حتی کمتر از آن خاص است ویژه، واقعاً آنقدر که ممکن است برای به دست آوردن این رقم افزایشی کار نمی کنید. دو شخصیت کاملاً جدید در فهرست وجود دارد، و بسیاری از مراحل جدید برای انجام نبرد. شاید بزرگترین تغییر در نحوه مدیریت خطوط است. خط دوم در حال حاضر بیشتر راهی برای فرار موقت از دشمن است تا یک عرصه ثانویه برای مبارزه، بنابراین شما اساساً در صورت نیاز به سرعت وارد و خارج می شوید. تا زمانی که بازیکن زمان بندی خوبی داشته باشد، اکنون هر مبارزی می تواند بدون متر ساخته شده مقابله کند و پایه و اساس جشن پاری را که در بازی بعدی این سری دیده می شود، ایجاد کند. فهرست قوی این را یکی دیگر از گزینه های محبوب در میان طرفداران سریال می کند، زیرا دارای بزرگترین گروه از شخصیت های مونتاژ شده متمایز است.

به هر حال، مبارزه واقعی مرگبار خشم 2 یکی دیگر از مبارزان یک به یک است که در آن شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و در بهترین مبارزات دو از سه راند با حریفان خود می جنگید. نوار زندگی حریف خود را به پایین (دو بار) کاهش دهید تا یک راند به دست آورید. هر شخصیت دارای آرایه‌ای از حرکات ویژه است که می‌توانند آن‌ها را انجام دهند، اگر ترکیب درستی از جهت‌ها و دکمه‌ها را بدانید، و سنج فوق‌الذکر برای فعال کردن ویژگی‌های فوق‌العاده و توانایی‌های پنهان اینجاست. شما چهار دکمه در مقابل خود دارید. یکی یک مشت معمولی انجام می‌دهد، یکی یک ضربه معمولی انجام می‌دهد، یکی یک حمله قوی انجام می‌دهد که شکل آن از شخصیتی به شخصیت دیگر متفاوت است، و آخرین آن برای لغزیدن به آن خط دیگر است.

بخوانید:   امضای تفاهمنامه همکاری میان کره‌جنوبی و امارات در حوزه منابع آبی

شما به احتمال زیاد در اینجا از حالت استاندارد استفاده خواهید کرد، که شما را در حال مبارزه با یک سری جنگنده تا رسیدن به رئیس می بیند. بدیهی است که اگر با بازیکن انسانی دیگری بازی کنید، بهترین حالت خود را دارد، اما برای دسترسی به آن در این نسخه موبایل، به کنترلرهای اضافی نیاز دارید. در واقع، یک کنترلر اضافی در اینجا به شدت توصیه می شود. برخی از حرکت های ویژه در مبارزه واقعی مرگبار خشم 2 با کنترل‌های لمسی ارائه‌شده تقریباً غیرممکن است، و حتی اگر بتوانید آنها را انجام دهید، استفاده از کنترل‌های چوبی و دکمه‌ای که بازی برای آنها ساخته شده است، بسیار آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر است. ممکن است هنوز زمان مناسبی داشته باشید که بدون کنترلر، CPU را از بین ببرید، و من می گویم که CPU در این بازی در بیشتر موارد ملایم تر از ورودی های قبلی است. اما به هیچ وجه ایده آل نیست.

تا حدودی آزاردهنده است، واقعا بازی هایی که NEOGEO بیشتر با آن ها شناخته شده بود، بازی های مبارزه ای و حلزون فلزی، احتمالا کمترین ایده آل برای تلفن همراه پیش فرض هستند ACA NEOGEO وضع موجود. حرکات جهتی دقیق، ترکیب دکمه‌ها، تاکید چند نفره، تمرکز حداقلی روی امتیاز… همه این موارد پاشنه آشیل مجموعه‌ای هستند که در اینجا داریم. اگر یک کنترلر دارید، مقداری از آن کاهش می یابد، اما چند نفره به دلیل عدم اجرای بی سیم آنلاین یا محلی، دست و پا گیر باقی می ماند. حالت‌های اضافه شده با هدف حمله امتیازی هستند، و این سرگرم‌کننده‌ترین چیز برای انجام یک بازی مبارزه نیست. خب همینی که هست.

بخوانید:   راه‌گذر شمال جنوب؛ تجارت و فراتر از تجارت

به هر حال، همه چیز معمول است ACA NEOGEO موارد در اینجا اعمال می شود. شما به گزینه‌های زیادی دسترسی دارید، تابلوهای امتیازات آنلاین وجود دارد، می‌توانید نسخه ژاپنی یا خارج از کشور را بازی کنید، و حالت‌های اضافی معمولی وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند در یک چالش امتیازی شرکت کنید یا ببینید که در یک مجموعه چند امتیاز کسب می‌کنید. مقدار زمان. می توانید از کنترلرهای خارجی استفاده کنید یا می توانید با کنترل های لمسی پرواز کنید. تماس شما. شبیه سازی در بالای قفسه است، همانطور که تا به حال از مردم همستر انتظار می رود.

همه چیز به دو نقطه کاهش می یابد مبارزه واقعی مرگبار خشم 2. اول، این یک بازی مبارزه ای عالی است و به همراه گرو: نشان گرگ ها، اوج یکی از فرنچایزهای بهتر در این ژانر. اگر بازی جنگنده های انفرادی را در دستگاه تلفن همراه خود جستجو کنید، از این یکی ناراضی نخواهید بود. چیزهای عالی دوم اینکه، من فکر نمی‌کنم جنگنده‌های انفرادی واقعاً روی موبایل به خوبی کار کنند، یا حداقل به روشی که همستر کارها را انجام می‌دهد، کار نمی‌کند. آیا به هر حال می توانید شانزده ربع از آن لذت ببرید؟ احتمالاً، اما من همچنان آرزو می کنم که این نسخه ها بتوانند کارهای بیشتری برای آسان کردن چند نفره انجام دهند.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/25/real-bout-fatal-fury-2-review/